| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening 199/12 200/18 399/30
2 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 199/10 200/14 399/24
3 131183 Albert Lind Paarup Skytteforening 200/10 199/12 399/22
4 111143 Mikkel Østergaard Andersen Haarby Skytteforening 200/11 199/09 399/20
5 128528 Emilie West Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/07 199/07 399/14
6 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening 199/11 199/08 398/19
7 117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening 198/07 199/07 397/14
8 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 199/12 198/10 397/22
9 122878 Conrad Ejsing Sørensen Paarup Skytteforening 199/08 198/10 397/18
10 128747 Julie S. Kjøller Otterup Skytteforening 200/13 197/07 397/20
11 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 198/11 198/09 396/20
12 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/04 197/07 391/11
13 121198 Nanna Madsen Vissenbjerg Skytteforening 195/03 196/07 391/10

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 199/08 200/16 399/24
2 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 199/10 199/11 398/21
3 128281 William Mogensen Kværndrup Idrætsforening 196/06 197/07 393/13
4 126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/08 196/06 392/14
5 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening 197/08 191/04 388/12
6 127926 Amalie Jensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 191/05 191/01 382/06
7 126726 Cecilie Østergaard Andersen Haarby Skytteforening 190/03 187/02 377/05

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 127257 Jakob Jørgensen Bullerup Skyttekreds 198/04 196/02 394/06
2 133260 Jens Hertzum Paarup Skytteforening 191/07 197/02 388/09

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/09 198/05 398/14
2 135287 Oskar Canning Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 197/05 198/10 395/15
3 133259 Anton Westergaard Paarup Skytteforening 193/06 196/05 389/11
4 135281 Jamie Sørensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 193/03 192/05 385/08
5 133855 Silas Zangana Paarup Skytteforening 195/04 188/03 383/07
6 135947 Jonas Schmidt Kjøller Otterup Skytteforening 186/03 194/04 380/07
7 131698 Katrine Hansen Tommerup Skytteforening 191/03 187/06 378/09
8 135284 Lucas Jensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 192/03 186/02 378/05
9 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening 189/03 188/03 377/06
10 133256 Klaus Klewe Paarup Skytteforening 192/04 183/05 375/09
11 134617 Amalie Strunge Bullerup Skyttekreds 186/01 188/03 374/04
12 133257 Kristoffer Klewe Paarup Skytteforening 182/01 188/03 370/04
13 127368 Aleksander From Nielsen Paarup Skytteforening 184/03 184/02 368/05
14 132953 Sofie Høg Madsen Vissenbjerg Skytteforening 183/01 184/02 367/03

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 120920 Emma Klinck Horne Skytteforening 200/11 200/13 400/24
2 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 199/11 200/09 399/20
3 109881 Annika Hansen Otterup Skytteforening 200/11 199/09 399/20
4 101907 Trine Røigaard Bullerup Skyttekreds 199/12 198/09 397/21

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 200/15 200/10 400/25
2 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 198/06 199/10 397/16
3 124595 Laura Hansen Paarup Skytteforening 198/07 197/09 395/16
4 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 196/05 198/09 394/14
5 114405 Laura Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/07 197/01 394/08
6 127682 Mike D. Rosenlund Paarup Skytteforening 197/04 196/05 393/09
7 100217 Christoffer Tinggaard Nielsen Paarup Skytteforening 196/06 196/05 392/11
8 116724 Martin Holmegaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/07 195/05 391/12
9 131339 Casper Borum Andersen Bullerup Skyttekreds 196/09 194/02 390/11
10 112360 Kristian L. Andersen Kværndrup Idrætsforening 194/09 194/06 388/15
11 122880 Toby Giesmann Paarup Skytteforening 191/00 196/03 387/00
12 126528 Ida Anusha Bisht Jacobsen Vissenbjerg Skytteforening 191/03 195/03 386/06
13 131184 Philip Jensen Paarup Skytteforening 189/03 190/01 379/04
14 123874 Casper Nielsen Tommerup Skytteforening 188/02 189/03 377/05
15 121202 Lærke Hansen Vissenbjerg Skytteforening 186/03 183/02 369/05

Riffel, 15m - Mesterskab VS1

1 91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening 187/02 191/04 378/06

Riffel, 15m - Mesterskab VS2

1 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/03 196/07 392/10
2 52514 Pia Nielsen Vissenbjerg Skytteforening 192/04 186/02 378/06
3 121197 Thomas Brun Madsen Vissenbjerg Skytteforening 189/00 188/03 377/00
4 52423 Henrik G. Nielsen Sportsskydeklubben Odense 185/02 191/02 376/04
5 49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening 181/01 184/00 365/01

Riffel, 15m - Mesterskab VS3

1 47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening 183/00 186/02 369/00
2 45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening 167/00 168/00 335/00

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ1

1 52601 Jette K. Larsen Paarup Skytteforening 199/18 200/13 399/31
2 90858 Lise Munter Bullerup Skyttekreds 200/12 199/10 399/22
3 50324 Torben Christiansen Særslev Skytteforening 200/09 199/11 399/20
4 53723 Mikkel Villadsen Særslev Skytteforening 200/13 198/07 398/20
5 51506 Andreas Holgersen Paarup Skytteforening 199/10 198/09 397/19
6 105011 Mads Bendixen Særslev Skytteforening 198/07 198/09 396/16
7 112359 René L. Andersen Kværndrup Idrætsforening 199/07 197/07 396/14
8 49668 Christina Rasmussen Særslev Skytteforening 198/08 197/11 395/19
9 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening 199/07 196/07 395/14
10 114487 Bent Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 196/02 198/08 394/10
11 107892 Søren Peter Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening 195/08 198/11 393/19
12 126568 Keld Reimer Hansen Otterup Skytteforening 196/09 197/03 393/12
13 90303 Rasmus Larsen Sødinge Skytteforening 196/07 196/04 392/11
14 90304 Christian Larsen Sødinge Skytteforening 195/07 196/04 391/11

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ2

1 117057 Ann Sofie Kniep Svendborg Skyttekreds 197/04 196/02 393/06
2 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening 196/09 194/04 390/13
3 46855 Anders Larsen Sødinge Skytteforening 192/05 197/09 389/14
4 134647 Camilla Maria Eriksen Svendborg Skyttekreds 191/05 197/06 388/11
5 46993 Lykke Jørgensen Kværndrup Idrætsforening 194/06 194/01 388/07
6 126565 Steen Lage Otterup Skytteforening 192/02 191/06 383/08
7 115781 Tom Rasmussen Svendborg Skyttekreds 189/02 189/03 378/05

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ3

1 129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening 196/06 193/03 389/09
2 135573 Henrik Rosager Pedersen Paarup Skytteforening 192/07 192/02 384/09
3 126665 Jette Enghus Vissenbjerg Skytteforening 187/03 192/06 379/09
4 135822 Heidi Sørensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 191/03 187/01 378/04
5 91738 Susanne Højbjerg Tommerup Skytteforening 189/02 188/01 377/03
6 97868 Kim Nielsen Vissenbjerg Skytteforening 183/02 182/01 365/03
7 132544 Louise Gotfredsen Kværndrup Idrætsforening 175/01 186/01 361/02

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 50893 Bente M. Lohmann Bullerup Skyttekreds 199/07 200/11 399/18
2 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/10 199/13 399/23
3 52625 Hans Larsen Paarup Skytteforening 200/15 198/08 398/23
4 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/07 196/10 394/17

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 52684 Tage Skovgaard Paarup Skytteforening 196/07 195/05 391/12
2 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 193/04 196/05 389/09
3 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 189/03 191/06 380/09
4 126464 Ulrich Normann Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 192/03 187/03 379/06

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 128747 Julie S. Kjøller Otterup Skytteforening 200/13
2 111143 Mikkel Østergaard Andersen Haarby Skytteforening 200/11
3 131183 Albert Lind Paarup Skytteforening 200/10
4 128528 Emilie West Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/07
5 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 199/12
5 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening 199/12
7 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening 199/11
8 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 199/10
9 122878 Conrad Ejsing Sørensen Paarup Skytteforening 199/08
10 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 198/11
11 117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening 198/07
12 121198 Nanna Madsen Vissenbjerg Skytteforening 195/03
13 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/04

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 199/10
2 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 199/08
3 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening 197/08
4 126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/08
5 128281 William Mogensen Kværndrup Idrætsforening 196/06
6 127926 Amalie Jensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 191/05
7 126726 Cecilie Østergaard Andersen Haarby Skytteforening 190/03

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 127257 Jakob Jørgensen Bullerup Skyttekreds 198/04
2 133260 Jens Hertzum Paarup Skytteforening 191/07

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/09
2 135287 Oskar Canning Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 197/05
3 133855 Silas Zangana Paarup Skytteforening 195/04
4 133259 Anton Westergaard Paarup Skytteforening 193/06
5 135281 Jamie Sørensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 193/03
6 133256 Klaus Klewe Paarup Skytteforening 192/04
7 135284 Lucas Jensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 192/03
8 131698 Katrine Hansen Tommerup Skytteforening 191/03
9 134257 Mads Lumby Henriksen Paarup Skytteforening 190/03
10 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening 189/03
11 135947 Jonas Schmidt Kjøller Otterup Skytteforening 186/03
12 134617 Amalie Strunge Bullerup Skyttekreds 186/01
13 127368 Aleksander From Nielsen Paarup Skytteforening 184/03
14 132953 Sofie Høg Madsen Vissenbjerg Skytteforening 183/01
15 133257 Kristoffer Klewe Paarup Skytteforening 182/01
16 134787 Nanna Vestergaard Paarup Skytteforening 178/01
17 134788 Sebastian Vestergaard Paarup Skytteforening 171/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 120920 Emma Klinck Horne Skytteforening 200/11
1 109881 Annika Hansen Otterup Skytteforening 200/11
3 101907 Trine Røigaard Bullerup Skyttekreds 199/12
4 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 199/11

Riffel, 15m - Klasse J2

1 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 200/15
2 124595 Laura Hansen Paarup Skytteforening 198/07
3 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 198/06
4 114405 Laura Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/07
5 127682 Mike D. Rosenlund Paarup Skytteforening 197/04
6 131339 Casper Borum Andersen Bullerup Skyttekreds 196/09
7 116724 Martin Holmegaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/07
8 100217 Christoffer Tinggaard Nielsen Paarup Skytteforening 196/06
9 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 196/05
10 112360 Kristian L. Andersen Kværndrup Idrætsforening 194/09
11 118298 Mike Palm Lund Paarup Skytteforening 194/05
12 126528 Ida Anusha Bisht Jacobsen Vissenbjerg Skytteforening 191/03
13 122880 Toby Giesmann Paarup Skytteforening 191/00
14 131184 Philip Jensen Paarup Skytteforening 189/03
15 123874 Casper Nielsen Tommerup Skytteforening 188/02
16 121202 Lærke Hansen Vissenbjerg Skytteforening 186/03

Riffel, 15m - Klasse VS1

1 91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening 187/02

Riffel, 15m - Klasse VS2

1 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/03
2 52514 Pia Nielsen Vissenbjerg Skytteforening 192/04
3 121197 Thomas Brun Madsen Vissenbjerg Skytteforening 189/00
4 52423 Henrik G. Nielsen Sportsskydeklubben Odense 185/02
5 49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening 181/01

Riffel, 15m - Klasse VS3

1 47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening 183/00
2 45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening 167/00

Riffel, 15m - Klasse VÅ1

1 53723 Mikkel Villadsen Særslev Skytteforening 200/13
2 90858 Lise Munter Bullerup Skyttekreds 200/12
3 50324 Torben Christiansen Særslev Skytteforening 200/09
4 52601 Jette K. Larsen Paarup Skytteforening 199/18
5 51506 Andreas Holgersen Paarup Skytteforening 199/10
6 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening 199/07
6 112359 René L. Andersen Kværndrup Idrætsforening 199/07
8 49668 Christina Rasmussen Særslev Skytteforening 198/08
9 105011 Mads Bendixen Særslev Skytteforening 198/07
10 52376 Michael Fogh Paarup Skytteforening 197/05
11 126568 Keld Reimer Hansen Otterup Skytteforening 196/09
12 90303 Rasmus Larsen Sødinge Skytteforening 196/07
13 114487 Bent Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 196/02
14 107892 Søren Peter Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening 195/08
15 90304 Christian Larsen Sødinge Skytteforening 195/07

Riffel, 15m - Klasse VÅ2

1 117057 Ann Sofie Kniep Svendborg Skyttekreds 197/04
2 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening 196/09
3 46993 Lykke Jørgensen Kværndrup Idrætsforening 194/06
4 46855 Anders Larsen Sødinge Skytteforening 192/05
5 126565 Steen Lage Otterup Skytteforening 192/02
6 134647 Camilla Maria Eriksen Svendborg Skyttekreds 191/05
7 115781 Tom Rasmussen Svendborg Skyttekreds 189/02

Riffel, 15m - Klasse VÅ3

1 129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening 196/06
2 135573 Henrik Rosager Pedersen Paarup Skytteforening 192/07
3 135822 Heidi Sørensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 191/03
4 91738 Susanne Højbjerg Tommerup Skytteforening 189/02
5 126665 Jette Enghus Vissenbjerg Skytteforening 187/03
6 97868 Kim Nielsen Vissenbjerg Skytteforening 183/02
7 132544 Louise Gotfredsen Kværndrup Idrætsforening 175/01

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 52625 Hans Larsen Paarup Skytteforening 200/15
2 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/10
3 50893 Bente M. Lohmann Bullerup Skyttekreds 199/07
4 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/07
5 51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds 197/06

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 52684 Tage Skovgaard Paarup Skytteforening 196/07
2 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 193/04
3 126464 Ulrich Normann Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 192/03
4 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 189/03
5 49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening 187/02

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 126740 Erik Arnholm Paarup Skytteforening 191/05

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 126740 Erik Arnholm Paarup Skytteforening 191/05

Til toppen