Gråsten Skydning 15 m 2018 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
43533 Mona Clausen Gråsten Skytteforening SE3 185.0 185.0 Hovedskydning
123397 Kristian Brock Gråsten Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
43565 Iver Clausen Gråsten Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
127316 Flemming Holt Gråsten Skytteforening FRI 193.0 193.0 Hovedskydning
136142 Morten Frank Rerup Gråsten Skytteforening BK4 185.0 185.0 Hovedskydning
127311 Egon Jensen Gråsten Skytteforening SE3 192.0 192.0 Hovedskydning
127308 Iris Brock Gråsten Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
42620 Leo Pedersen Nordals Skyttekreds SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
42644 Karl Sørensen Nordals Skyttekreds SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
127318 Margrethe Jakobsen Gråsten Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
127310 Lisa Jensen Gråsten Skytteforening FRI 194.0 194.0 Hovedskydning
127312 Luke Petersen Gråsten Skytteforening J2 178.0 178.0 Hovedskydning
136083 Jens Pedersen Gråsten Skytteforening BK4 193.0 193.0 Hovedskydning
132807 Richard Jespersen Gråsten Skytteforening FRI 195.0 195.0 Hovedskydning
127319 Lukas Heissel Gråsten Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
136096 Jytte Lorenzen Gråsten Skytteforening SE3 188.0 188.0 Hovedskydning
43549 Kurt Lorenzen Gråsten Skytteforening SE3 191.0 191.0 Hovedskydning
112943 Thomas Chr. Hansen Antzack Vojens Skytteforening SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
123418 Johannes Hyldgaard Jakobsen Gråsten Skytteforening VÅ3 192.0 192.0 Hovedskydning
136084 Charlie J. Sonnichsen Gråsten Skytteforening BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
121229 Leif Kristensen Grænseegnens Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
134660 Steen Jensen Grænseegnens Skytteforening VÅ3 195.0 195.0 Hovedskydning
126409 Morten Franzen Jepsen Vojens Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
136085 Mikkel Martinussen Gråsten Skytteforening BK4 187.0 187.0 Hovedskydning
135509 Victoria Krull Greve Sønderborg Skyttekreds J2 184.0 184.0 Hovedskydning
131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
135773 Rhea-Sophia Raarup Grænseegnens Skytteforening FRI 190.0 190.0 Hovedskydning
122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds J1 195.0 195.0 Hovedskydning
135510 Rebecca Skytte Sloth Møller Sønderborg Skyttekreds J2 184.0 184.0 Hovedskydning
107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds VS3 168.0 168.0 Hovedskydning
42611 Marie Sørensen Nordals Skyttekreds SE1 189.0 189.0 Hovedskydning
43916 Jan Jepsen Lund Sparta Idrætsforening VÅ1 193.0 193.0 Hovedskydning
133425 Tonni Petersen Gråsten Skytteforening VÅ3 189.0 189.0 Hovedskydning
133426 Yasmina Winther Gråsten Skytteforening BK4 190.0 190.0 Hovedskydning
121104 Frederik Beck Grænseegnens Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
39616 Jens Peter Oksen Sparta Idrætsforening SE3 193.0 193.0 Hovedskydning
121102 Maximilian Laschke Grænseegnens Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
129314 Esben Holm Fabrin Perlewitz Grænseegnens Skytteforening J2 179.0 179.0 Hovedskydning
117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
42970 Henrik Autzen Sønderborg Skyttekreds VÅ3 191.0 191.0 Hovedskydning
127629 René Lundorf Sønderborg Skyttekreds VÅ2 190.0 190.0 Hovedskydning
93997 Jacob Jensen Tinglev Skyttekreds VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
43283 Benny Jensen Tinglev Skyttekreds VÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
44255 Henning Knudsen Haderslev Skyttekreds SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
43251 Johan P. Carstensen Tinglev Skyttekreds SE3 191.0 191.0 Hovedskydning
134513 Xenia Christensen Tøt Broagerlands Skytteforening BK4 194.0 194.0 Hovedskydning
135075 Mette Hansen Broagerlands Skytteforening BK4 187.0 187.0 Hovedskydning
135076 Rikke Hansen Broagerlands Skytteforening BK4 177.0 177.0 Hovedskydning
132695 Daniela Plath Broagerlands Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
132696 Helena V. Plath Broagerlands Skytteforening BK4 180.0 180.0 Hovedskydning
43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening VS2 183.0 183.0 Hovedskydning
43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening VS2 185.0 185.0 Mesterskab
42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds VS2 186.0 186.0 Hovedskydning
42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds VS2 193.0 193.0 Mesterskab
123157 Hans Nielsen Tychsen Broagerlands Skytteforening BK2 185.0 185.0 Hovedskydning
43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening VS2 187.0 187.0 Hovedskydning
43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening VS2 182.0 182.0 Mesterskab
43401 Sune Christensen Broagerlands Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
131279 Celina Hattesen Broagerlands Skytteforening BK4 178.0 178.0 Hovedskydning
132907 Søs Wilhemsen Schmuck Broagerlands Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
136206 Cecilie Hattesen Broagerlands Skytteforening BK4 165.0 165.0 Hovedskydning
128497 Liane Filtenborg Sparta Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
135897 Nikolaj Lavad Clausen Sønderborg Skyttekreds BK4 194.0 194.0 Hovedskydning
131220 Helge Hessler Sparta Idrætsforening VÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds VÅ3 193.0 193.0 Hovedskydning
130479 Torben Gotfred Meier Sønderborg Skyttekreds FRI 200.0 200.0 Hovedskydning
135898 Mikkel Hesselberg Christiansen Sønderborg Skyttekreds BK4 190.0 190.0 Hovedskydning
43415 Pernille Porep Hadberg Grænseegnens Skytteforening VS2 194.0 194.0 Mesterskab
43415 Pernille Porep Hadberg Grænseegnens Skytteforening VS2 187.0 187.0 Hovedskydning
133527 Mads Jensen Sønderborg Skyttekreds BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
132214 Maja Olesen Sparta Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
131945 Rasmus Rode Sparta Idrætsforening BK1 191.0 191.0 Hovedskydning
111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
134577 Mads Ramlau Hansen Sønderborg Skyttekreds BK4 190.0 190.0 Hovedskydning
123944 Kenneth Bennett Grænseegnens Skytteforening VS2 183.0 183.0 Mesterskab
123944 Kenneth Bennett Grænseegnens Skytteforening VS2 187.0 187.0 Hovedskydning
124451 Mona Kari Rønnow Sønderborg Skyttekreds FRI 196.0 196.0 Hovedskydning
124455 Svend Vincent Rønnow Sønderborg Skyttekreds FRI 189.0 189.0 Hovedskydning
132811 Willy Nørager Gråsten Skytteforening FRI 192.0 192.0 Hovedskydning
113043 Christian Petersen Gråsten Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
114367 Per Grauballe Gråsten Skytteforening SE3 182.0 182.0 Hovedskydning
43583 Christa Dahl Gråsten Skytteforening SE2 189.0 189.0 Hovedskydning

Til toppen