| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 115936 Ida Jørgensen Østerild Skytteforening 188/01 188/01 376/02

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 200/15
2 128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening 200/12
2 121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening 200/12
4 108363 Anders Birk Dysted Sørensen Karby Skyttekreds 200/11
5 126885 Niels Juulsgaard Vester Hassing Skytteforening 200/10
6 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 200/09
7 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening 199/10
7 115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening 199/10
9 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 199/09
10 131928 Hana Poskovic Løgstør Sportsskytteklub 199/08
11 123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening 199/07
12 124500 Kitija Harlinska Nykøbing Mors Skyttekreds 199/06
12 128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening 199/06
14 120620 Rasmus Mikkelsen Vilsted Skytteforening 198/09
15 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 198/05
16 125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 198/04
17 118319 Nicolaj Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 196/06
18 124317 Jonas Jepsen Sjørring Skytteforening 195/06
19 127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening 194/06

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening 200/07
2 131884 Frederikke Bach Svendsen Vester Hassing Skytteforening 199/11
3 125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening 199/08
4 131607 Sofie Højgaard Sørensen Aalborg Skyttekreds 199/06
5 132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub 198/06
6 131436 Kasper Rebelski Vilsted Skytteforening 198/04
7 114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds 196/08
7 118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 196/08
9 129156 Victor Bering Sæby og omegns skytteforening 196/07
10 131034 Mikkel Molnit Thisted Skyttekreds 196/06
11 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening 196/03
12 110150 Birk Mortensen Østerild Skytteforening 196/02
13 128557 William Rønn Aalborg Skyttekreds 195/05
14 109339 Sofie Heise Nykøbing Mors Skyttekreds 194/04
15 115156 Mads Jørgensen Østerild Skytteforening 193/06
16 126874 Alexander Dania Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 192/03
17 131363 Klara Sølvtoft Jensen Sæby og omegns skytteforening 191/04
18 130941 Jonas Møller Kristensen Sjørring Skytteforening 190/02
19 115936 Ida Jørgensen Østerild Skytteforening 188/01

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 130411 Mikkel Hansen Ulsted Skytteforening 198/09
2 132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub 196/06
3 132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening 195/05
4 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds 194/06
5 127324 Kasper Frølund Vestergaard Vester Hassing Skytteforening 191/04
6 129906 Jonas Skoven Poulsen Hjørring Skytteforening 191/03
7 130892 Emilie Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 188/03
8 132558 Mariuz Nees Karby Skyttekreds 188/02
9 131447 Gustav Lynghede Frederikshavn Skyttekreds 187/01

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 135692 Jacob Odgaard Løgstør Sportsskytteklub 197/05
2 136123 William Jørgensen Vilsted Skytteforening 194/04
3 135987 Anders Pedersen Karby Skyttekreds 193/03
3 134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds 193/03
5 135904 Sofus Graversen Skytteforening Kimbrerne 192/05
6 135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening 192/04
6 135591 Edvin Smajic Skytteforening Kimbrerne 192/04
8 133107 Toke Østergaard Sæby og omegns skytteforening 191/03
9 131623 Samm Borsiczky Thisted Skyttekreds 191/02
10 135986 Mie Pedersen Karby Skyttekreds 191/00
11 133771 Victor Fiedler Larsen Ulsted Skytteforening 190/04
12 135799 Oliver Droob Skytteforening Kimbrerne 190/03
13 136470 Mikkel I. Hansen Nykøbing Mors Skyttekreds 190/02
14 135988 Stella Frank Karby Skyttekreds 190/00
15 135375 Marius Lund Skytteforening Kimbrerne 189/02
16 135685 Magnus Mikkelsen Karby Skyttekreds 188/01
17 132557 Kristian Sig Ager Karby Skyttekreds 187/01
18 133926 Soma Borhi Thisted Skyttekreds 187/00
18 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds 187/00
20 136469 Jeppe Pedersen Nykøbing Mors Skyttekreds 186/01
21 135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening 185/01
21 135224 Magnus Storbank Nielsen Vester Hassing Skytteforening 185/01
21 133603 Holger Smed Østerild Skytteforening 185/01
24 134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening 184/03
25 136267 Christian Fosvang Nielsen Aalborg Skyttekreds 184/01
26 134337 Malthe Marx Møller Jensen Frederikshavn Skyttekreds 182/02
27 135234 Frida Heesgaard Østerild Skytteforening 182/00
27 135980 Viktor Jørgensen Karby Skyttekreds 182/00
29 135982 Frederik Nybo Jensen Karby Skyttekreds 181/00
29 133602 Andreas Dahm Skadhauge Østerild Skytteforening 181/00
31 135985 Viktor Clausen Karby Skyttekreds 180/07
32 135300 Mads Kjærgård Karby Skyttekreds 178/01
32 136266 Magnus Gunvald Aalborg Skyttekreds 178/01
34 135913 Mikkel Find Møller Sæby og omegns skytteforening 177/01
35 136009 Rasmus Simonsen Østerild Skytteforening 174/00
36 135983 Robert K. Poulsen Karby Skyttekreds 173/02
37 135236 Tobias Lynge Østerild Skytteforening 173/00
38 135301 Marco Kjærgård Karby Skyttekreds 172/00
39 135990 Mathias Green Bisgaard Karby Skyttekreds 171/01
40 135989 Phillip Markussen Karby Skyttekreds 168/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 200/15
2 121465 Camilla L. Ravnsbæk Ulsted Skytteforening 200/11
3 101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 199/11
4 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 199/07
4 112684 Jonas Nørgård Karby Skyttekreds 199/07
6 128917 Nicklas Leed Boddum-Ydby Skytteforening 198/03
7 122037 Sebastian Engesgaard Vodskov Skytteforening 197/06
8 103768 Daniel Jørgensen Østerild Skytteforening 197/05
9 97889 Luckas Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 196/04
10 114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening 195/06

Riffel, 15m - Klasse J2

1 123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening 198/10
1 109499 Marie Alstrup Karby Skyttekreds 198/10
3 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 198/07
4 122758 Kristian Bloch Andersen Sjørring Skytteforening 197/08
5 124633 Christian Morais Sjørring Skytteforening 197/07
6 122757 Johannes Bak Nielsen Sjørring Skytteforening 197/06
7 123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 197/05
8 123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening 196/06
8 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 196/06
8 118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening 196/06
11 125882 Mille Marie Frederiksen Sæby og omegns skytteforening 195/08
12 110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 194/03
13 122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening 193/03
14 128307 Jamilla Silkjær Hjørring Skytteforening 193/02
15 115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds 192/03
16 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds 191/03
17 105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening 190/05
17 126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening 190/05
19 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening 190/04
20 115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds 190/03
21 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening 190/01
22 124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds 189/06
23 122057 Markus Dam Sæby og omegns skytteforening 188/05
24 15629 Frederik Kristian Sørensen Ulsted Skytteforening 188/03
24 135235 Nickolaj Lystbæk Østerild Skytteforening 188/03
26 115864 Christian Kjeld Sæby og omegns skytteforening 188/01
27 122777 Jeppe Madsen Boddum-Ydby Skytteforening 187/03
28 118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 187/02
29 128835 Laurits Horne Hjørring Skytteforening 186/02
30 131930 Sarah Alcayde Larsen Ulsted Skytteforening 185/02
31 111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening 185/00
32 123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening 183/02
33 133794 Mathilde Helledig Mølgaard Andersen Pandrup Skytteforening 183/00
34 133105 Jesper Pedersen Sæby og omegns skytteforening 182/02
35 120622 Emil Rimer Ulsted Skytteforening 180/01
36 126020 Mathias Beith Jensen Pandrup Skytteforening 179/00
37 114760 Chris Gøttrup Ølgård Østerild Skytteforening 174/00
38 132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening 173/00

Riffel, 15m - Klasse VS1

1 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 199/13
2 116728 Caroline Marie Jacobi Aalborg Skyttekreds 197/06
3 16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds 194/06
4 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 191/03
5 16969 Morten Larsen Aalborg Skyttekreds 190/05
6 14878 Andy Petersen Vester Hassing Skytteforening 190/03

Riffel, 15m - Klasse VS2

1 53523 Annette Munkbøl Aalborg Skyttekreds 190/03
2 15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening 188/04
2 92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 188/04
4 73324 Peter Sigsgaard Vodskov Skytteforening 187/05
5 13651 Jørgen Brogård Pandrup Skytteforening 186/03
6 85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening 185/00

Riffel, 15m - Klasse VS3

1 136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening 198/10
2 113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 187/04
3 113118 Anders Hansen Aalborg Skyttekreds 186/02
4 118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 185/02
5 15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 185/01
6 15856 Mads Juul Jensen Vodskov Skytteforening 184/02
6 108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 184/02
8 15859 Mads Sigsgaard Vodskov Skytteforening 183/03
9 15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening 181/02
10 117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds 180/01
11 15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening 179/02
12 15633 Eyvind Kristensen Hjallerup Skytteforening 179/00
13 15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening 178/00
14 13653 Jørgen Jensen Pandrup Skytteforening 175/00
15 88272 Melissa Andreasen Østerild Skytteforening 171/00
16 13668 Jan Viese Sørensen Pandrup Skytteforening 170/00
16 15368 Anna-Maria Thierry Andersen Vester Hassing Skytteforening 170/00
18 13678 Hans Verner Frandsen Pandrup Skytteforening 168/00
19 109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening 166/00

Riffel, 15m - Klasse VÅ1

1 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds 200/13
2 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening 200/10
2 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/10
4 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/09
4 112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening 200/09
6 106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds 199/11
6 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 199/11
8 103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening 199/09
9 29050 Else Jensen Sjørring Skytteforening 199/07
10 103697 Jens Ingerslev Larsen Vodskov Skytteforening 198/08
10 116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds 198/08
12 11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening 197/09
13 123017 Ole Juhl Nielsen Hjallerup Skytteforening 197/07
14 108503 Evan Pedersen Vilsted Skytteforening 196/06
15 11744 Søren Højgaard Andersen Vilsted Skytteforening 195/07
16 125467 Kian Nedrud Vodskov Skytteforening 195/06

Riffel, 15m - Klasse VÅ2

1 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 200/07
1 116491 Lisa Andersen Frederikshavn Skyttekreds 200/07
3 88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening 198/10
4 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds 197/09
5 115286 Mikael Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening 196/07
6 130183 Kent Stoklund Frederikshavn Skyttekreds 195/07
7 126884 Carsten Munkholm Larsen Sæby og omegns skytteforening 195/06
7 106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening 195/06
7 108488 Jonas Dahl Pedersen Sjørring Skytteforening 195/06
10 126252 Camilla Brandi Hjallerup Skytteforening 195/03
11 15832 Michael Herskind Vodskov Skytteforening 195/02
12 99989 Jørgen Sloth Borregaard Vodskov Skytteforening 194/07
12 131322 Maiken Pernille Simonsen Vodskov Skytteforening 194/07
14 29117 Bitten Hansen Sjørring Skytteforening 194/06
15 122058 Yvonne Nielsen Sæby og omegns skytteforening 193/06
16 130142 Asger Milborg Vodskov Skytteforening 193/02
17 15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening 175/00
18 127908 Kim Holmgaard Pedersen Ulsted Skytteforening 170/01

Riffel, 15m - Klasse VÅ3

1 118663 Kim Kristoffersen Vilsted Skytteforening 195/03
1 133557 Johan Nielsen Hjørring Skytteforening 195/03
3 136102 Jens Horne Hjørring Skytteforening 194/01
4 134531 Jimmi Jensen Hjallerup Skytteforening 193/05
5 133141 Peter Kjeld Sæby og omegns skytteforening 192/04
6 134334 Kevin Nielsen Hjørring Skytteforening 192/02
7 122125 Claus Nielsen Vodskov Skytteforening 191/05
8 134141 David Ørebro Hjørring Skytteforening 191/04
9 130102 Anni Lund Ravnsbæk Ulsted Skytteforening 190/04
9 135038 Jimmy Sørensen Frederikshavn Skyttekreds 190/04
11 110438 Mathias Freund Rasmussen Sæby og omegns skytteforening 190/02
12 135787 Christian Michael Gustavsen Pandrup Skytteforening 186/05
13 130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening 186/01
14 130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening 185/02
15 129905 Annika Andersen Frederikshavn Skyttekreds 184/01
16 135789 Claus Madsen Pandrup Skytteforening 183/02
17 94825 Frank Kristensen Hjallerup Skytteforening 179/01
18 15480 Frederik Sommer Larsen Ulsted Skytteforening 164/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 200/10
2 93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 200/09
3 87084 Torben Hjardemål Vodskov Skytteforening 200/03
4 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds 199/11
4 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds 199/11
6 16498 Frede Kristensen Aalborg Skyttekreds 199/09
7 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds 198/08
8 112494 Frank Skaarup Sjørring Skytteforening 197/09
8 17287 Allan Prior Aalborg Skyttekreds 197/09
10 28888 Leif Noppenau Karby Skyttekreds 197/06
11 29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening 196/10
12 11161 Hanne K. Schultz Hjørring Skytteforening 196/08
12 17244 Birgit Prior Aalborg Skyttekreds 196/08
14 124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds 194/06
15 10462 Peter Møller Frederikshavn Skyttekreds 192/03
16 11203 Bent S. Jensen Hjørring Skytteforening 187/03

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening 199/04
2 15095 Flemming Lindemann Vodskov Skytteforening 197/05
3 116012 Kaj Haulrich Vodskov Skytteforening 196/04
4 10827 Ole-Vagn Larsen Hjørring Skytteforening 192/05
4 29045 Erik Reinbach Hansen Sjørring Skytteforening 192/05
6 11185 Christian Schultz Hjørring Skytteforening 192/04
7 93954 Erling Munkholm Boddum-Ydby Skytteforening 191/01

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 134429 Ole Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening 195/02
2 26777 Knud Søndergård Karby Skyttekreds 193/05
3 101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 193/01
4 82785 Poul Ligaard Sørensen Hjørring Skytteforening 192/06
5 26791 Hans Christensen Karby Skyttekreds 191/05
6 11260 Lisbeth Sørensen Hjørring Skytteforening 186/02
7 26902 Jette Mikkelsen Karby Skyttekreds 185/03
8 134554 Niels Kristian Andersen Sjørring Skytteforening 183/02
9 10910 Henning Nielsen Hjørring Skytteforening 181/01
10 135984 Christoffer Sønder Karby Skyttekreds 179/01

Til toppen