Division pistol 15m 2018/19 Efterår - 1. runde (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
90024 Renè Krog Farum Skytteforening V2H1 268.000 268.000 Hovedskydning
63336 Gert Roland Havstreym Farum Skytteforening V2H1 267.000 267.000 Hovedskydning
62763 Jens Christiansen Farum Skytteforening V2H1 272.000 272.000 Hovedskydning
61720 Jens Hartwig Skyttelauget Kgs. Lyngby V1H1 283.000 283.000 Hovedskydning
66353 David Krobæk Grainger Skyttelauget Kgs. Lyngby V2H1 278.000 278.000 Hovedskydning
71207 Erkki Søndergaard Skyttelauget Kgs. Lyngby V2H1 272.000 272.000 Hovedskydning
128011 Chris Jørgensen Skyttelauget Kgs. Lyngby V2H1 266.000 266.000 Hovedskydning
116074 Erik Thørup Hørsholm Pistolforening V2H1 272.000 272.000 Hovedskydning
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening S2H2 191.000 191.000 Hovedskydning
61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening S2H2 249.000 249.000 Hovedskydning
90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby V2H2 235.000 235.000 Hovedskydning
81420 Michael Petersen Skyttelauget Kgs. Lyngby V1H3 262.000 262.000 Hovedskydning
117311 Povl Martens Skyttelauget Kgs. Lyngby V2H2 255.000 255.000 Hovedskydning
132916 Pelle Timmermann Hillerød Skytteforening S2H2 247.000 247.000 Hovedskydning
135034 Kenneth Flindt-madsen Hillerød Skytteforening V1H4 228.000 228.000 Hovedskydning
63198 Jesper Gede Hillerød Skytteforening V2H1 253.000 253.000 Hovedskydning
110393 Johan Mastrell Hørsholm Pistolforening V2H1 271.000 271.000 Hovedskydning
66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening S2H1 259.000 259.000 Hovedskydning
62729 Peter Holde Hansen Farum Skytteforening V2H2 258.000 258.000 Hovedskydning
62739 Michael Mosbæk Witte Farum Skytteforening V2H2 243.000 243.000 Hovedskydning
61851 Lars Grønlund Ottesen Farum Skytteforening V1H3 258.000 258.000 Hovedskydning
62815 Aleksander Olinger Farum Skytteforening S2H1 269.000 269.000 Hovedskydning
127347 Carsten Larsen Hillerød Skytteforening V2H2 249.000 249.000 Hovedskydning
128902 Michael Schow Rasmussen Hillerød Skytteforening V2H2 234.000 234.000 Hovedskydning
132543 Jan Witt Hillerød Skytteforening V2H2 257.000 257.000 Hovedskydning
63546 Kaare O. Nielsen Hillerød Skytteforening V2H1 261.000 261.000 Hovedskydning
125490 Kim Wiencken Hørsholm Pistolforening S2H1 258.000 258.000 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening S2H1 272.000 272.000 Hovedskydning
66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening V1H2 272.000 272.000 Hovedskydning
116187 Martin Rødbro Hillerød Skytteforening V2H1 281.000 281.000 Hovedskydning
110298 Lars Bilø Hillerød Skytteforening V2H1 284.000 284.000 Hovedskydning
64322 Dennis Sten Bagge Hillerød Skytteforening V2H1 289.000 289.000 Hovedskydning
97037 Poul Christiansen Hillerød Skytteforening V2H1 279.000 279.000 Hovedskydning
127338 Anja Greisen Farum Skytteforening V2H1 276.000 276.000 Hovedskydning
63419 Steen Pico Nielsen Hillerød Skytteforening S2H1 267.000 267.000 Hovedskydning
127348 Lars Hedegaard Larsen Hillerød Skytteforening V2H1 255.000 255.000 Hovedskydning
117925 Kim Stæhr Hillerød Skytteforening V2H1 260.000 260.000 Hovedskydning
128901 Sisse Sofie M. Mark Hillerød Skytteforening JUN 275.000 275.000 Hovedskydning
126182 Anders Nichum Ramløse I.f. V1H3 237.000 237.000 Hovedskydning
65060 Per C. Madsen Ramløse I.f. V1H3 263.000 263.000 Hovedskydning
91950 Mogens Bering Larsen Ramløse I.f. S2H1 268.000 268.000 Hovedskydning
62420 Carsten Bech-Jensen Ramløse I.f. V1H2 275.000 275.000 Hovedskydning
125021 Kasper Leth Jensen Espergærde Skytteforening V1H4 253.000 253.000 Hovedskydning
127758 Christian Møller Danekilde Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. V2H1 263.000 263.000 Hovedskydning
129781 Anders Dalsgaard Andersen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. V2H2 264.000 264.000 Hovedskydning
95813 Leif Rasmussen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. V2H1 269.000 269.000 Hovedskydning
130021 Anders Peter Egeskov Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. V2H1 273.000 273.000 Hovedskydning
129570 Claus Vesterskov Lyng IF Skjold Skævinge V2H2 200.000 200.000 Hovedskydning
116184 Jonas Bach Meldgaard IF Skjold Skævinge V1H4 212.000 212.000 Hovedskydning
116182 Sabrina Bach Meldgaard IF Skjold Skævinge V2H2 255.000 255.000 Hovedskydning
114010 Torben Espø IF Skjold Skævinge V1H3 256.000 256.000 Hovedskydning
131267 Jan Verner Jørgensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 S2H2 194.000 194.000 Hovedskydning
62156 Svend Christensen Frederikssund Skytteforening, IF1864 S2H2 233.000 233.000 Hovedskydning
62242 Magnus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 S2H1 265.000 265.000 Hovedskydning
62166 Steen Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 V1H4 241.000 241.000 Hovedskydning
132793 Mette R. Jensen Stenløse Skytteforening V2H2 225.000 225.000 Hovedskydning
61921 Bo Jacobsen Stenløse Skytteforening V1H3 247.000 247.000 Hovedskydning
65596 Claus Stagaard Juul Espergærde Skytteforening V1H4 216.000 216.000 Hovedskydning
132496 Kim Brøndmark Værløse Skytteforening V2H2 220.000 220.000 Hovedskydning
129836 Henrik Frank Laursen Værløse Skytteforening S2H2 217.000 217.000 Hovedskydning
131244 Peter Andersen Værløse Skytteforening V2H2 245.000 245.000 Hovedskydning
62731 Peter Larsen Værløse Skytteforening S2H2 206.000 206.000 Hovedskydning
136023 Marek Lukasz Piwonski Farum Skytteforening V2H2 229.000 229.000 Hovedskydning
64496 Hans-Henrik Ellekær Søborg SG&I V1H3 267.000 267.000 Hovedskydning
136050 Magnus Barnholdt Dröscher Jørgensen Søborg SG&I V2H2 212.000 212.000 Hovedskydning
64570 Toke Kjeldsen Søborg SG&I V1H4 218.000 218.000 Hovedskydning
71270 Thomas Hintz Blovstrød Pistolskytteforening V2H2 213.000 213.000 Hovedskydning
63291 Palle Milton Jensen Blovstrød Pistolskytteforening S2H2 203.000 203.000 Hovedskydning
109969 Ejvind Sørensen Blovstrød Pistolskytteforening S2H2 243.000 243.000 Hovedskydning
116609 Peter Leon Hansen Blovstrød Pistolskytteforening V1H4 228.000 228.000 Hovedskydning
81648 Anders Langhorn Hørsholm Pistolforening V2H2 255.000 255.000 Hovedskydning
90021 Kresten Hellberg Hørsholm Pistolforening V1H4 261.000 261.000 Hovedskydning
134228 Kim Flindt-Madsen Hillerød Skytteforening V2H2 246.000 246.000 Hovedskydning
125599 Henriette Ibsen Farum Skytteforening V2H2 232.000 232.000 Hovedskydning
95815 Mikael Søgård Farum Skytteforening V2H2 247.000 247.000 Hovedskydning
115553 Timme Ro Tullberg Tvede Farum Skytteforening V2H2 240.000 240.000 Hovedskydning

Til toppen