Vestfalster fødselsdagstævne (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
132418 Kamma Dollemeyer Damsholte Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
129887 Stephanie Kristensen Damsholte Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
129887 Stephanie Kristensen Damsholte Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
132417 Herman Dollemeyer Damsholte Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
132417 Herman Dollemeyer Damsholte Skytteforening BK3 198.000 198.000 Mesterskab
132416 Anton Dollemeyer Damsholte Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
132416 Anton Dollemeyer Damsholte Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
134352 Asger Jacobsen Damsholte Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
133351 Andreas G. Larsen Damsholte Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening VS3 175.000 175.000 Hovedskydning
128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
56352 Line Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
56375 Jesper Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening VS2 189.000 189.000 Mesterskab
84055 Torben Kristiansen Holmegaard Skytteforening VÅ1 194.000 194.000 Hovedskydning
84055 Torben Kristiansen Holmegaard Skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Mesterskab
121883 Mads W. Hansen Damsholte Skytteforening VS3 161.000 161.000 Hovedskydning
121000 Matthias W. Hansen Damsholte Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
101873 Hanne Dall Coermann Damsholte Skytteforening VS3 167.000 167.000 Mesterskab
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
101873 Hanne Dall Coermann Damsholte Skytteforening VS3 169.000 169.000 Hovedskydning
121000 Matthias W. Hansen Damsholte Skytteforening J2 186.000 186.000 Mesterskab
106124 Mia Coermann Damsholte Skytteforening J2 191.000 191.000 Mesterskab
53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening VS2 186.000 186.000 Hovedskydning
106124 Mia Coermann Damsholte Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
54547 Jette Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
54547 Jette Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening SE2 195.000 195.000 Mesterskab
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
112872 Harald Herikstad Nykøbing F. Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Mesterskab
54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening SE2 194.000 194.000 Mesterskab
68878 Elan Hansen Greve Skytteforening VS2 184.000 184.000 Hovedskydning
68878 Elan Hansen Greve Skytteforening VS2 188.000 188.000 Mesterskab
121948 Silas E. Lund Nykøbing F. Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
121948 Silas E. Lund Nykøbing F. Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening VS3 177.000 177.000 Hovedskydning
121883 Mads W. Hansen Damsholte Skytteforening VS3 158.000 158.000 Mesterskab
84054 Camilla Anna Kristiansen Holmegaard Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
84054 Camilla Anna Kristiansen Holmegaard Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
53201 Sv. Erik Frederiksen Maribo Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
53201 Sv. Erik Frederiksen Maribo Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
136244 Rebecca Nielsen Damsholte Skytteforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
136244 Rebecca Nielsen Damsholte Skytteforening BK4 198.000 198.000 Mesterskab
137169 Kristian Madsen Damsholte Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
137169 Kristian Madsen Damsholte Skytteforening BK4 182.000 182.000 Mesterskab
128484 Lukas Ingvorsen Nykøbing F. Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
128484 Lukas Ingvorsen Nykøbing F. Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
132299 Nanna Henriks Vestfalster Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
132299 Nanna Henriks Vestfalster Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
53053 Per Henriksen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
53053 Per Henriksen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening SE2 194.000 194.000 Mesterskab
134565 Sander Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
134565 Sander Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening BK4 197.000 197.000 Mesterskab
53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening SE2 189.000 189.000 Mesterskab
102283 Isabel Boesen Frejlev-Vantore Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
102283 Isabel Boesen Frejlev-Vantore Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
123654 Freya Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
123654 Freya Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
124725 Lukas Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
124725 Lukas Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
127385 Diana Mortensen Frejlev-Vantore Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
127385 Diana Mortensen Frejlev-Vantore Skytteforening J2 190.000 190.000 Mesterskab
117249 Rasmus Clausen Frejlev-Vantore Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
117249 Rasmus Clausen Frejlev-Vantore Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
136054 Melanie Frølich Hansen Frejlev-Vantore Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
136054 Melanie Frølich Hansen Frejlev-Vantore Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
54015 Kasper Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening VÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
54015 Kasper Kristensen Frejlev-Vantore Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Mesterskab
54013 Kent Boesen Frejlev-Vantore Skytteforening VS3 172.000 172.000 Hovedskydning
54013 Kent Boesen Frejlev-Vantore Skytteforening VS3 178.000 178.000 Mesterskab
111560 Anders Røge Holmegaard Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
111560 Anders Røge Holmegaard Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
56375 Jesper Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening VS2 181.000 181.000 Hovedskydning
56352 Line Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening VS3 174.000 174.000 Mesterskab
133351 Andreas G. Larsen Damsholte Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
134352 Asger Jacobsen Damsholte Skytteforening BK4 192.000 192.000 Mesterskab
131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
132418 Kamma Dollemeyer Damsholte Skytteforening J2 187.000 187.000 Mesterskab
131615 Alexandra Boisen Damsholte Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
131615 Alexandra Boisen Damsholte Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
131616 Freja Hoppe Damsholte Skytteforening BK3 198.000 198.000 Mesterskab
131616 Freja Hoppe Damsholte Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
86426 Frederikke Frederiksen Damsholte Skytteforening VS2 187.000 187.000 Mesterskab
86426 Frederikke Frederiksen Damsholte Skytteforening VS2 185.000 185.000 Hovedskydning
87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening SE2 191.000 191.000 Mesterskab
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 196.000 196.000 Mesterskab
53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening VS2 186.000 186.000 Mesterskab
54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening VS3 176.000 176.000 Mesterskab
118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Mesterskab
130853 Karina Andersson Mikkelsen Frejlev-Vantore Skytteforening VÅ2 188.000 188.000 Hovedskydning
130853 Karina Andersson Mikkelsen Frejlev-Vantore Skytteforening VÅ2 189.000 189.000 Mesterskab
122286 Henrik Nøbølle K. A. Mikkelsen Frejlev-Vantore Skytteforening VÅ2 187.000 187.000 Hovedskydning
122286 Henrik Nøbølle K. A. Mikkelsen Frejlev-Vantore Skytteforening VÅ2 187.000 187.000 Mesterskab
115056 Mikkel Nielsen Frejlev-Vantore Skytteforening VS3 179.000 179.000 Hovedskydning
115056 Mikkel Nielsen Frejlev-Vantore Skytteforening VS3 179.000 179.000 Mesterskab
54457 Mikael Green Tingsted Skytteforening VS2 188.000 188.000 Hovedskydning
54457 Mikael Green Tingsted Skytteforening VS2 187.000 187.000 Mesterskab
94931 Trine Nielsen Tingsted Skytteforening VS3 178.000 178.000 Hovedskydning
94931 Trine Nielsen Tingsted Skytteforening VS3 180.000 180.000 Mesterskab
96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening VÅ2 198.000 198.000 Mesterskab
117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening SE2 181.000 181.000 Mesterskab
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening VS2 186.000 186.000 Hovedskydning
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening VS2 184.000 184.000 Mesterskab
99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening VS3 176.000 176.000 Hovedskydning
99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening VS3 180.000 180.000 Mesterskab
134325 Brian Keis Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
134325 Brian Keis Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening VÅ2 198.000 198.000 Mesterskab
119888 Sven Erik Andersen Vestfalster Skytteforening VÅ1 193.000 193.000 Hovedskydning
119888 Sven Erik Andersen Vestfalster Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
137292 Jackie Christiansen Vestfalster Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
137292 Jackie Christiansen Vestfalster Skytteforening BK4 190.000 190.000 Mesterskab
137291 Sebastian Nielsen Vestfalster Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
137291 Sebastian Nielsen Vestfalster Skytteforening BK4 196.000 196.000 Mesterskab
137290 Regin Nielsen Vestfalster Skytteforening VÅ3 197.000 197.000 Hovedskydning
137290 Regin Nielsen Vestfalster Skytteforening VÅ3 198.000 198.000 Mesterskab
104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
137317 Adam Wagner Nørre Alslev Skytteforening VÅ3 181.000 181.000 Hovedskydning
137317 Adam Wagner Nørre Alslev Skytteforening VÅ3 186.000 186.000 Mesterskab
54874 Jens Møller Nørre Alslev Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
54874 Jens Møller Nørre Alslev Skytteforening SE3 187.000 187.000 Mesterskab
137318 Ole Wagner Nørre Alslev Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
137318 Ole Wagner Nørre Alslev Skytteforening BK4 186.000 186.000 Mesterskab
137322 Gert Laver Nørre Alslev Skytteforening SE3 174.000 174.000 Hovedskydning
54556 Jens West Vestfalster Skytteforening SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
54556 Jens West Vestfalster Skytteforening SE2 194.000 194.000 Mesterskab
54438 Nikolaj Hansen Vestfalster Skytteforening VS2 184.000 184.000 Hovedskydning
54438 Nikolaj Hansen Vestfalster Skytteforening VS2 186.000 186.000 Mesterskab
101878 René Møller maciejewski Damsholte Skytteforening VS2 179.000 179.000 Hovedskydning
101878 René Møller maciejewski Damsholte Skytteforening VS2 178.000 178.000 Mesterskab
55531 Gitte Larsen Damsholte Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
55531 Gitte Larsen Damsholte Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Mesterskab
115109 Søren Kastrup Vestfalster Skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
115109 Søren Kastrup Vestfalster Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Mesterskab
137381 Jean Delon Vestfalster Skytteforening VÅ3 181.000 181.000 Hovedskydning
137381 Jean Delon Vestfalster Skytteforening VÅ3 185.000 185.000 Mesterskab
109972 Kjeld Jensen Vestfalster Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
130691 Lars Kristensen Vestfalster Skytteforening SE3 193.000 193.000 Hovedskydning
130691 Lars Kristensen Vestfalster Skytteforening SE3 188.000 188.000 Mesterskab
54298 Mogens Guldborg Jensen Vestfalster Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
54298 Mogens Guldborg Jensen Vestfalster Skytteforening SE2 196.000 196.000 Mesterskab
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening VS3 176.000 176.000 Hovedskydning
55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening VS3 178.000 178.000 Mesterskab
54631 Bjarne Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
54631 Bjarne Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening SE3 184.000 184.000 Mesterskab

Til toppen