| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds 200/11
2 109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening 200/10
3 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds 200/05
4 99867 Mia Hviid Sørensen Midtdjurs skytteforening 199/13
4 130317 Julie Koustrup Midtdjurs skytteforening 199/13
6 120709 Sinuhe Mondrup Samsø Skytteforening 199/12
7 120708 Nefer Sofia Mondrup Samsø Skytteforening 199/10
8 126984 Cecilie Borg Trampedach Midtdjurs skytteforening 199/09
9 127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds 199/08
10 126787 Laura Bødtker Midtdjurs skytteforening 198/09
11 132694 Mille Silkjær Midtdjurs skytteforening 198/05

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 127125 Jamie Køller Vejrum Randers Skyttekreds 199/05
2 132697 Mathilde Nykjær Hallstrøm Midtdjurs skytteforening 198/10
3 126788 Alberte Bødtker Midtdjurs skytteforening 197/06
4 121173 Jeppe Ejby Samsø Skytteforening 195/05

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 133365 Jørgen Christian Helms Dalgaard Samsø Skytteforening 193/05
2 129343 Anton Kremmer Jensen Samsø Skytteforening 192/04
3 133366 Mads Nielsen Samsø Skytteforening 189/01

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 132691 Mads Graversen Midtdjurs skytteforening 192/04

Riffel, 15m - Klasse J1

1 113058 Vivian Staal Samsø Skytteforening 197/08

Riffel, 15m - Klasse J2

1 107021 Jeppe Ramus Samsø Skytteforening 199/07
2 114363 Jacob Mortensen Samsø Skytteforening 198/10
3 106786 Christoffer Damgaard Larsen Samsø Skytteforening 197/08

Riffel, 15m - Klasse VS1

1 33713 Alex Møberg Århus Riffelskytte klub 197/09
2 17480 Thomas Danielsen Århus Riffelskytte klub 196/04
3 17365 Camilla Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds 194/05
4 24945 Kim Larsen Århus Riffelskytte klub 193/07
5 25340 Hanne Kristensen Samsø Skytteforening 192/02
6 25297 Lasse Bertelsen Samsø Skytteforening 186/01

Riffel, 15m - Klasse VS2

1 95349 Kristian Gyldenløv Århus Riffelskytte klub 190/02
2 25211 Svend Bissø Samsø Skytteforening 186/03
2 25202 Torben Kristensen Samsø Skytteforening 186/03
4 17356 Gitte Hansen Randers Skyttekreds 186/02
5 17339 Preben Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds 184/01

Riffel, 15m - Klasse VS3

1 106868 Nicolaj Berg Lassen Randers Skyttekreds 186/02

Riffel, 15m - Klasse VÅ1

1 91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening 200/14
2 67824 Therese Gregersen Randers Skyttekreds 200/11
2 120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds 200/11
4 65536 Martin Bærtelsen Randers Skyttekreds 200/10
4 23027 Brit Henriksen Lyngby Skyttekreds 200/10
6 116151 Rene Elgaard Midtdjurs skytteforening 200/08
7 106870 Kenni Vestergård Henriksen Randers Skyttekreds 199/10
8 17330 Evan Jensen Randers Skyttekreds 199/06
9 25221 Sanne Kristensen Samsø Skytteforening 198/08
9 25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening 198/08
11 126770 Dennis Christiansen Randers Skyttekreds 198/06
12 110272 Anders Herman Laursen Randers Skyttekreds 197/09
13 23088 Mogens Pedersen Midtdjurs skytteforening 197/06
14 18041 Lene Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds 197/04
15 91098 Peder Nedergaard Samsø Skytteforening 195/07

Riffel, 15m - Klasse VÅ2

1 88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening 196/12
2 113292 Maja K Christensen Lyngby Skyttekreds 195/08
3 129846 Thomas Glud-Wagner Lyngby Skyttekreds 193/02

Riffel, 15m - Klasse VÅ3

1 127765 Lone Bjørnholdt Knudsen Midtdjurs skytteforening 196/05
2 127474 Torkild Kaysen Lyngby Skyttekreds 194/03

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 18344 Finn Dollerup VBF Skyttelaug/Århus 200/09
2 25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening 200/06
3 21701 Henning B Clausen Århus Riffelskytte klub 200/05
4 141068 Knud Møller Samsø Skytteforening 199/12
5 17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds 199/09
6 116952 Jette Hougaard Samsø Skytteforening 198/07
7 26133 Svend Borgbjerg Århus Riffelskytte klub 197/09
8 25728 Jørgen Mahler Århus Riffelskytte klub 197/08
9 18504 Anny Toft Randers Skyttekreds 197/06
9 18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds 197/06
11 26012 Eva Nørgaard VBF Skyttelaug/Århus 196/05
12 25326 Jan O Jørgensen Samsø Skytteforening 195/04
13 23018 Inge Petersen Lyngby Skyttekreds 186/03

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 134496 Arne Preus VBF Skyttelaug/Århus 200/10
2 18164 Jørgen Overgaard Randers Skyttekreds 195/02
3 23019 Henning Andersen Lyngby Skyttekreds 190/05

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 81504 Claus Kristensen Lyngby Skyttekreds 192/04
2 134497 Per Preus VBF Skyttelaug/Århus 190/04
3 23007 John Petersen Lyngby Skyttekreds 188/05
4 89824 Per Sørensen Århus Riffelskytte klub 185/01

Til toppen