| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 18473 Bjarne Dam Nielsen Randers Skyttekreds 194/03 195/03 389/06

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 126906 Anton Sejersen Lyngby Skyttekreds 197/08
2 133372 Sofus Blirup Jørgensen Samsø Skytteforening 196/04
3 115852 Lukas Jensen Samsø Skytteforening 194/04

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 106572 Mikael Holm Samsø Skytteforening 199/10
2 129848 Mikkel Thoudal Døssing Lyngby Skyttekreds 197/04
3 125867 Mathias Møller Sørensen Grenå Skyttekreds 194/06
4 131054 Tristan Jessen Samsø Skytteforening 192/04
5 129204 Ida S Knudsen Samsø Skytteforening 191/04
6 124822 Valdemar Sejr Falk Samsø Skytteforening 190/03

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 131389 Oliver Thomassen Grenå Skyttekreds 196/10
2 115851 Carl Emil Rasmussen Samsø Skytteforening 195/04
3 133365 Jørgen Christian Helms Dalgaard Samsø Skytteforening 193/05
4 129343 Anton Kremmer Jensen Samsø Skytteforening 192/04
5 133366 Mads Nielsen Samsø Skytteforening 189/01
6 127944 Sebastian Frisk Samsø Skytteforening 187/04
7 134278 Valdemar Stensig Jensen Samsø Skytteforening 181/01
8 133418 Emanuel Andreas Bruun Olsen Samsø Skytteforening 176/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 132880 Oskar Schultz Thomsen Assentoft Skytteforening 195/05
2 134566 Anna-Maj Kromann Nikolajsen Assentoft Skytteforening 195/04
3 132884 Simon Buchtrup Søby Assentoft Skytteforening 193/02
4 136754 Emma Jensen Samsø Skytteforening 192/01
5 132846 Chris Albæk Poulsen Assentoft Skytteforening 190/04
5 132852 Emma Shulltz Thomsen Assentoft Skytteforening 190/04
7 136753 Alexander Grosen Samsø Skytteforening 186/01
8 136671 Cecilie Sørensen Samsø Skytteforening 184/02
9 134662 Mikkel Wilhem Emborg Assentoft Skytteforening 183/02
10 136667 Mikkel Løvaas Andersson Samsø Skytteforening 182/02
11 133371 Magnus Blirup Jørgensen Samsø Skytteforening 180/02
12 136676 Christian Wolff Jensen Samsø Skytteforening 179/00
13 136852 Anne-Kathrine Zola Jensen Assentoft Skytteforening 178/00
14 128108 Simon Holm Samsø Skytteforening 171/01
15 134661 Kasper Villads Fuhlendorf Møller Assentoft Skytteforening 171/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 111622 Andreas Jensen Samsø Skytteforening 198/11

Riffel, 15m - Klasse J2

1 114363 Jacob Mortensen Samsø Skytteforening 198/10
2 102108 Julie Olsen Lyngby Skyttekreds 197/06
3 132842 Asbjørn Bernberg Assentoft Skytteforening 196/08
4 136757 Valdemar Bar Olsen Samsø Skytteforening 194/05
5 132879 Oliver Hoppe Assentoft Skytteforening 179/02

Riffel, 15m - Klasse VS1

1 117053 Allan Hoppe Assentoft Skytteforening 160/01

Riffel, 15m - Klasse VS2

1 25354 Claus P V Jensen Samsø Skytteforening 188/01
2 96896 Pia Jensen Grenå Skyttekreds 185/03
3 25213 Stine Jensen Samsø Skytteforening 179/01

Riffel, 15m - Klasse VS3

1 23502 Mogens Andersen Grenå Skyttekreds 174/00
2 132877 Ole Rubek Assentoft Skytteforening 171/01

Riffel, 15m - Klasse VÅ1

1 94783 Britt Øster Samsø Skytteforening 199/11
2 25334 Henrik Berthelsen Samsø Skytteforening 199/05
3 98179 Anders Holdt Christensen Samsø Skytteforening 198/05
4 125861 Martin Sørensen Grenå Skyttekreds 197/09

Riffel, 15m - Klasse VÅ2

1 129088 Bjarne Sørensen Grenå Skyttekreds 198/06
2 25377 Anne Mette Ejby Samsø Skytteforening 198/03
3 136756 Sara Holton Samsø Skytteforening 197/08
4 131055 Michael Lorenzen Samsø Skytteforening 191/04
5 128057 Flemming Skytt Samsø Skytteforening 190/03
6 120059 Karsten Christiansen Samsø Skytteforening 184/00

Riffel, 15m - Klasse VÅ3

1 25362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening 197/06
2 131393 Anna Jessica Sandra Asp Samsø Skytteforening 188/04
3 135110 Jens Christian Dalgaard Samsø Skytteforening 188/02
4 136620 Marie Broby Jessen Samsø Skytteforening 187/05

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 23116 Jens Roland Jensen Midtdjurs skytteforening 200/12
2 106337 Kim Bønsdorff Munkholm Grenå Skyttekreds 199/07
3 23215 Erling Bech VBF Skyttelaug/Århus 198/06
4 121841 Jens Ulsted Sørensen VBF Skyttelaug/Århus 197/11
5 25369 Bjarne Andersen Samsø Skytteforening 197/05
6 23760 Ejner Jørgensen Grenå Skyttekreds 195/08
7 25243 Niels Jørn Johansen Samsø Skytteforening 193/04

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 81514 Flemming Jensen VBF Skyttelaug/Århus 196/06
2 18473 Bjarne Dam Nielsen Randers Skyttekreds 194/03
3 98798 Kirsten Hvid Hansen Randers Skyttekreds 193/08
4 25240 Ole Truelsen Samsø Skytteforening 193/03
5 72337 Svend Aage Jaquet VBF Skyttelaug/Århus 192/06
6 25141 Jens Chr. Hansen VBF Skyttelaug/Århus 192/05
7 17817 Per Nielsen Hviid Randers Skyttekreds 192/02
8 25312 John Sander Petersen Samsø Skytteforening 191/04
9 116951 Preben Andersen Samsø Skytteforening 190/03
10 17344 Maja Hansen Randers Skyttekreds 188/03
11 110347 Peter Brauer Henriksen VBF Skyttelaug/Århus 187/01
12 24588 Bjarne Hembo VBF Skyttelaug/Århus 186/02

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 18053 Leif Jensen Randers Skyttekreds 192/04
2 18356 Erling B Jacobsen Randers Skyttekreds 192/03
3 17646 Torben Rud Højvang Rasmussen Randers Skyttekreds 191/02
4 17833 Paul M. Nielsen Randers Skyttekreds 190/02
5 17708 Steen Sloth Madsen Randers Skyttekreds 185/02

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 129845 Tommy Jensen Lyngby Skyttekreds 194/02

Til toppen