| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening 200/12
2 126807 Emma Bai Hansen Skytteforening Kimbrerne 200/10
3 121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening 200/09
4 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 199/09
5 123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening 199/08
5 115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening 199/08
5 107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening 199/08
5 131436 Kasper Rebelski Vilsted Skytteforening 199/08
9 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening 199/07
10 125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening 199/05
10 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening 199/05
12 125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 199/03
13 131928 Hana Poskovic Løgstør Sportsskytteklub 198/07
14 120620 Rasmus Mikkelsen Vilsted Skytteforening 198/04
15 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 197/01
16 127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening 195/05
17 132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub 192/02

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds 198/03
2 131884 Frederikke Bach Svendsen Vester Hassing Skytteforening 194/04
3 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds 189/00

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub 195/03
2 135692 Jacob Odgaard Løgstør Sportsskytteklub 195/01
3 135987 Anders Pedersen Karby Skyttekreds 187/02
4 132557 Kristian Sig Ager Karby Skyttekreds 183/02

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 112684 Jonas Nørgård Karby Skyttekreds 200/10
2 97889 Luckas Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 200/05
3 101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 199/07
4 118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 198/03

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 198/05
2 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 198/04
3 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 197/07
3 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 197/07
5 118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening 196/03
6 126885 Niels Juulsgaard Vester Hassing Skytteforening 194/03
7 118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds 193/01
8 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds 192/05

Luftriffel, 15m - Klasse VS1

1 146890 Simone Berg Aalborg Skyttekreds 196/03
1 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 196/03
3 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 195/05
4 16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds 186/02

Luftriffel, 15m - Klasse VS2

1 16969 Morten Larsen Ulsted Skytteforening 192/02
2 15859 Mads Sigsgaard Vodskov Skytteforening 184/01
3 53523 Annette Munkbøl Aalborg Skyttekreds 183/03

Luftriffel, 15m - Klasse VS3

1 15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening 185/00
2 15856 Mads Juul Jensen Vodskov Skytteforening 182/02
3 113118 Anders Hansen Aalborg Skyttekreds 182/01
4 85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening 182/00
5 113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 181/02
6 15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening 174/00
7 117764 Nicklas Christensen Aalborg Skyttekreds 173/00
8 117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds 168/00
9 15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening 163/01
10 15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening 160/00
11 86970 Christian Alcayde Larsen Ulsted Skytteforening 127/00

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ1

1 113910 Michael Larsen Vodskov Skytteforening 200/14
2 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/10
3 82492 René Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/07
3 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds 200/07
3 112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening 200/07
6 106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds 199/09
6 98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne 199/09
8 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening 199/06
9 11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening 199/03
10 116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds 198/06
11 11779 Rasmus Møller Larsen Vilsted Skytteforening 197/02

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ2

1 125467 Kian Nedrud Vodskov Skytteforening 198/06
2 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds 198/05
3 108503 Evan Petersen Vilsted Skytteforening 198/04
4 116491 Lisa Andersen Frederikshavn Skyttekreds 197/04
5 99989 Jørgen Sloth Borregaard Vodskov Skytteforening 196/05
6 123883 Birgitte Bonde Vodskov Skytteforening 194/05
7 127639 Carsten Vestby Jensen Vilsted Skytteforening 191/03
8 106956 Michael Erbs Frederikshavn Skyttekreds 189/01
9 129905 Annika Andersen Frederikshavn Skyttekreds 183/00

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds 200/10
2 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds 200/09
3 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds 199/06
4 17287 Allan Prior Aalborg Skyttekreds 198/03
5 17244 Birgit Prior Aalborg Skyttekreds 197/07
5 93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 197/07
7 10462 Peter Møller Frederikshavn Skyttekreds 197/01
8 124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds 195/02
9 106063 Poul Erik Christensen Frederikshavn Skyttekreds 192/04
10 87832 Carl-Jørgen Harlund Frederikshavn Skyttekreds 183/02

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 134429 Ole Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening 196/08
2 16498 Frede Kristensen Aalborg Skyttekreds 196/02
3 130824 Ove Ravndahl Frederikshavn Skyttekreds 194/05
4 28217 Mogens Enevoldsen Boddum-Ydby Skytteforening 194/01
5 101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 193/02
6 10439 Søren Kogsbøll Frederikshavn Skyttekreds 191/02
7 10623 Anders L. Rasmussen Frederikshavn Skyttekreds 172/00

Til toppen