| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 200/12 200/14 400/26
2 125142 Mads Friis Helle Skytteforening 199/15 200/13 399/28
3 128497 Liane Filtenborg Sparta Idrætsforening 198/10 200/13 398/23
4 128644 Malthe Kristensen Helle Skytteforening 198/10 200/11 398/21
5 131945 Rasmus Rode Sparta Idrætsforening 195/05 197/06 392/11

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds 198/11 198/11 396/22
2 127425 Daniel Nielsen Holsted Skyttekreds 199/10 196/09 395/19
3 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening 196/07 196/04 392/11
4 132396 Mikkeline Vibe Christensen Helle Skytteforening 196/08 195/03 391/11
5 124810 Emilie Slothuus- Eriksen Rødding Skytteforening 197/08 192/03 389/11
6 130716 Merle Markussen Rødding Skytteforening 196/06 192/06 388/12
7 127421 Christian Gudtman Holsted Skyttekreds 193/05 193/05 386/10
8 125074 Philip Risbøl Osther Holsted Skyttekreds 192/06 192/03 384/09
9 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 190/04 193/04 383/08
10 122217 Christian Ringgaard Jensen Helle Skytteforening 183/06 193/03 376/09

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 127461 Victor Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 191/04 182/01 373/05

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 136298 Mathilde Schelde Mikkelsen Ribe Skyttekreds 190/04 189/02 379/06
2 133785 Mathias Vestergaard Holsted Skyttekreds 181/00 184/01 365/01

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 198/07 199/08 397/15
2 116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening 196/05 199/10 395/15
3 122556 Freja Frederikke Poulsen Holsted Skyttekreds 193/02 197/07 390/09

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening 197/10 198/08 395/18
2 125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening 199/07 196/03 395/10
3 91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening 192/06 194/06 386/12
4 113053 Marcus Hartvigsen Bramming Skytteforening 192/06 192/06 384/12
5 133783 Mikkel Møller Nielsen Holsted Skyttekreds 190/02 180/01 370/03
6 124804 Viktor Røjkær Jensen Holsted Skyttekreds 174/02 181/01 355/03

Riffel, 15m - Mesterskab VS1

1 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 197/04 197/05 394/09
2 12022 Henrik noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds 197/02 191/04 388/06
3 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 191/04 190/03 381/07
4 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 186/02 191/02 377/04

Riffel, 15m - Mesterskab VS2

1 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 187/01 193/03 380/04

Riffel, 15m - Mesterskab VS3

1 122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds 183/02 180/02 363/04
2 127795 Oliver H. Brix Esbjerg Skyttekreds 176/00 177/01 353/01

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ1

1 113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening 199/04 200/06 399/10
2 40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening 198/12 200/08 398/20
3 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 198/07 200/07 398/14
4 87121 Helle Bang Sparta Idrætsforening 200/13 198/04 398/17
5 39064 Ulla Bagger Mortensen Gørding-Vejrup Skyttekreds 198/08 199/10 397/18
6 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds 197/08 199/08 396/16
7 39648 Ebbe Thyssen Sparta Idrætsforening 198/06 198/05 396/11
8 39981 Villy Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds 199/14 197/09 396/23
9 127255 Elise Saxild Kristensen Helle Skytteforening 195/10 200/06 395/16
10 41611 Bent P. Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 196/07 199/06 395/13
11 97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds 197/11 198/12 395/23
12 97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds 197/10 198/08 395/18
13 39706 Lars Nielsen Ribe Skyttekreds 197/07 198/10 395/17
14 40207 Ida Søby Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds 196/08 198/10 394/18
15 103478 Rikke Christensen Ribe Skyttekreds 196/08 197/05 393/13
16 43916 Jan Jepsen Lund Sparta Idrætsforening 196/04 196/07 392/11
17 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds 196/06 195/10 391/16
18 39655 Connie Schmidt Sparta Idrætsforening 196/04 195/07 391/11
19 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds 198/05 193/04 391/09

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ2

1 39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening 197/06 194/03 391/09
2 98621 Jørgen Balzer Gørding-Vejrup Skyttekreds 195/02 195/04 390/06
3 104419 Per Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 193/08 194/06 387/14
4 126409 Morten Franzen Jepsen Vojens Skytteforening 192/03 194/03 386/06
5 131220 Helge Hessler Sparta Idrætsforening 194/05 192/02 386/07
6 40139 Kristian Lund Bramming Skytteforening 195/06 191/05 386/11
7 108800 Marianne Sørensen Krog Bramming Skytteforening 194/06 190/02 384/08
8 120504 Ulla Baun Bramming Skytteforening 189/01 194/04 383/05

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ3

1 134341 Jonas Aagaard Gørding-Vejrup Skyttekreds 199/07 196/11 395/18
2 134341 Jonas Aagaard Gørding-Vejrup Skyttekreds 199/07 196/11 395/18
3 127989 Heidi Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 191/02 195/06 386/08
4 126411 Tobias Einar Svop Ahlquist Ribe Skyttekreds 190/04 191/03 381/07
5 40096 Michael Rosenlund Bramming Skytteforening 190/06 187/01 377/07
6 128911 Michael Nielsen Holsted Skyttekreds 182/01 178/02 360/03

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 199/08 199/14 398/22
2 117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening 196/05 198/09 394/14
3 109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening 193/05 195/05 388/10
4 112943 Thomas Chr. Hansen Antzack Vojens Skytteforening 197/06 190/02 387/08
5 39630 Henrik Bentsen Sparta Idrætsforening 192/05 194/04 386/09
6 41354 Kirsten Ravn Rødding Skytteforening 193/07 193/08 386/15

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 39626 Ingrid Lassen Sparta Idrætsforening 198/08 191/07 389/15
2 41660 Liselotte Petersen Rødding Skytteforening 194/04 194/04 388/08
3 39683 Anders Friis Sparta Idrætsforening 185/01 189/05 374/06

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 39616 Jens Peter Oksen Sparta Idrætsforening 198/07 196/08 394/15
2 59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds 185/02 192/04 377/06
3 41356 Jens Chr. Pedersen Holsted Skyttekreds 185/02 189/03 374/05

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 123424 Kirsten Jensen Sparta Idrætsforening 198/06 199/10 397/16

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 200/12
2 125142 Mads Friis Helle Skytteforening 199/15
3 128497 Liane Filtenborg Sparta Idrætsforening 198/10
3 128644 Malthe Kristensen Helle Skytteforening 198/10
5 131945 Rasmus Rode Sparta Idrætsforening 195/05

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 127425 Daniel Nielsen Holsted Skyttekreds 199/10
2 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds 198/11
3 124810 Emilie Slothuus- Eriksen Rødding Skytteforening 197/08
4 132396 Mikkeline Vibe Christensen Helle Skytteforening 196/08
5 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening 196/07
6 130716 Merle Markussen Rødding Skytteforening 196/06
7 127421 Christian Gudtman Holsted Skyttekreds 193/05
8 125074 Philip Risbøl Osther Holsted Skyttekreds 192/06
9 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 190/04
10 122217 Christian Ringgaard Jensen Helle Skytteforening 183/06

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 127461 Victor Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 191/04

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 136298 Mathilde Schelde Mikkelsen Ribe Skyttekreds 190/04
2 135273 Malthe Holm Christiansen Ribe Skyttekreds 187/04
3 135675 Mathias Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening 186/03
4 133785 Mathias Vestergaard Holsted Skyttekreds 181/00
5 130677 Loke Kjøgs Holsted Skyttekreds 174/01

Riffel, 15m - Klasse J1

1 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 198/07
2 116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening 196/05
3 122556 Freja Frederikke Poulsen Holsted Skyttekreds 193/02

Riffel, 15m - Klasse J2

1 125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening 199/07
2 131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening 197/10
3 122531 Tanja Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening 194/06
4 113053 Marcus Hartvigsen Bramming Skytteforening 192/06
4 91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening 192/06
6 133783 Mikkel Møller Nielsen Holsted Skyttekreds 190/02
7 122474 Emil Holm Gørding-Vejrup Skyttekreds 188/00
8 124804 Viktor Røjkær Jensen Holsted Skyttekreds 174/02

Riffel, 15m - Klasse VS1

1 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 197/04
2 12022 Henrik noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds 197/02
3 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 191/04
4 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 186/02

Riffel, 15m - Klasse VS2

1 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 187/01
2 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 181/00

Riffel, 15m - Klasse VS3

1 122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds 183/02
2 122536 Morten Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening 178/00
3 127795 Oliver H. Brix Esbjerg Skyttekreds 176/00

Riffel, 15m - Klasse VÅ1

1 87121 Helle Bang Sparta Idrætsforening 200/13
2 39981 Villy Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds 199/14
3 113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening 199/04
4 40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening 198/12
5 39064 Ulla Bagger Mortensen Gørding-Vejrup Skyttekreds 198/08
6 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 198/07
7 39648 Ebbe Thyssen Sparta Idrætsforening 198/06
8 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds 198/05
9 97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds 197/11
10 97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds 197/10
11 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds 197/08
12 39706 Lars Nielsen Ribe Skyttekreds 197/07
13 39983 Verner Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds 197/04
14 103478 Rikke Christensen Ribe Skyttekreds 196/08
14 40207 Ida Søby Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds 196/08
16 41611 Bent P. Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 196/07
17 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds 196/06
18 39655 Connie Schmidt Sparta Idrætsforening 196/04
18 43916 Jan Jepsen Lund Sparta Idrætsforening 196/04
20 127255 Elise Saxild Kristensen Helle Skytteforening 195/10

Riffel, 15m - Klasse VÅ2

1 39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening 197/06
2 40139 Kristian Lund Bramming Skytteforening 195/06
3 98621 Jørgen Balzer Gørding-Vejrup Skyttekreds 195/02
4 108800 Marianne Sørensen Krog Bramming Skytteforening 194/06
5 131220 Helge Hessler Sparta Idrætsforening 194/05
6 104419 Per Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 193/08
7 126409 Morten Franzen Jepsen Vojens Skytteforening 192/03
8 120504 Ulla Baun Bramming Skytteforening 189/01

Riffel, 15m - Klasse VÅ3

1 134341 Jonas Aagaard Gørding-Vejrup Skyttekreds 199/07
2 134341 Jonas Aagaard Gørding-Vejrup Skyttekreds 199/07
3 127989 Heidi Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 191/02
4 40096 Michael Rosenlund Bramming Skytteforening 190/06
5 126411 Tobias Einar Svop Ahlquist Ribe Skyttekreds 190/04
6 128911 Michael Nielsen Holsted Skyttekreds 182/01

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 199/08
2 112943 Thomas Chr. Hansen Antzack Vojens Skytteforening 197/06
3 117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening 196/05
4 41354 Kirsten Ravn Rødding Skytteforening 193/07
5 109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening 193/05
6 39630 Henrik Bentsen Sparta Idrætsforening 192/05

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 39626 Ingrid Lassen Sparta Idrætsforening 198/08
2 41660 Liselotte Petersen Rødding Skytteforening 194/04
3 41685 Jan Slothuus Rødding Skytteforening 189/04
4 40776 Erik Clemmensen Skads Skytteforening 188/02
5 39683 Anders Friis Sparta Idrætsforening 185/01

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 39616 Jens Peter Oksen Sparta Idrætsforening 198/07
2 123471 Niels Hansen Rødding Skytteforening 196/02
3 41701 Eigild Bangert Rødding Skytteforening 188/03
4 59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds 185/02
4 41356 Jens Chr. Pedersen Holsted Skyttekreds 185/02

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 123424 Kirsten Jensen Sparta Idrætsforening 198/06

Til toppen