| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

TerrænGevær - Klasse JUN

1 104700 Nicklas Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 28/11

TerrænGevær - Klasse US

1 86870 Jesper Pedersen Ornebjerg Skytteforening 29/11

TerrænGevær - Klasse VS1

1 59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 29/11
1 68949 Claus Bruun Tingsted Skytteforening 29/11
3 55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 28/11
4 28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 27/11
5 57551 Kim Jensen Tuse Skytteforening 25/11
6 62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 23/09

TerrænGevær - Klasse VS2

1 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 29/11
2 62432 Bjarne Sørensen Ramløse I.f. 25/11
3 62352 Henrik Petersen Helsinge S&i - Skytteafd. 24/10
4 81615 Ola Hvamstad Akademisk Skytteforening 23/11
5 55133 Peter Hansen Tingsted Skytteforening 22/08
6 58091 Allan West Kjøbenhavns Skytteforening 21/09
7 64909 Jesper Larsen Ramløse I.f. 21/09
8 Blovstrød SG&I - Skytteafd. 19/10
9 66854 Lars Worsaae Akademisk Skytteforening 18/09
10 54249 Lis Nielsen Herfølge Skytteforening 15/10
11 66453 Michael Prætorius Skyttelauget Kgs. Lyngby 15/09
12 95000 Jon Luckmann Hansen Herfølge Skytteforening 11/09
13 71608 Dann Pedersen Bellahøj Skytteforening 5/04

TerrænGevær - Klasse SE

1 55505 Jens Andersen Ornebjerg Skytteforening 30/11
2 63346 Finn Scheibye Akademisk Skytteforening 29/11
3 66581 John Aarø Mortensen Skyttelauget Kgs. Lyngby 26/11
4 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 25/11
5 68845 Kaj Hansen Herfølge Skytteforening 25/11
6 70045 Morten Hammer Akademisk Skytteforening 22/11
7 62781 Hans Lund Madsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 21/11
8 67459 Otto Reenberg Tårnby Skytteforening 21/10
9 56826 Niels Peter Jensen Herfølge Skytteforening 18/11
10 59037 Pelle Rogert Pedersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 17/09
11 66721 Svend Mørup Akademisk Skytteforening 16/10
12 57006 Kristian Ebbensgaard Herfølge Skytteforening 15/08
13 55373 Steen Sodborg Ornebjerg Skytteforening 11/08
14 63343 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. 8/07

TerrænGevær - Klasse VÅ

1 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 28/11
2 63366 Christopher Brix Sivertsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 24/10
3 103972 Mikael Henrik Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 19/11
4 65014 Torben Henriksen Helsinge S&i - Skytteafd. 19/09
5 116328 Benedicte Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 17/11
6 128348 Linas Zvirblis Blovstrød SG&I - Skytteafd. 9/08

TerrænGevær - Klasse KIK

1 71565 Jan Jørgensen Bellahøj Skytteforening 27/11
2 70711 Jan Poul Eifos Bellahøj Skytteforening 21/08
3 67632 Jesper Hemmingsen Bellahøj Skytteforening 16/08

Til toppen