Vinterholdturnering 2 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening BK3 102.0 102.0 Hovedskydning
118942 Sebastian Hedegaard Frederiksen Trehøje Skytteforening BK3 179.0 179.0 Hovedskydning
127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
127740 Jonathan Colstrup Trehøje Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
102953 Preben Vesterager Skjern Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
102953 Preben Vesterager Skjern Skytteforening SE2 189.0 189.0 Mesterskab
53119 Jens Peter Hansen Skjern Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening VÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening VÅ2 190.0 190.0 Mesterskab
88757 Bendt Kjærsig Skjern Skytteforening VS3 152.0 152.0 Hovedskydning
135304 Johannes T. Nielsen Trehøje Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
131408 Lasse Kærgaard Trehøje Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
127241 Rasmus Kjeldal Trehøje Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
127242 Rasmus Thusgard Trehøje Skytteforening BK2 188.0 188.0 Hovedskydning
132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
123666 Emil Thusgaard Trehøje Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
127244 Lærke lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
127243 Mikkel Thusgaard Trehøje Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
118943 Magnus Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening J2 183.0 183.0 Hovedskydning
132750 Jesper Brinckopff Weiss Trehøje Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
132751 Willads Søby Steffen Trehøje Skytteforening BK3 153.0 153.0 Hovedskydning
128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening BK3 179.0 179.0 Hovedskydning
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
136709 Mike Hedegaard Andersen Trehøje Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
134869 Simone Hvas Trehøje Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
118945 Cathrine Sørensen Trehøje Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
118945 Cathrine Sørensen Trehøje Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
134559 Jonas Hvas Trehøje Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
127237 Sarah Sørensen Trehøje Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
120981 Simon Thusgaard Jensen Trehøje Skytteforening BK2 187.0 187.0 Hovedskydning
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening VS3 187.0 187.0 Hovedskydning
VÅ2 173.0 173.0 Hovedskydning
VÅ2 180.0 180.0 Mesterskab
130888 Julius Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
37620 Søren Madsen Skjern Skytteforening SE2 183.0 183.0 Hovedskydning
37620 Søren Madsen Skjern Skytteforening SE2 179.0 179.0 Mesterskab
132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
123166 Rune Søgaard Ertmann Ulfborg Bys Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
123166 Rune Søgaard Ertmann Ulfborg Bys Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
131383 Emil Schramm Ulfborg Bys Skytteforening BK1 188.0 188.0 Hovedskydning
132790 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
132790 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
130305 Mads Clausen Ulfborg Bys Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning

Til toppen