| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening 198/06 199/09 397/15
2 127274 Baldrian Brill Billund-Vorbasse Skytteforening 199/12 198/06 397/18
3 110495 Victoria Thygesen Billund-Vorbasse Skytteforening 196/04 198/11 394/15
4 127846 Mikkel Bøndergård Skarrild Idrætsforening 197/06 197/06 394/12

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 132423 Nicolaj Rønhof Brink Blåhøj Skytteforening 199/08 198/09 397/17
2 105357 Jakob Pedersen Sdr. Omme Skytteforening 197/06 199/06 396/12
3 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 199/04 197/06 396/10
4 112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening 197/05 198/08 395/13
5 130618 Magnus Mattrup Sdr. Omme Skytteforening 196/10 198/07 394/17
6 128401 Alberth Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening 196/06 197/06 393/12
7 132615 Line Knudsen Sdr. Omme Skytteforening 195/09 197/03 392/12
8 110180 Kasper Lund Pedersen Alslev Skytteforening 195/05 196/07 391/12
9 130512 Marcus Kjelsmark Gydesen Skarrild Idrætsforening 194/07 196/05 390/12
10 127951 Kristian Hansen Skarrild Idrætsforening 193/06 193/07 386/13
11 130990 Mikkel Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening 195/02 191/02 386/04
12 123507 Katrine Lund Pedersen Alslev Skytteforening 192/03 192/02 384/05

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 130350 Oscar Ebbesen Fredericia Skytteforening 198/09 196/06 394/15
2 132664 Delda Khalaf Fredericia Skytteforening 197/03 193/07 390/10
3 130989 Tobias Knudsen Sdr. Omme Skytteforening 189/05 195/04 384/09
4 123470 Alexander Agerbæk Alslev Skytteforening 192/06 190/03 382/09

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 135851 Max Stausholm Sdr. Omme Skytteforening 195/04 197/09 392/13
2 113418 Kristian Vad Jensen Sdr. Omme Skytteforening 192/02 195/06 387/08
3 113417 Søren Vad Jensen Sdr. Omme Skytteforening 188/02 198/12 386/14
4 135846 Jacob Ebbesen Fredericia Skytteforening 183/01 181/03 364/04
5 127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 181/02 182/02 363/04
6 130988 Søren Mattrup Sdr. Omme Skytteforening 178/02 180/01 358/03

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 124835 Mads Ravnskjær Fredericia Skytteforening 196/05 194/09 390/14
2 91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening 190/03 196/07 386/10
3 110494 Lucas Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 188/03 196/02 384/05
4 94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening 189/04 194/07 383/11
5 123245 Benjamin Kirkegaard Fredericia Skytteforening 193/03 187/04 380/07
6 119066 Niki Boisen Billund-Vorbasse Skytteforening 170/02 180/00 350/02

Riffel, 15m - Mesterskab VS2

1 33284 Jesper Madsen Blåhøj Skytteforening 183/00 185/03 368/00
2 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 181/02 184/03 365/05

Riffel, 15m - Mesterskab VS3

1 122713 Jesper Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 173/01 175/00 348/01
2 98595 Rasmus Haue Heesgaard Skarrild Idrætsforening 174/02 169/00 343/02

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ1

1 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS 200/17 200/14 400/31
2 88618 Anders Kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS 200/15 200/11 400/26
3 111577 Niels Ladegaard Vejle Skytteforening 200/05 200/12 400/17
4 33621 Henrik Lund Jelling fS 200/08 199/08 399/16
5 35001 Jan Ryholl Vejle Skytteforening 200/14 198/15 398/29
6 41611 Bent P. Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 199/05 198/07 397/12
7 120106 Jesper Nissen Billund-Vorbasse Skytteforening 199/09 197/09 396/18
8 40207 Ida Søby Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds 197/06 198/08 395/14
9 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS 197/07 198/07 395/14
10 107950 Martin Nissen Billund-Vorbasse Skytteforening 197/09 195/05 392/14

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ2

1 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening 198/08 196/07 394/15
2 39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening 196/07 197/07 393/14
3 33382 Birgit Moesgaard Brande Skytteforening 198/06 194/08 392/14
4 103028 Steen Eskelund Ibsen Fredericia Skytteforening 196/10 195/05 391/15
5 33091 Søren Moesgård Brande Skytteforening 194/04 196/07 390/11
6 110497 Jesper Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 194/07 195/03 389/10
7 106503 Simon Thygesen Billund-Vorbasse Skytteforening 194/05 194/07 388/12
8 130349 Brian Ebbesen Fredericia Skytteforening 192/03 195/04 387/07

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ3

1 125316 Andreas Thode Fredericia Skytteforening 195/09 199/12 394/21
2 114453 John L.S. Pedersen Sdr. Omme Skytteforening 194/03 197/06 391/09
3 136682 Tommy Vestersøe Møller Christensen Brande Skytteforening 198/03 193/05 391/08
4 134210 Anders Christensen Lind Skytteforening 192/04 195/04 387/08
5 134266 Jesper Henriksen Ølgod Skytteforening 190/00 194/04 384/00
6 94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening 192/06 192/04 384/10
7 113782 Ronny Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening 193/05 189/03 382/08
8 82737 Anja Kruse Christensen Sdr. Omme Skytteforening 191/02 190/02 381/04
9 33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening 190/01 189/03 379/04
10 40096 Michael Rosenlund Bramming Skytteforening 189/02 189/03 378/05
11 135607 Jimmy Knudsen Sdr. Omme Skytteforening 186/04 189/03 375/07
12 135606 Bitten Volmar Sdr. Omme Skytteforening 187/02 188/01 375/03

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 33139 Peter Frandsen Blåhøj Skytteforening 199/14 199/10 398/24
2 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 197/08 196/07 393/15
3 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 195/04 197/06 392/10
4 41354 Kirsten Ravn Rødding Skytteforening 193/01 197/09 390/10
5 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening 195/08 195/05 390/13
6 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening 192/03 195/07 387/10

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 35795 Aksel Ebbesen Fredericia Skytteforening 197/07 196/05 393/12
2 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/03 195/06 391/09
3 35796 Aksel Ibsen Fredericia Skytteforening 191/03 197/02 388/05
4 33314 Hilda Skjøth Brande Skytteforening 192/05 196/06 388/11
5 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/02 192/04 384/06
6 35608 Jens Ravn Fredericia Skytteforening 194/03 190/03 384/06
7 85067 Karin Christensen Sdr. Omme Skytteforening 190/04 193/02 383/06
8 110498 Ingolf Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 192/04 188/02 380/06

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds 192/04 197/06 389/10
2 122218 Flemming S. Burkarl Alslev Skytteforening 186/00 190/01 376/00
3 35287 Vagn Mølkjær Fredericia Skytteforening 185/03 190/02 375/05
4 112980 Villy Christensen Skarrild Idrætsforening 185/04 183/01 368/05
5 111546 Per Aakerhjelm Hansen Alslev Skytteforening 183/02 173/00 356/02
6 111545 Grethe Aakerhjelm Hansen Alslev Skytteforening 177/02 178/00 355/02

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS 199/08 198/09 397/17

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 127274 Baldrian Brill Billund-Vorbasse Skytteforening 199/12
2 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 198/12
3 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening 198/06
4 127846 Mikkel Bøndergård Skarrild Idrætsforening 197/06
5 110495 Victoria Thygesen Billund-Vorbasse Skytteforening 196/04

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 132423 Nicolaj Rønhof Brink Blåhøj Skytteforening 199/08
2 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 199/04
3 105357 Jakob Pedersen Sdr. Omme Skytteforening 197/06
4 112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening 197/05
5 130618 Magnus Mattrup Sdr. Omme Skytteforening 196/10
6 128401 Alberth Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening 196/06
7 132615 Line Knudsen Sdr. Omme Skytteforening 195/09
8 110180 Kasper Lund Pedersen Alslev Skytteforening 195/05
9 130990 Mikkel Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening 195/02
10 130512 Marcus Kjelsmark Gydesen Skarrild Idrætsforening 194/07
11 127951 Kristian Hansen Skarrild Idrætsforening 193/06
12 130851 Hjalte Jensen Sdr. Omme Skytteforening 192/04
13 123507 Katrine Lund Pedersen Alslev Skytteforening 192/03

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 130350 Oscar Ebbesen Fredericia Skytteforening 198/09
2 132664 Delda Khalaf Fredericia Skytteforening 197/03
3 131002 Andreas Hvelplund Brande Skytteforening 196/05
4 123470 Alexander Agerbæk Alslev Skytteforening 192/06
5 127845 Oliver Sletten Skarrild Idrætsforening 190/01
6 130989 Tobias Knudsen Sdr. Omme Skytteforening 189/05
7 130615 Rasmus R. Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening 181/01

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 135851 Max Stausholm Sdr. Omme Skytteforening 195/04
2 113418 Kristian Vad Jensen Sdr. Omme Skytteforening 192/02
3 113417 Søren Vad Jensen Sdr. Omme Skytteforening 188/02
4 136478 May Stausholm Sdr. Omme Skytteforening 184/01
5 136717 Sahra Røndbjerg Blåhøj Skytteforening 183/01
5 135846 Jacob Ebbesen Fredericia Skytteforening 183/01
7 136578 Mathilde Røndbjerg Blåhøj Skytteforening 182/01
8 127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 181/02
9 127801 Alexander Østergård Sdr. Omme Skytteforening 180/01
10 130554 Andreas Sparre Sdr. Omme Skytteforening 179/00
11 130988 Søren Mattrup Sdr. Omme Skytteforening 178/02
12 130557 Lukas Stryhn Sdr. Omme Skytteforening 178/01
13 135854 Harald Roed Hansen Sdr. Omme Skytteforening 171/00
14 135853 Mikkel Nielsen Sdr. Omme Skytteforening 168/00
15 136272 Dagnyr Logi Sdr. Omme Skytteforening 165/01
16 136726 Matti Stausholm Sdr. Omme Skytteforening 161/00
17 135968 Martin Pedersen Sdr. Omme Skytteforening 158/00

Riffel, 15m - Klasse J2

1 124835 Mads Ravnskjær Fredericia Skytteforening 196/05
2 123245 Benjamin Kirkegaard Fredericia Skytteforening 193/03
3 91409 Kristine Rosenlund Bramming Skytteforening 190/03
4 94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening 189/04
5 110494 Lucas Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 188/03
6 123738 Signe Bruun Sdr. Omme Skytteforening 177/00
7 119066 Niki Boisen Billund-Vorbasse Skytteforening 170/02

Riffel, 15m - Klasse VS2

1 33284 Jesper Madsen Blåhøj Skytteforening 183/00
2 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 181/02

Riffel, 15m - Klasse VS3

1 98595 Rasmus Haue Heesgaard Skarrild Idrætsforening 174/02
2 122713 Jesper Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 173/01

Riffel, 15m - Klasse VÅ1

1 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS 200/17
2 88618 Anders Kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS 200/15
3 35001 Jan Ryholl Vejle Skytteforening 200/14
4 33621 Henrik Lund Jelling fS 200/08
5 111577 Niels Ladegaard Vejle Skytteforening 200/05
6 120106 Jesper Nissen Billund-Vorbasse Skytteforening 199/09
7 41611 Bent P. Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 199/05
8 107950 Martin Nissen Billund-Vorbasse Skytteforening 197/09
9 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS 197/07
10 40207 Ida Søby Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds 197/06

Riffel, 15m - Klasse VÅ2

1 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening 198/08
2 33382 Birgit Moesgaard Brande Skytteforening 198/06
3 103028 Steen Eskelund Ibsen Fredericia Skytteforening 196/10
4 39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening 196/07
5 110497 Jesper Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 194/07
6 106503 Simon Thygesen Billund-Vorbasse Skytteforening 194/05
7 33091 Søren Moesgård Brande Skytteforening 194/04
8 130349 Brian Ebbesen Fredericia Skytteforening 192/03

Riffel, 15m - Klasse VÅ3

1 136682 Tommy Vestersøe Møller Christensen Brande Skytteforening 198/03
2 125316 Andreas Thode Fredericia Skytteforening 195/09
3 103639 Helle Sparre Sdr. Omme Skytteforening 195/05
4 114453 John L.S. Pedersen Sdr. Omme Skytteforening 194/03
5 113782 Ronny Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening 193/05
6 94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening 192/06
7 134210 Anders Christensen Lind Skytteforening 192/04
8 113410 Kaja Pedersen Sdr. Omme Skytteforening 192/03
9 82737 Anja Kruse Christensen Sdr. Omme Skytteforening 191/02
10 33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening 190/01
11 134266 Jesper Henriksen Ølgod Skytteforening 190/00
12 40096 Michael Rosenlund Bramming Skytteforening 189/02
13 135606 Bitten Volmar Sdr. Omme Skytteforening 187/02
13 135850 Claus Jensen Sdr. Omme Skytteforening 187/02
15 135852 Jesper Stausholm Sdr. Omme Skytteforening 187/01
16 135607 Jimmy Knudsen Sdr. Omme Skytteforening 186/04
17 130852 Flemming Jensen Sdr. Omme Skytteforening 185/01

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 33139 Peter Frandsen Blåhøj Skytteforening 199/14
2 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 197/08
3 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening 195/08
4 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 195/04
5 41354 Kirsten Ravn Rødding Skytteforening 193/01
6 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/07
7 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening 192/03

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 35795 Aksel Ebbesen Fredericia Skytteforening 197/07
2 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/03
3 35608 Jens Ravn Fredericia Skytteforening 194/03
4 33314 Hilda Skjøth Brande Skytteforening 192/05
5 110498 Ingolf Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 192/04
6 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/02
7 35796 Aksel Ibsen Fredericia Skytteforening 191/03
8 85067 Karin Christensen Sdr. Omme Skytteforening 190/04
9 33339 Erling Hansen Blåhøj Skytteforening 189/04

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds 192/04
2 107664 Karlo Jensen Sdr. Omme Skytteforening 191/03
3 122218 Flemming S. Burkarl Alslev Skytteforening 186/00
4 112980 Villy Christensen Skarrild Idrætsforening 185/04
5 35287 Vagn Mølkjær Fredericia Skytteforening 185/03
6 111546 Per Aakerhjelm Hansen Alslev Skytteforening 183/02
7 135966 Poul Frost Sdr. Omme Skytteforening 183/01
8 111545 Grethe Aakerhjelm Hansen Alslev Skytteforening 177/02

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS 199/08

Til toppen