| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening 200/16 200/14 400/30
2 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 200/13 200/16 400/29
3 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/13 200/15 400/28
4 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 199/15 200/14 399/29
5 123669 Maja Pedersen Ousted Tåning Skytteforening 199/14 200/12 399/26
6 117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening 199/09 200/12 399/21
7 128747 Julie S. Kjøller Otterup Skytteforening 199/10 200/11 399/21
8 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/06 199/11 399/17
9 118387 Magnus Hviid Lindø Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 198/08 200/12 398/20
10 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening 198/10 199/11 397/21
11 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 199/08 197/09 396/17
12 131409 Josephine Gierahn Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 199/13 196/08 395/21
13 127966 Signe Kristensen Nr. Esterbølle Skytteforening 193/03 197/05 390/08
14 121198 Nanna Madsen Vissenbjerg Skytteforening 193/03 195/04 388/07

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 131949 Lærke Holm Juhl Otterup Skytteforening 200/09 199/11 399/20
2 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 197/06 200/11 397/17
3 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening 198/13 199/08 397/21
4 131015 Mikkel Nielsen Lumby Skytteforening 199/10 198/10 397/20
5 130932 Kasper Jørgensen Bullerup Skyttekreds 196/04 194/04 390/08
6 105648 Andreas Borchers Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 194/06 189/02 383/08

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 135947 Jonas Schmidt Kjøller Otterup Skytteforening 194/04 197/07 391/11
2 128647 Tino Nordahl Hansen Nr. Esterbølle Skytteforening 195/09 194/02 389/11
3 130974 Jonathan Hviid Lindø Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 196/05 192/03 388/08
4 131012 Lauge Stengaard Lumby Skytteforening 192/07 192/01 384/08
5 134617 Amalie Strunge Bullerup Skyttekreds 188/03 187/03 375/06
6 119004 William Borchers Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 186/02 184/00 370/02

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 136905 Matilde Westergaard Maaløe Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/10 198/05 396/15
2 136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening 195/04 198/06 393/10
3 136840 Celine Ellen Lynggaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/03 196/06 389/09
4 136765 Magnus b b Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 189/03 198/06 387/09
5 136607 Kamilla Kragebær Krogsbølle Skytteforening 194/03 192/04 386/07
6 136946 Anna Slumstrup Ringe Skytteforening 192/03 187/03 379/06
7 136608 Julius Kragebær Krogsbølle Skytteforening 187/02 190/02 377/04
8 132953 Sofie Høg Madsen Vissenbjerg Skytteforening 181/02 182/02 363/04
9 135283 Kristian Kreutzer Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 182/02 180/02 362/04

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 200/11 200/20 400/31
2 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 198/12 200/13 398/25

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 200/09 200/13 400/22
2 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 194/07 198/14 392/21
3 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 196/06 195/06 391/12
4 112360 Kristian L. Andersen Kværndrup Idrætsforening 194/06 194/05 388/11
5 123874 Casper Nielsen Tommerup Skytteforening 185/02 187/01 372/03

Riffel, 15m - Mesterskab VS1

1 50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening 194/03 194/08 388/11

Riffel, 15m - Mesterskab VS2

1 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 190/02 191/05 381/07
2 46704 Knud Hansen Sødinge Skytteforening 194/03 187/03 381/06
3 121197 Thomas Brun Madsen Vissenbjerg Skytteforening 185/01 190/05 375/06
4 52929 Jakob Nielsen Otterup Skytteforening 190/04 184/02 374/06

Riffel, 15m - Mesterskab VS3

1 47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening 185/00 182/02 367/02

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ1

1 75477 Line Mortensen Krogsbølle Skytteforening 198/10 199/12 397/22
2 90858 Lise Munter Bullerup Skyttekreds 198/11 199/07 397/18
3 126568 Keld Reimer Hansen Otterup Skytteforening 196/04 197/11 393/15
4 112359 René L. Andersen Kværndrup Idrætsforening 196/05 196/06 392/11

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ2

1 126565 Steen Lage Otterup Skytteforening 198/08 199/07 397/15
2 46993 Lykke Jørgensen Kværndrup Idrætsforening 198/03 198/06 396/09
3 129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening 193/05 196/03 389/08
4 51445 Heidi Madsen Lumby Skytteforening 193/05 191/05 384/10
5 94857 Hans Ole Povelsen Otterup Skytteforening 188/02 190/03 378/05

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/13 200/13 399/26
2 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/10 200/11 397/21
3 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/04 193/03 388/07

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 190/04 191/03 381/07
2 49613 John Vennerstrøm Nr. Esterbølle Skytteforening 186/03 191/01 377/04

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 116779 Ove Pedersen Nr. Esterbølle Skytteforening 183/00 185/02 368/02
2 46774 Hans Mose Rasmussen Ringe Skytteforening 184/02 183/02 367/04

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 131020 Tine Rejnberg Lumby Skytteforening 196/03 196/07 392/10

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening 200/16
2 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 200/13
2 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/13
4 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/06
5 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 199/15
6 123669 Maja Pedersen Ousted Tåning Skytteforening 199/14
7 131409 Josephine Gierahn Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 199/13
8 128747 Julie S. Kjøller Otterup Skytteforening 199/10
9 117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening 199/09
10 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 199/08
11 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening 198/10
12 118387 Magnus Hviid Lindø Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 198/08
13 127966 Signe Kristensen Nr. Esterbølle Skytteforening 193/03
13 121198 Nanna Madsen Vissenbjerg Skytteforening 193/03

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 131949 Lærke Holm Juhl Otterup Skytteforening 200/09
2 131015 Mikkel Nielsen Lumby Skytteforening 199/10
3 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening 198/13
4 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 197/06
5 130932 Kasper Jørgensen Bullerup Skyttekreds 196/04
6 105648 Andreas Borchers Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 194/06

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 130974 Jonathan Hviid Lindø Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 196/05
2 128647 Tino Nordahl Hansen Nr. Esterbølle Skytteforening 195/09
3 135947 Jonas Schmidt Kjøller Otterup Skytteforening 194/04
4 131012 Lauge Stengaard Lumby Skytteforening 192/07
5 134617 Amalie Strunge Bullerup Skyttekreds 188/03
6 119004 William Borchers Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 186/02
7 131410 Mikkel Juel Hansen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 181/02

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 136905 Matilde Westergaard Maaløe Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/10
2 136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening 195/04
3 136607 Kamilla Kragebær Krogsbølle Skytteforening 194/03
4 136840 Celine Ellen Lynggaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/03
5 136946 Anna Slumstrup Ringe Skytteforening 192/03
6 136765 Magnus b b Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 189/03
7 136608 Julius Kragebær Krogsbølle Skytteforening 187/02
8 135283 Kristian Kreutzer Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 182/02
9 132953 Sofie Høg Madsen Vissenbjerg Skytteforening 181/02

Riffel, 15m - Klasse J1

1 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 200/11
2 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 198/12

Riffel, 15m - Klasse J2

1 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 200/09
2 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 196/06
3 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 194/07
4 112360 Kristian L. Andersen Kværndrup Idrætsforening 194/06
5 123874 Casper Nielsen Tommerup Skytteforening 185/02

Riffel, 15m - Klasse VS1

1 50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening 194/03

Riffel, 15m - Klasse VS2

1 46704 Knud Hansen Sødinge Skytteforening 194/03
2 52929 Jakob Nielsen Otterup Skytteforening 190/04
3 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 190/02
4 121197 Thomas Brun Madsen Vissenbjerg Skytteforening 185/01

Riffel, 15m - Klasse VS3

1 47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening 185/00

Riffel, 15m - Klasse VÅ1

1 90858 Lise Munter Bullerup Skyttekreds 198/11
2 75477 Line Mortensen Krogsbølle Skytteforening 198/10
3 112359 René L. Andersen Kværndrup Idrætsforening 196/05
4 126568 Keld Reimer Hansen Otterup Skytteforening 196/04

Riffel, 15m - Klasse VÅ2

1 126565 Steen Lage Otterup Skytteforening 198/08
2 46993 Lykke Jørgensen Kværndrup Idrætsforening 198/03
3 51445 Heidi Madsen Lumby Skytteforening 193/05
3 129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening 193/05
5 94857 Hans Ole Povelsen Otterup Skytteforening 188/02

Riffel, 15m - Klasse VÅ3

1 131020 Tine Rejnberg Lumby Skytteforening 196/03

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/13
2 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/10
3 50893 Bente M. Lohmann Bullerup Skyttekreds 196/07
4 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/04

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 190/04
2 49613 John Vennerstrøm Nr. Esterbølle Skytteforening 186/03

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 46774 Hans Mose Rasmussen Ringe Skytteforening 184/02
2 116779 Ove Pedersen Nr. Esterbølle Skytteforening 183/00

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 131020 Tine Rejnberg Lumby Skytteforening 196/03

Til toppen