Divisionsskydning vinter 2. runde - pistol (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
129903 Allan Sørensen Mullerup Skytteforening V1H3 273.000 273.000 Hovedskydning
129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening V2H2 267.000 267.000 Hovedskydning
134475 Louise Kjærulff Mullerup Skytteforening V2H2 226.000 226.000 Hovedskydning
129904 Jørgen Kløker Olsen Mullerup Skytteforening S2H1 266.000 266.000 Hovedskydning
68367 Flemming Haagensen Ballerup Skytteforening V2H1 263.000 263.000 Hovedskydning
68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening V2H1 265.000 265.000 Hovedskydning
87057 Jonas Ørtoft Larsen Ballerup Skytteforening V2H1 262.000 262.000 Hovedskydning
118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening V2H2 247.000 247.000 Hovedskydning
118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening V2H2 257.000 257.000 Mesterskab
119590 Zoya Nielsen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 V2H2 246.000 246.000 Hovedskydning
127907 Lars Nielsen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 V2H2 238.000 238.000 Hovedskydning
97775 Rasmus Olsen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 V2H2 245.000 245.000 Hovedskydning
97776 Gert Hansen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 V2H2 257.000 257.000 Hovedskydning
60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening V2H1 247.000 247.000 Hovedskydning
119569 Carsten Larsen Roskilde Skytteforening S2H2 225.000 225.000 Hovedskydning
124009 Sarah Fahnøe Roskilde Skytteforening V1H3 247.000 247.000 Hovedskydning
60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening S2H1 269.000 269.000 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds S2H2 232.000 232.000 Hovedskydning
105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V1H2 264.000 264.000 Hovedskydning
60370 Michael Å. Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V1H2 274.000 274.000 Hovedskydning
90778 Simon Jørgensen Ringsted Skytteforening V2H1 282.000 282.000 Hovedskydning
92122 Karina Hvid Lund Ringsted Skytteforening V2H1 265.000 265.000 Hovedskydning
126131 Brian Andersen Ringsted Skytteforening V2H2 266.000 266.000 Hovedskydning
60148 Kurt Themsen Ringsted Skytteforening V1H2 277.000 277.000 Hovedskydning
58173 Peter Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. V1H1 278.000 278.000 Hovedskydning
115896 Emil Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. JUN 274.000 274.000 Hovedskydning
82967 Frederik Hansen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. V1H2 266.000 266.000 Hovedskydning
131971 Sune Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. V2H2 254.000 254.000 Hovedskydning
83306 Bjarne Christian Lund Hansen Brøndby Skytte Forening S2H2 245.000 245.000 Hovedskydning
116963 Jan Van de Louw Brøndby Skytte Forening S2H2 242.000 242.000 Hovedskydning
134989 Kim Thorenfeldt Nielsen Brøndby Skytte Forening S2H2 238.000 238.000 Hovedskydning
134988 Benny Andersen Brøndby Skytte Forening S2H2 210.000 210.000 Hovedskydning
131196 Flemming Skifte Hørve Skytteforening V1H3 258.000 258.000 Hovedskydning
57396 Flemming Andersen Hørve Skytteforening V1H3 238.000 238.000 Hovedskydning
84186 Ida Råskov Madsen Hørve Skytteforening V2H2 238.000 238.000 Hovedskydning
85608 Henrik Raaskov Madsen Hørve Skytteforening V1H4 246.000 246.000 Hovedskydning
126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening V2H1 274.000 274.000 Hovedskydning
57723 Nerik Frandsen Knabstrup Skytteforening V2H1 259.000 259.000 Hovedskydning
118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening V2H2 246.000 246.000 Hovedskydning
127653 John Lau Knabstrup Skytteforening V2H2 236.000 236.000 Hovedskydning
119737 Steen Weihe Ballerup Skytteforening V2H1 285.000 285.000 Hovedskydning
119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening V2H2 271.000 271.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening V2H1 264.000 264.000 Hovedskydning
101166 Helge Kelkeland Ballerup Skytteforening S2H1 272.000 272.000 Hovedskydning
126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening V2H1 262.000 262.000 Hovedskydning
114625 Niels Sædder Eriksen Ballerup Skytteforening V2H2 274.000 274.000 Hovedskydning
134284 David Pommer Ballerup Skytteforening V2H2 256.000 256.000 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Gundsølille Sg&if V1H2 264.000 264.000 Hovedskydning
58397 Erik Jensen Orø Skytteforening S2H2 227.000 227.000 Hovedskydning
136738 Emil H. Nielsen Orø Skytteforening V2H2 211.000 211.000 Hovedskydning
58359 Jens Petersen Orø Skytteforening S2H2 214.000 214.000 Hovedskydning
128684 Jan Kauffmann Orø Skytteforening S2H2 220.000 220.000 Hovedskydning
69413 Lars Rasmussen Reerslev Skytteforening V1H2 272.000 272.000 Hovedskydning
92336 Jesper Helmersen Reerslev Skytteforening V1H3 268.000 268.000 Hovedskydning
69802 Jens Johannesen Reerslev Skytteforening V1H3 253.000 253.000 Hovedskydning
60663 Tim Hansen Reerslev Skytteforening V1H3 253.000 253.000 Hovedskydning
135693 Charlotte Wieseltier Greve Skytteforening V2H2 234.000 234.000 Hovedskydning
100857 Marcin Godala Greve Skytteforening V2H2 255.000 255.000 Hovedskydning
129637 Jannick Patrick Fryland Greve Skytteforening V2H2 260.000 260.000 Hovedskydning
130302 Simon Frederiksen Greve Skytteforening V2H2 203.000 203.000 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening V1H2 264.000 264.000 Hovedskydning
107400 Krzysztof Jurkowski Greve Skytteforening V1H3 258.000 258.000 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening V1H3 244.000 244.000 Hovedskydning
104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening V1H3 247.000 247.000 Hovedskydning
99992 Arne Svendsen Korsør Skytteforening V2H1 277.000 277.000 Hovedskydning
81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening S2H1 273.000 273.000 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening S2H1 276.000 276.000 Hovedskydning
125373 Jan Tonny Sørensen Korsør Skytteforening S2H1 270.000 270.000 Hovedskydning
129191 Jørgen Sørbye Friis Korsør Skytteforening S2H1 259.000 259.000 Hovedskydning
55952 Karina Molich Korsør Skytteforening V2H1 257.000 257.000 Hovedskydning
59333 John Mathiasen Korsør Skytteforening V1H2 273.000 273.000 Hovedskydning
121206 Michael Kanstrup Korsør Skytteforening V1H3 261.000 261.000 Hovedskydning
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening V1H2 269.000 269.000 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening V1H3 274.000 274.000 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening V1H1 287.000 287.000 Hovedskydning
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening V1H1 277.000 277.000 Hovedskydning
91804 Morten Jensen Korsør Skytteforening V1H2 272.000 272.000 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening V1H3 271.000 271.000 Hovedskydning
59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening V1H2 268.000 268.000 Hovedskydning
124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening V1H3 265.000 265.000 Hovedskydning
121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK 259.000 259.000 Hovedskydning
120010 Melanie Bengtson Nykøbing Sj. Skytteforening BK 282.000 282.000 Hovedskydning
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK 296.000 296.000 Hovedskydning
134137 Johan Møller Nykøbing Sj. Skytteforening JUN 216.000 216.000 Hovedskydning
134289 Michael Rømer Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening V2H2 274.000 274.000 Hovedskydning
86383 Ralf Køhler Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 276.000 276.000 Hovedskydning
57546 Kurt Bonde Rasmussen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 280.000 280.000 Hovedskydning
101992 Jacob Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 282.000 282.000 Hovedskydning
57562 John Bønnicke Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 275.000 275.000 Hovedskydning
57192 Lars Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H1 274.000 274.000 Hovedskydning
100794 Michelle Leth Wehage Nykøbing Sj. Skytteforening V1H2 281.000 281.000 Hovedskydning
103912 Malou E. M. Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening V1H4 251.000 251.000 Hovedskydning
134823 Lars Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening V2H2 242.000 242.000 Hovedskydning
58380 Henrik Bendtsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 260.000 260.000 Hovedskydning
106729 Kristina Agerbæk Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 249.000 249.000 Hovedskydning
57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 273.000 273.000 Hovedskydning
113298 Kim Hansen Kalundborg Skytteforening V1H4 179.000 179.000 Hovedskydning
58214 Alex Petersen Kalundborg Skytteforening V1H3 251.000 251.000 Hovedskydning
113296 Hans Jørgen Ankergren Kalundborg Skytteforening V1H4 209.000 209.000 Hovedskydning
113733 Klaus Jakobsen Kalundborg Skytteforening V1H3 251.000 251.000 Hovedskydning
60703 Rasmus Jensen Gundsølille Sg&if V1H2 259.000 259.000 Hovedskydning
56907 Lars Jeppesen Gundsølille Sg&if V1H2 268.000 268.000 Hovedskydning
60615 Johnny Hvidtfeldt Gundsølille Sg&if V1H1 272.000 272.000 Hovedskydning
69349 Robert Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening V1H3 269.000 269.000 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening V1H3 245.000 245.000 Hovedskydning
60744 Morten K. Hansen Fløng-Hedehusene Skytteforening V1H2 274.000 274.000 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening V1H2 282.000 282.000 Hovedskydning

Til toppen