| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 200/11 200/13 400/24
2 124235 Patrick Lauritsen Brande Skytteforening 196/10 200/11 396/21
3 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 198/10 198/08 396/18
4 121236 Mads Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 199/13 197/11 396/24
5 121887 Malene Nørgaard Brande Skytteforening 196/04 199/06 395/10
6 111077 Lucas Højmark Aulum Skytteforening 193/05 198/09 391/14

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 130840 Lucia Højmark Aulum Skytteforening 199/08 200/12 399/20
2 124164 Sarah Hamborg Sørensen Arnborg Idrætsforening 198/05 199/12 397/17
3 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 200/11 195/05 395/16
4 117830 Casper Johansen Skive skytteforening 197/06 197/09 394/15
5 120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening 198/08 196/07 394/15
6 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 195/08 198/05 393/13
7 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening 197/07 196/11 393/18
8 110430 Mads Willum Arnborg Idrætsforening 197/09 196/06 393/15
9 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening 198/10 194/08 392/18
10 109629 Dylan Svendsen Arnborg Idrætsforening 197/04 194/05 391/09
11 116303 Jakob Falk Pedersen Karup Skytteforening 195/06 195/03 390/09
12 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening 198/10 192/06 390/16
13 131282 Tobias Iversen Skive skytteforening 196/08 193/04 389/12
14 125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening 196/08 192/05 388/13
15 119490 Freja Østerlund Schultz Aulum Skytteforening 193/07 194/05 387/12
16 129954 Magnus Sundstrup Aulum Skytteforening 191/04 194/01 385/05

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 125372 Zindy Dalsgaard Aulum Skytteforening 197/07 193/06 390/13
2 127241 Rasmus Kjeldal Trehøje Skytteforening 192/04 196/06 388/10
3 127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening 192/03 194/07 386/10
4 136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening 190/02 194/05 384/07
5 135777 Felix Moritzen Brander Aulum Skytteforening 187/03 189/03 376/06
6 127054 Frederik Bjerregaard Aulum Skytteforening 185/03 183/01 368/04
7 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 179/00 183/01 362/01

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening 191/05 190/00 381/05
2 119491 Gabriel Østerlund Schultz Aulum Skytteforening 181/01 183/02 364/03
3 131777 Anders Steffensen Aulum Skytteforening 184/03 175/00 359/03
4 134644 Rasmus Fihl Aulum Skytteforening 178/00 173/01 351/01
5 135776 Lasse Andersen Aulum Skytteforening 175/00 172/00 347/00
6 135684 Mathias Bjerregaard Aulum Skytteforening 162/01 170/01 332/02
7 135951 Christina Nielsen Aulum Skytteforening 170/00 156/00 326/00
8 135942 Mads Steffensen Aulum Skytteforening 168/00 154/02 322/02

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 113666 Thomas Broe Højriis Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/08 197/02 397/10
2 118127 Linda Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening 197/05 196/06 393/11
3 118128 Elisabeth Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening 196/09 194/08 390/17

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 199/11 195/09 394/20
2 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/07 197/03 393/10
3 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening 194/02 195/05 389/07
4 129071 Marc Ryberg Viborg Skytteforening 194/05 194/06 388/11
5 122995 Thomas Vesterager Aulum Skytteforening 191/06 195/04 386/10
6 122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 192/06 194/03 386/09
7 134559 Jonas Hvas Trehøje Skytteforening 189/02 192/05 381/07
8 94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening 191/05 190/04 381/09
9 130842 Magnus Skram Aulum Skytteforening 186/03 191/03 377/06

Riffel, 15m - Mesterskab VS1

1 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 192/05 194/06 386/11
2 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 192/04 194/06 386/10
3 22034 Preben Kallegaard Kjellerup Skytteforening 188/03 190/03 378/06

Riffel, 15m - Mesterskab VS2

1 37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening 182/00 184/00 366/00
2 30547 Knud Ejlersen Aulum Skytteforening 186/00 179/01 365/01
3 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 183/01 181/01 364/02
4 97095 Emil Grønbæk Aulum Skytteforening 184/01 178/00 362/01
5 31359 Bent Mæng Aulum Skytteforening 173/02 179/01 352/03

Riffel, 15m - Mesterskab VS3

1 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 158/00 167/00 325/00

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ1

1 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening 200/13 200/10 400/23
2 117829 Camilla Harder Skive skytteforening 199/11 200/10 399/21
3 101602 Jonna Grønbæk Aulum Skytteforening 198/06 199/05 397/11
4 30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening 197/04 199/09 396/13
5 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/14 197/09 396/23
6 123002 Rene Jensen Arnborg Idrætsforening 197/09 198/05 395/14

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ2

1 126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I 195/07 197/08 392/15

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ3

1 137043 Martin Strib Rahbek Aulum Skytteforening 195/06 193/03 388/09
2 136682 Tommy Vestersøe Møller Christensen Brande Skytteforening 190/03 197/04 387/07
3 119492 Keld Østerlund Schultz Aulum Skytteforening 192/03 193/06 385/09
4 94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening 191/04 192/03 383/07
5 119412 Helle Pia Falk Pedersen Karup Skytteforening 192/03 191/02 383/05
6 33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening 191/03 187/05 378/08
7 112653 Dorde Lis Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 186/02 190/04 376/06
8 31756 Bo Udby Andersen Gjellerup Sdr. S G & I 188/01 182/00 370/01
9 137042 Tommy Sørensen Aulum Skytteforening 180/00 185/01 365/01
10 137044 Sonja Strib Rahbek Aulum Skytteforening 181/02 181/04 362/06
11 28096 Benny Pedersen Holstebro Skytteforening 178/00 182/04 360/04
12 137041 Jesper Stefansen Aulum Skytteforening 180/02 178/03 358/05
13 91847 Kim Kiel Aulum Skytteforening 181/02 175/00 356/02

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 200/13 200/12 400/25
2 30213 Janus Haahr Trehøje Skytteforening 197/08 199/06 396/14
3 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 197/07 197/12 394/19
4 30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening 197/06 195/04 392/10
5 29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening 194/05 196/09 390/14

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 32007 Preben Vinther Sørensen Aulum Skytteforening 197/08 199/11 396/19
2 31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 198/06 197/05 395/11
3 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/08 195/06 392/14
4 31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening 190/05 197/07 387/12
5 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/03 191/02 383/05
6 32074 Niels Jørgen Jensen Arnborg Idrætsforening 194/04 188/03 382/07

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening 188/01 188/01 376/02

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 200/11
2 121236 Mads Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 199/13
3 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 198/10
4 124235 Patrick Lauritsen Brande Skytteforening 196/10
5 121887 Malene Nørgaard Brande Skytteforening 196/04
6 111077 Lucas Højmark Aulum Skytteforening 193/05

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 200/11
2 130840 Lucia Højmark Aulum Skytteforening 199/08
3 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening 198/10
3 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening 198/10
5 120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening 198/08
6 124164 Sarah Hamborg Sørensen Arnborg Idrætsforening 198/05
7 110430 Mads Willum Arnborg Idrætsforening 197/09
8 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening 197/07
9 117830 Casper Johansen Skive skytteforening 197/06
10 109629 Dylan Svendsen Arnborg Idrætsforening 197/04
11 125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening 196/08
11 131282 Tobias Iversen Skive skytteforening 196/08
13 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 195/08
14 116303 Jakob Falk Pedersen Karup Skytteforening 195/06
15 119490 Freja Østerlund Schultz Aulum Skytteforening 193/07
16 129954 Magnus Sundstrup Aulum Skytteforening 191/04

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 125372 Zindy Dalsgaard Aulum Skytteforening 197/07
2 127241 Rasmus Kjeldal Trehøje Skytteforening 192/04
3 127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening 192/03
4 136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening 190/02
5 135777 Felix Moritzen Brander Aulum Skytteforening 187/03
6 127054 Frederik Bjerregaard Aulum Skytteforening 185/03
7 134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 179/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening 191/05
2 131777 Anders Steffensen Aulum Skytteforening 184/03
3 119491 Gabriel Østerlund Schultz Aulum Skytteforening 181/01
4 134644 Rasmus Fihl Aulum Skytteforening 178/00
5 135776 Lasse Andersen Aulum Skytteforening 175/00
6 135951 Christina Nielsen Aulum Skytteforening 170/00
7 135942 Mads Steffensen Aulum Skytteforening 168/00
8 135684 Mathias Bjerregaard Aulum Skytteforening 162/01

Riffel, 15m - Klasse J1

1 113666 Thomas Broe Højriis Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/08
2 118127 Linda Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening 197/05
3 118128 Elisabeth Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening 196/09

Riffel, 15m - Klasse J2

1 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 199/11
2 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/07
3 129071 Marc Ryberg Viborg Skytteforening 194/05
4 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening 194/02
5 122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 192/06
6 122995 Thomas Vesterager Aulum Skytteforening 191/06
7 94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening 191/05
8 134559 Jonas Hvas Trehøje Skytteforening 189/02
9 130842 Magnus Skram Aulum Skytteforening 186/03

Riffel, 15m - Klasse VS1

1 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 192/05
2 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 192/04
3 22034 Preben Kallegaard Kjellerup Skytteforening 188/03

Riffel, 15m - Klasse VS2

1 30547 Knud Ejlersen Aulum Skytteforening 186/00
2 97095 Emil Grønbæk Aulum Skytteforening 184/01
3 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 183/01
4 37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening 182/00
5 31359 Bent Mæng Aulum Skytteforening 173/02

Riffel, 15m - Klasse VS3

1 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 158/00

Riffel, 15m - Klasse VÅ1

1 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening 200/13
2 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/14
3 117829 Camilla Harder Skive skytteforening 199/11
4 101602 Jonna Grønbæk Aulum Skytteforening 198/06
5 123002 Rene Jensen Arnborg Idrætsforening 197/09
6 30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening 197/04

Riffel, 15m - Klasse VÅ2

1 126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I 195/07

Riffel, 15m - Klasse VÅ3

1 137043 Martin Strib Rahbek Aulum Skytteforening 195/06
2 119492 Keld Østerlund Schultz Aulum Skytteforening 192/03
2 119412 Helle Pia Falk Pedersen Karup Skytteforening 192/03
4 94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening 191/04
5 33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening 191/03
6 136682 Tommy Vestersøe Møller Christensen Brande Skytteforening 190/03
7 30703 Aksel Fyhring Aulum Skytteforening 189/05
8 31756 Bo Udby Andersen Gjellerup Sdr. S G & I 188/01
9 112653 Dorde Lis Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 186/02
10 30673 Bjarne Fyhring Aulum Skytteforening 185/03
11 91847 Kim Kiel Aulum Skytteforening 181/02
11 137044 Sonja Strib Rahbek Aulum Skytteforening 181/02
13 137041 Jesper Stefansen Aulum Skytteforening 180/02
14 137042 Tommy Sørensen Aulum Skytteforening 180/00
15 28096 Benny Pedersen Holstebro Skytteforening 178/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 200/13
2 30213 Janus Haahr Trehøje Skytteforening 197/08
3 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 197/07
4 30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening 197/06
5 29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening 194/05

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I 198/06
2 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/08
2 32007 Preben Vinther Sørensen Aulum Skytteforening 197/08
4 32074 Niels Jørgen Jensen Arnborg Idrætsforening 194/04
5 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/03
6 31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening 190/05

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening 188/01

Til toppen