Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Vinterholdturnering 3 (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Vestjylland
Alle foreninger
Højmark Skytteforening
Klitten Skytteforening
Lemvig Skytteforening
Mejrup Skytteforening
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
Skjern Skytteforening
Stadil-Vedersø Skytteforening
Struer Skyttekreds
Trehøje Skytteforening
Ulfborg Bys Skytteforening
Videbæk Skytteforening
Ørnhøj Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
135340
Albert Engkjær Hedegaard Raun
Videbæk Skytteforening
BK4
170.000
170.000
Hovedskydning
135340
Albert Engkjær Hedegaard Raun
Videbæk Skytteforening
BK4
174.000
174.000
Mesterskab
112507
Alex Christian Lund
Videbæk Skytteforening
BK4
189.000
189.000
Hovedskydning
112507
Alex Christian Lund
Videbæk Skytteforening
BK4
178.000
178.000
Mesterskab
135952
Tobias Toft Nedergaard
Videbæk Skytteforening
BK4
181.000
181.000
Hovedskydning
134030
Mikkel Grønlund
Videbæk Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
134030
Mikkel Grønlund
Videbæk Skytteforening
BK3
175.000
175.000
Mesterskab
136853
Bjarke Korsholm
Videbæk Skytteforening
BK4
177.000
177.000
Hovedskydning
136853
Bjarke Korsholm
Videbæk Skytteforening
BK4
150.000
150.000
Mesterskab
135731
Jakob Puggaard
Videbæk Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
135731
Jakob Puggaard
Videbæk Skytteforening
J2
194.000
194.000
Mesterskab
135730
Janik Puggaard
Videbæk Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
123295
Kåre Thyregaard
Videbæk Skytteforening
VÅ2
195.000
195.000
Hovedskydning
123295
Kåre Thyregaard
Videbæk Skytteforening
VÅ2
196.000
196.000
Mesterskab
119773
Jakob Thyregaard Kallesø
Videbæk Skytteforening
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
135499
Victor Gørtler Gudskov
Videbæk Skytteforening
BK4
173.000
173.000
Hovedskydning
135499
Victor Gørtler Gudskov
Videbæk Skytteforening
BK4
173.000
173.000
Mesterskab
135087
Lennart D. Jensen
Videbæk Skytteforening
BK4
177.000
177.000
Hovedskydning
135087
Lennart D. Jensen
Videbæk Skytteforening
BK4
179.000
179.000
Mesterskab
135341
Frank Jensen
Videbæk Skytteforening
VÅ3
173.000
173.000
Hovedskydning
135341
Frank Jensen
Videbæk Skytteforening
VÅ3
180.000
180.000
Mesterskab
137085
Victor Møller Hansen
Videbæk Skytteforening
BK4
181.000
181.000
Hovedskydning
137085
Victor Møller Hansen
Videbæk Skytteforening
BK4
189.000
189.000
Mesterskab
136888
Niels Olesen
Videbæk Skytteforening
SE3
182.000
182.000
Hovedskydning
137084
Clara M Hansen
Videbæk Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Hovedskydning
137084
Clara M Hansen
Videbæk Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Mesterskab
135336
Julie Sørensen
Videbæk Skytteforening
BK3
181.000
181.000
Hovedskydning
135337
Jakob Sørensen
Videbæk Skytteforening
VÅ3
176.000
176.000
Hovedskydning
131805
Emil Sørensen
Videbæk Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
31260
Rikke Mæng Ibsen
Trehøje Skytteforening
VS1
198.000
198.000
Hovedskydning
132750
Jesper Brinckopff Weiss
Trehøje Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
128439
Thais Holbøll
Trehøje Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
127243
Mikkel Thusgaard
Trehøje Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
127242
Rasmus Thusgard
Trehøje Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
132754
Freja Solveig Jensen
Trehøje Skytteforening
BK4
157.000
157.000
Hovedskydning
122968
Valdemar Mohr Vesterblaae
Trehøje Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Hovedskydning
132751
Willads Søby Steffen
Trehøje Skytteforening
BK4
173.000
173.000
Hovedskydning
132749
Oliver Jeromin Rasmussen
Trehøje Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
123666
Emil Thusgaard
Trehøje Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
127244
Lærke Lykke Jensen
Trehøje Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
127241
Rasmus Kjeldal
Trehøje Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
119523
Sarah Holst-Pedersen
Trehøje Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
119521
Sofie Nielsen
Trehøje Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
134869
Simone Hvas
Trehøje Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
118945
Cathrine Sørensen
Trehøje Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
134559
Jonas Hvas
Trehøje Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
80150
Dieter Meier
Skjern Skytteforening
VÅ3
190.000
190.000
Hovedskydning
80150
Dieter Meier
Skjern Skytteforening
VÅ3
189.000
189.000
Mesterskab
127237
Sarah Sørensen
Trehøje Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
120981
Simon Thusgaard Jensen
Trehøje Skytteforening
BK1
194.000
194.000
Hovedskydning
118942
Sebastian Hedegaard Frederiksen
Trehøje Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
131408
Lasse Kærgaard
Trehøje Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
118943
Magnus Mohr Vesterblaae
Trehøje Skytteforening
J2
188.000
188.000
Hovedskydning
132752
Kira Nielsen
Trehøje Skytteforening
BK3
179.000
179.000
Hovedskydning
127236
Kristian A. Larsen
Trehøje Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
135304
Johannes T. Nielsen
Trehøje Skytteforening
BK4
191.000
191.000
Hovedskydning
127740
Jonathan Colstrup
Trehøje Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
133863
Kasper Stenskjær
Trehøje Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
127741
Kristian Lauritsen
Trehøje Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
125055
Magda Joensen
Skjern Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
123534
Mathias Aaes Thomsen
Skjern Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
132144
Daniel T. Enoch
Skjern Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
123288
Jakob Steiner Simonsen
Skjern Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
131256
Alexander Hall
Skjern Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
122070
Magnus Sundberg Lauridsen
Skjern Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
117768
Mikkel Emil Thomsen
Skjern Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
128491
Sigurd Bloch Jensen
Skjern Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
135373
Frida Bloch Heyns
Skjern Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
128494
Daniel Jaedeke
Skjern Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
129138
Magnus Lejsgaard Jensen
Skjern Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
132789
Wigga Juul Mikkelsen
Skjern Skytteforening
BK3
183.000
183.000
Hovedskydning
134796
Villads Halkjær Sørensen
Skjern Skytteforening
BK4
183.000
183.000
Hovedskydning
133319
Casper Gregersen
Skjern Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
129135
Mathilde D.S. Dragsdal
Skjern Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
131253
Freja Knudsen
Skjern Skytteforening
BK4
173.000
173.000
Hovedskydning
133848
Jonas Smidemann
Skjern Skytteforening
BK3
181.000
181.000
Hovedskydning
135053
Valdemar Lejsgaard Ingemann
Skjern Skytteforening
BK4
162.000
162.000
Hovedskydning
123289
Rasmus Petersen
Skjern Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
16942
Peter Anthonisen
Skjern Skytteforening
VS3
177.000
177.000
Hovedskydning
88757
Bendt Kjærsig
Skjern Skytteforening
VS3
178.000
178.000
Hovedskydning
53119
Jens Peter Hansen
Skjern Skytteforening
VS3
179.000
179.000
Hovedskydning
37659
Preben Pedersen
Skjern Skytteforening
VS3
158.000
158.000
Hovedskydning
102953
Preben Vesterager
Skjern Skytteforening
SE3
191.000
191.000
Hovedskydning
38013
Bente Andersen
Skjern Skytteforening
SE3
182.000
182.000
Hovedskydning
38009
Birthe Vinther
Skjern Skytteforening
SE3
183.000
183.000
Hovedskydning
37846
Jørgen Lauritsen
Skjern Skytteforening
SE3
194.000
194.000
Hovedskydning
37907
Ingolf Vinther
Skjern Skytteforening
SE3
183.000
183.000
Hovedskydning
37620
Søren Madsen
Skjern Skytteforening
SE3
188.000
188.000
Hovedskydning
37843
Jørn Jørgensen
Skjern Skytteforening
SE2
189.000
189.000
Hovedskydning
131304
Benedikte Fisker
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK2
200.000
200.000
Hovedskydning
127230
Jeppe Mortensen
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
136623
Jonas Callesen
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK4
183.000
183.000
Hovedskydning
128065
Josefine Fisker
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK3
197.000
197.000
Hovedskydning
136629
Agnes Højhus
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK4
177.000
177.000
Hovedskydning
136628
Bastian Krog Rømer
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK4
179.000
179.000
Hovedskydning
136627
Emil Buhl
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK4
189.000
189.000
Hovedskydning
136626
Liv Gudmann
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK4
184.000
184.000
Hovedskydning
136630
Aksel Højhus
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK4
163.000
163.000
Hovedskydning
136632
Magnus S. Kristensen
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK4
186.000
186.000
Hovedskydning
136881
Maja Berg
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK4
171.000
171.000
Hovedskydning
136633
Victor Bareuther
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
BK4
171.000
171.000
Hovedskydning
131305
Daniella Liner
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
J2
176.000
176.000
Hovedskydning
127233
Frey Fisker
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
98956
Matilde Nivi Andersen
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
VÅ2
192.000
192.000
Hovedskydning
129099
Julie Skadhede Olesen
Ørnhøj Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
129105
Lucas Jensen
Ørnhøj Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
136933
Victor Emil Husted
Ørnhøj Skytteforening
BK4
195.000
195.000
Hovedskydning
136932
Lukas Byskov Krogh Madsen
Ørnhøj Skytteforening
BK4
181.000
181.000
Hovedskydning
137191
Laruts Vagner
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
136936
Filip Kjeldsen
Ørnhøj Skytteforening
BK4
162.000
162.000
Hovedskydning
127619
Nicklas E. Møkgaard
Ørnhøj Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
136935
Majbritt Byskov Krogh Madsen
Ørnhøj Skytteforening
FRI
189.000
189.000
Hovedskydning
36182
Leif Berthelsen
Ørnhøj Skytteforening
FRI
195.000
195.000
Hovedskydning
95486
Morten Brun
Ørnhøj Skytteforening
VS3
169.000
169.000
Hovedskydning
127620
Brian Svendsen
Ørnhøj Skytteforening
FRI
196.000
196.000
Hovedskydning
127622
Jørgen Vestergaard
Ørnhøj Skytteforening
FRI
192.000
192.000
Hovedskydning
137192
Anna Julie Lund Christensen
Ørnhøj Skytteforening
BK4
178.000
178.000
Hovedskydning
137195
Thomas Højer Nielsen
Ørnhøj Skytteforening
VS3
161.000
161.000
Hovedskydning
90100
Jens Kristian Pedersen
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
106579
Bent Kiilerich
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
94240
Knud Nohns
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
90106
Svend Andersen
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
SE3
187.000
187.000
Hovedskydning
99842
Nikolaj Slot Larsen
Trehøje Skytteforening
VS3
182.000
182.000
Hovedskydning
110945
Alexander Pirchert
Klitten Skytteforening
J2
183.000
183.000
Hovedskydning
114128
Christian Simonsen
Klitten Skytteforening
J2
185.000
185.000
Hovedskydning
124896
Frederik Juul Moustesgaard
Klitten Skytteforening
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
104131
Freja Thøgersen
Klitten Skytteforening
J1
195.000
195.000
Hovedskydning
136185
Daniel Slot
Stadil-Vedersø Skytteforening
J2
179.000
179.000
Hovedskydning
123833
Emma Baden Lindell
Stadil-Vedersø Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
123834
Nanna Baden Lindell
Stadil-Vedersø Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
36092
Henrik Bjerg
Stadil-Vedersø Skytteforening
VÅ2
194.000
194.000
Hovedskydning
112486
Klaus Kristensen
Stadil-Vedersø Skytteforening
VÅ2
198.000
198.000
Hovedskydning
97393
Janni Hald Nielsen
Stadil-Vedersø Skytteforening
VÅ2
198.000
198.000
Hovedskydning
98925
Maria Mortensen
Stadil-Vedersø Skytteforening
VÅ2
197.000
197.000
Hovedskydning
127436
Asger M. Dransfeldt
Højmark Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
128244
Valdemar Gåsdal Trabjerg
Højmark Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
131239
Tobias M. Pedersen
Højmark Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
131917
Gustav Bukholt
Højmark Skytteforening
BK3
196.000
196.000
Hovedskydning
135738
Søren Rohde
Højmark Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
135613
Noah Halkjær Mortensen
Højmark Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Hovedskydning
135612
Freja Lindquist
Højmark Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
102137
Louise Kidmose
Stadil-Vedersø Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
83073
Jonas Andersen
Trehøje Skytteforening
VS2
189.000
189.000
Hovedskydning
127754
Clara Brandt Madsen
Struer Skyttekreds
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
127754
Clara Brandt Madsen
Struer Skyttekreds
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
131664
Valdemar Skydsgaard
Struer Skyttekreds
BK3
187.000
187.000
Mesterskab
131664
Valdemar Skydsgaard
Struer Skyttekreds
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
122118
Morten Nielsen
Struer Skyttekreds
J2
191.000
191.000
Mesterskab
122118
Morten Nielsen
Struer Skyttekreds
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
131656
Mette Brandt Nielsen
Struer Skyttekreds
VÅ2
198.000
198.000
Mesterskab
131656
Mette Brandt Nielsen
Struer Skyttekreds
VÅ2
196.000
196.000
Hovedskydning
121910
Thomas Jensen
Struer Skyttekreds
VÅ2
189.000
189.000
Mesterskab
121910
Thomas Jensen
Struer Skyttekreds
VÅ2
192.000
192.000
Hovedskydning
37355
Niels Hybholt
Videbæk Skytteforening
VS3
181.000
181.000
Hovedskydning
37355
Niels Hybholt
Videbæk Skytteforening
VS3
183.000
183.000
Mesterskab
94790
Jan Henriksen
Klitten Skytteforening
SE2
189.000
189.000
Hovedskydning
115256
Jens Kristensen
Struer Skyttekreds
VS3
174.000
174.000
Mesterskab
36377
Søren Sørensen
Klitten Skytteforening
VÅ2
197.000
197.000
Hovedskydning
115256
Jens Kristensen
Struer Skyttekreds
VS3
175.000
175.000
Hovedskydning
29644
Clemmen Sørensen
Struer Skyttekreds
SE3
196.000
196.000
Mesterskab
29644
Clemmen Sørensen
Struer Skyttekreds
SE3
195.000
195.000
Hovedskydning
134571
Kim Kristensen
Struer Skyttekreds
VS2
189.000
189.000
Mesterskab
134571
Kim Kristensen
Struer Skyttekreds
VS2
185.000
185.000
Hovedskydning
29627
Erland Wøjcik
Struer Skyttekreds
SE2
197.000
197.000
Mesterskab
29627
Erland Wøjcik
Struer Skyttekreds
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
29483
Poul Gaardsted
Struer Skyttekreds
SE3
189.000
189.000
Mesterskab
29483
Poul Gaardsted
Struer Skyttekreds
SE3
190.000
190.000
Hovedskydning
29478
Poul Erik Hansen
Struer Skyttekreds
VS2
183.000
183.000
Mesterskab
29478
Poul Erik Hansen
Struer Skyttekreds
VS2
179.000
179.000
Hovedskydning
135734
Christian Graakjær
Højmark Skytteforening
BK4
175.000
175.000
Hovedskydning
135614
Andreas Nielsen
Højmark Skytteforening
BK4
182.000
182.000
Hovedskydning
135735
Mathias Nielsen
Højmark Skytteforening
BK4
176.000
176.000
Hovedskydning
123464
Jannik Nielsen
Højmark Skytteforening
BK4
172.000
172.000
Hovedskydning
135736
Sebastian Rohde
Højmark Skytteforening
BK4
182.000
182.000
Hovedskydning
136569
Louis Ringkøbing
Højmark Skytteforening
BK4
160.000
160.000
Hovedskydning
135772
Gustav Scheibel
Højmark Skytteforening
BK4
119.000
119.000
Hovedskydning
135740
Hanne Scheibel
Højmark Skytteforening
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
135549
Celine Stouby Pedersen
Klitten Skytteforening
BK4
183.000
183.000
Hovedskydning
119427
Albert Bøndergaard
Klitten Skytteforening
BK3
179.000
179.000
Hovedskydning
131990
Louis Just Kristensen
Klitten Skytteforening
BK4
181.000
181.000
Hovedskydning
135550
Nynne Stouby Pedersen
Klitten Skytteforening
BK4
181.000
181.000
Hovedskydning
131300
Bartosz Jaroszowicy
Klitten Skytteforening
BK4
186.000
186.000
Hovedskydning
136279
Ivan Vereb
Klitten Skytteforening
BK4
173.000
173.000
Hovedskydning
130415
Lucas Wenneberg
Klitten Skytteforening
BK4
182.000
182.000
Hovedskydning
135551
Zenia Stouby Pedersen
Klitten Skytteforening
BK4
179.000
179.000
Hovedskydning
135540
Oline Fjord Slot
Klitten Skytteforening
BK4
173.000
173.000
Hovedskydning
131991
Albert Just Kristensen
Klitten Skytteforening
BK4
171.000
171.000
Hovedskydning
136484
Frederik Victor Dalgaard
Klitten Skytteforening
BK4
168.000
168.000
Hovedskydning
135542
Oscar Kott
Klitten Skytteforening
BK4
163.000
163.000
Hovedskydning
136485
William Victor Dalgaard
Klitten Skytteforening
BK4
172.000
172.000
Hovedskydning
136483
Lars Wenneberg
Klitten Skytteforening
VÅ3
183.000
183.000
Hovedskydning
29765
Frits R. Larsen
Trehøje Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
29765
Frits R. Larsen
Trehøje Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Mesterskab
30694
Anders Helleskov
Trehøje Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
30694
Anders Helleskov
Trehøje Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Mesterskab
101728
Jan Grünberger
Trehøje Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
101728
Jan Grünberger
Trehøje Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Mesterskab
30213
Janus Haahr
Trehøje Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
30213
Janus Haahr
Trehøje Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Mesterskab
VÅ2
188.000
188.000
Hovedskydning
VÅ2
195.000
195.000
Mesterskab
128122
Thor Guldhammer
Lemvig Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
124388
Simon O. H. Kleist
Lemvig Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
124388
Simon O. H. Kleist
Lemvig Skytteforening
J2
192.000
192.000
Mesterskab
29416
Arne Jørgensen
Lemvig Skytteforening
SE2
196.000
196.000
Hovedskydning
29416
Arne Jørgensen
Lemvig Skytteforening
SE2
197.000
197.000
Mesterskab
29307
Kristian Lund Bjerg
Lemvig Skytteforening
SE2
196.000
196.000
Hovedskydning
29307
Kristian Lund Bjerg
Lemvig Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Mesterskab
29323
Kurt Kristensen
Lemvig Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
36987
Holger Kold
Højmark Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
37705
Morten Kjærside
Højmark Skytteforening
VÅ2
198.000
198.000
Hovedskydning
88487
Rune Christensen
Højmark Skytteforening
VÅ3
193.000
193.000
Hovedskydning
94670
Thea Korsholm
Højmark Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
114125
Alberte Thøgersen
Klitten Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Hovedskydning
127888
Freja Mose
Klitten Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
104130
Nicklas Møller
Klitten Skytteforening
BK2
189.000
189.000
Hovedskydning
120202
Rikke Steffensen
Klitten Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
130414
Anders Lodberg
Klitten Skytteforening
BK3
183.000
183.000
Hovedskydning
136278
Anna Verebova
Klitten Skytteforening
BK4
183.000
183.000
Hovedskydning
126898
Caroline Thuensen Steffensen
Klitten Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
104123
Søren Mose Sørensen
Klitten Skytteforening
VÅ2
187.000
187.000
Hovedskydning
135545
Torben Pedersen
Klitten Skytteforening
VÅ3
188.000
188.000
Hovedskydning
132932
Christian Damgaard
Klitten Skytteforening
J2
182.000
182.000
Hovedskydning
136280
Christoffer Nielsen
Klitten Skytteforening
BK4
178.000
178.000
Hovedskydning
105872
Magnus Hansen
Klitten Skytteforening
J2
183.000
183.000
Hovedskydning
136609
Michael Hansen
Klitten Skytteforening
BK4
178.000
178.000
Hovedskydning
132930
Keld Damgaard
Klitten Skytteforening
VÅ3
185.000
185.000
Hovedskydning
135546
Kristen Just Kristensen
Klitten Skytteforening
VÅ3
186.000
186.000
Hovedskydning
136606
Lagoni Andersen
Klitten Skytteforening
VÅ3
184.000
184.000
Hovedskydning
124897
Benny Steffensen
Klitten Skytteforening
VÅ3
184.000
184.000
Hovedskydning
136277
Grethe Stouby Pedersen
Klitten Skytteforening
VÅ3
178.000
178.000
Hovedskydning
136645
Orla Mose
Klitten Skytteforening
VÅ3
183.000
183.000
Hovedskydning
136648
Jette Simonsen
Klitten Skytteforening
VÅ3
187.000
187.000
Hovedskydning
29285
Niels Morten Gregersen
Lemvig Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
29285
Niels Morten Gregersen
Lemvig Skytteforening
SE2
197.000
197.000
Mesterskab
29365
Ib Mathiasen
Lemvig Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
29365
Ib Mathiasen
Lemvig Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Mesterskab
119921
I. C. Abildtrup
Lemvig Skytteforening
SE3
177.000
177.000
Hovedskydning
119921
I. C. Abildtrup
Lemvig Skytteforening
SE3
187.000
187.000
Mesterskab
128120
Kurt Abildtrup
Lemvig Skytteforening
SE3
184.000
184.000
Hovedskydning
128120
Kurt Abildtrup
Lemvig Skytteforening
SE3
182.000
182.000
Mesterskab
94182
Svend Åge Lauridsen
Lemvig Skytteforening
SE3
191.000
191.000
Hovedskydning
94182
Svend Åge Lauridsen
Lemvig Skytteforening
SE3
191.000
191.000
Mesterskab
135487
Jakob Bak
Lemvig Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
135487
Jakob Bak
Lemvig Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Mesterskab
99897
Marcus Nørgaard
Lemvig Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
131470
Mathias Helstrup Kristensen
Videbæk Skytteforening
J2
166.000
166.000
Hovedskydning
108543
Nicklas Bjerg Jensen
Videbæk Skytteforening
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
VÅ2
191.000
191.000
Hovedskydning
VÅ2
190.000
190.000
Mesterskab
126757
Jacob Lund
Videbæk Skytteforening
BK4
164.000
164.000
Hovedskydning
135335
Mathias Viese Jensen
Videbæk Skytteforening
BK3
178.000
178.000
Hovedskydning
132756
Emma Overgaard
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
131383
Emil Schramm
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
131383
Emil Schramm
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
124366
Pernille Borg Søndergaard
Ulfborg Bys Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
123166
Rune Søgaard Ertmann
Ulfborg Bys Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
133718
Lærke Borg Søndergaard
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
128708
Jakob Ganderup
Ulfborg Bys Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
134697
Anton Wedderkopp
Ulfborg Bys Skytteforening
BK4
191.000
191.000
Hovedskydning
134697
Anton Wedderkopp
Ulfborg Bys Skytteforening
BK4
187.000
187.000
Mesterskab
124365
Mads Hesteng
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
136214
Malthe Møller Jeppesen
Ulfborg Bys Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
136214
Malthe Møller Jeppesen
Ulfborg Bys Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Mesterskab
131979
Marcus Krogh
Ulfborg Bys Skytteforening
BK3
197.000
197.000
Hovedskydning
131382
Victor Mechlenburg Bjerg
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
137049
Andreas Krogh
Ulfborg Bys Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Hovedskydning
137049
Andreas Krogh
Ulfborg Bys Skytteforening
BK4
181.000
181.000
Mesterskab
132904
Lis Irma Gabelgaard
Ulfborg Bys Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
132904
Lis Irma Gabelgaard
Ulfborg Bys Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Mesterskab
136232
Jesper Andersen
Ulfborg Bys Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Hovedskydning
136232
Jesper Andersen
Ulfborg Bys Skytteforening
BK4
178.000
178.000
Mesterskab
134732
Daniel Thomsen
Ulfborg Bys Skytteforening
BK4
176.000
176.000
Hovedskydning
136213
Mathias Krogh
Ulfborg Bys Skytteforening
BK4
181.000
181.000
Hovedskydning
136213
Mathias Krogh
Ulfborg Bys Skytteforening
BK4
178.000
178.000
Mesterskab
27649
Knud Madsen
Mejrup Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
107934
Michael Jensen
Mejrup Skytteforening
VÅ3
188.000
188.000
Hovedskydning
107934
Michael Jensen
Mejrup Skytteforening
VÅ3
188.000
188.000
Mesterskab
30043
Peder Bertelsen
Mejrup Skytteforening
SE2
200.000
200.000
Hovedskydning
30043
Peder Bertelsen
Mejrup Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Mesterskab
126722
Søren Gade Nielsen
Mejrup Skytteforening
BK3
175.000
175.000
Hovedskydning
126722
Søren Gade Nielsen
Mejrup Skytteforening
BK3
177.000
177.000
Mesterskab
131405
Tilde Nørfjand Bertelsen
Mejrup Skytteforening
BK3
183.000
183.000
Hovedskydning
131405
Tilde Nørfjand Bertelsen
Mejrup Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Mesterskab
30274
Erling Jensen
Mejrup Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
30274
Erling Jensen
Mejrup Skytteforening
SE2
192.000
192.000
Mesterskab
119365
Irene Hansen
Mejrup Skytteforening
SE3
195.000
195.000
Hovedskydning
119365
Irene Hansen
Mejrup Skytteforening
SE3
192.000
192.000
Mesterskab
Til toppen