Vinterholdturnering 3 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening BK3 165.0 165.0 Hovedskydning
132750 Jesper Brinckopff Weiss Trehøje Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
118946 Magnus Helleskov Trehøje Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
127241 Rasmus Kjeldal Trehøje Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
127244 Lærke lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
123666 Emil Thusgaard Trehøje Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening BK3 166.0 166.0 Hovedskydning
132751 Willads Søby Steffen Trehøje Skytteforening BK3 125.0 125.0 Hovedskydning
132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening BK3 89.0 89.0 Hovedskydning
127242 Rasmus Thusgard Trehøje Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
127243 Mikkel Thusgaard Trehøje Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
118942 Sebastian Hedegaard Frederiksen Trehøje Skytteforening BK3 168.0 168.0 Hovedskydning
120981 Simon Thusgaard Jensen Trehøje Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
131408 Lasse Kærgaard Trehøje Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
132752 Kira Nielsen Trehøje Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
135304 Johannes T. Nielsen Trehøje Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening J2 163.0 163.0 Hovedskydning
127740 Jonathan Colstrup Trehøje Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
53119 Jens Peter Hansen Skjern Skytteforening VÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening SE2 181.0 181.0 Hovedskydning
38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening SE2 176.0 176.0 Mesterskab
102953 Preben Vesterager Skjern Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
135374 Mikkel Fæster Kjærsgaard Skjern Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
134796 Villads Halkjær Sørensen Skjern Skytteforening BK3 171.0 171.0 Hovedskydning
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening VÅ2 192.0 192.0 Mesterskab
132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
123166 Rune Søgaard Ertmann Ulfborg Bys Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
128708 Jakob Ganderup Ulfborg Bys Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
124365 Mads Hesteng Ulfborg Bys Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
94670 Thea Korsholm Højmark Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
94670 Thea Korsholm Højmark Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
36987 Holger Kold Højmark Skytteforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab
36987 Holger Kold Højmark Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
134869 Simone Hvas Trehøje Skytteforening BK3 176.0 176.0 Mesterskab
134869 Simone Hvas Trehøje Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
134559 Jonas Hvas Trehøje Skytteforening J2 188.0 188.0 Hovedskydning
118153 Liva Nielsen Trehøje Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
88757 Bendt Kjærsig Skjern Skytteforening VS3 171.0 171.0 Hovedskydning
80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Mesterskab
80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning

Til toppen