Skf. Kimbrernes 15m riffelstævne cal. 22 & Luft (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
96845 Frederik H. Andersen Skytteforening Kimbrerne VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
96845 Frederik H. Andersen Skytteforening Kimbrerne VÅ2 196.0 196.0 Mesterskab
98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne VÅ1 195.0 195.0 Hovedskydning
98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne VÅ1 196.0 196.0 Mesterskab
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Mesterskab
133147 Dennis Bøgh Sæby og omegns skytteforening VÅ3 187.0 187.0 Hovedskydning
133147 Dennis Bøgh Sæby og omegns skytteforening VÅ3 189.0 189.0 Mesterskab
132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub BK2 197.0 197.0 Mesterskab
136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub BK2 199.0 199.0 Mesterskab
136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub BK3 191.0 191.0 Mesterskab
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK3 195.0 195.0 Mesterskab
136692 Anna Frandsen Skytteforening Kimbrerne BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
136692 Anna Frandsen Skytteforening Kimbrerne BK2 196.0 196.0 Mesterskab
135801 Victoria Thomsen Skytteforening Kimbrerne BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
135801 Victoria Thomsen Skytteforening Kimbrerne BK2 197.0 197.0 Mesterskab
135802 Emilie Miltersen Skytteforening Kimbrerne BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
135802 Emilie Miltersen Skytteforening Kimbrerne BK2 195.0 195.0 Mesterskab
135904 Sofus Graversen Skytteforening Kimbrerne BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
135904 Sofus Graversen Skytteforening Kimbrerne BK3 196.0 196.0 Mesterskab
134515 Magnus Nielsen Skytteforening Kimbrerne BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
134515 Magnus Nielsen Skytteforening Kimbrerne BK2 198.0 198.0 Mesterskab
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening VÅ1 196.0 196.0 Mesterskab
103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening VÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab
83267 Louise Fredsgaard Jensen Løgstør Sportsskytteklub VÅ1 195.0 195.0 Hovedskydning
83267 Louise Fredsgaard Jensen Løgstør Sportsskytteklub VÅ1 195.0 195.0 Mesterskab
120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub SE1 194.0 194.0 Mesterskab
123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening J2 200.0 200.0 Mesterskab
118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
103697 Jens Ingerslev Larsen Vodskov Skytteforening VÅ1 195.0 195.0 Hovedskydning
103697 Jens Ingerslev Larsen Vodskov Skytteforening VÅ1 192.0 192.0 Mesterskab
102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening J1 196.0 196.0 Mesterskab
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
122125 Claus Nielsen Vodskov Skytteforening VÅ3 196.0 196.0 Hovedskydning
122125 Claus Nielsen Vodskov Skytteforening VÅ3 191.0 191.0 Mesterskab
118294 Nicolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
118294 Nicolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening J1 197.0 197.0 Mesterskab
14853 Børge Christensen Skytteforening Kimbrerne SE1 187.0 187.0 Hovedskydning
14853 Børge Christensen Skytteforening Kimbrerne SE1 190.0 190.0 Mesterskab
122057 Markus Dam Sæby og omegns skytteforening J2 188.0 188.0 Hovedskydning
122057 Markus Dam Sæby og omegns skytteforening J2 191.0 191.0 Mesterskab
136547 Emil Dahlerup Rulle Sæby og omegns skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
136547 Emil Dahlerup Rulle Sæby og omegns skytteforening BK3 200.0 200.0 Mesterskab
136999 Jens Tykgaard Arvidson Sæby og omegns skytteforening BK4 187.0 187.0 Hovedskydning
136999 Jens Tykgaard Arvidson Sæby og omegns skytteforening BK4 194.0 194.0 Mesterskab
135591 Edvin Smajic Skytteforening Kimbrerne BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
135591 Edvin Smajic Skytteforening Kimbrerne BK3 189.0 189.0 Mesterskab
133107 Toke Østergaard Sæby og omegns skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
133107 Toke Østergaard Sæby og omegns skytteforening BK3 192.0 192.0 Mesterskab
136689 Alberte M. Larsen Skytteforening Kimbrerne BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
136689 Alberte M. Larsen Skytteforening Kimbrerne BK3 198.0 198.0 Mesterskab
126807 Emma Bai Hansen Skytteforening Kimbrerne BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
126807 Emma Bai Hansen Skytteforening Kimbrerne BK1 200.0 200.0 Mesterskab
120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
128334 Marcus Toft Løgstør Sportsskytteklub J2 187.0 187.0 Hovedskydning
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne VS1 192.0 192.0 Mesterskab
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne VS1 191.0 191.0 Hovedskydning
135375 Marius Lund Skytteforening Kimbrerne BK4 191.0 191.0 Hovedskydning
135375 Marius Lund Skytteforening Kimbrerne BK4 192.0 192.0 Mesterskab
137207 Nelly Mygind Lund Skytteforening Kimbrerne BK4 186.0 186.0 Hovedskydning
137207 Nelly Mygind Lund Skytteforening Kimbrerne BK4 189.0 189.0 Mesterskab
16622 Bente W. Kjelgaard Skytteforening Kimbrerne SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
16622 Bente W. Kjelgaard Skytteforening Kimbrerne SE2 193.0 193.0 Mesterskab
136173 Elias Risdahl Skytteforening Kimbrerne BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
136173 Elias Risdahl Skytteforening Kimbrerne BK3 195.0 195.0 Mesterskab
137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening BK3 194.0 194.0 Mesterskab
119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
13168 Birgith Andersen Skytteforening Kimbrerne SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
13106 Morten Andersen Skytteforening Kimbrerne SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
135590 Sead Smajic Skytteforening Kimbrerne VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
135590 Sead Smajic Skytteforening Kimbrerne VÅ2 196.0 196.0 Mesterskab
114431 Rasmus M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
114431 Rasmus M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening VS3 184.0 184.0 Hovedskydning
97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening VS3 183.0 183.0 Mesterskab
13407 Jens Arne Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
13407 Jens Arne Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening SE1 195.0 195.0 Mesterskab
13483 Bodil Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
13483 Bodil Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening SE1 200.0 200.0 Mesterskab
128689 Tobias Skytte Larsen Hobro Egnens Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
128689 Tobias Skytte Larsen Hobro Egnens Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
135225 Mads Richardt Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
135225 Mads Richardt Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
15956 Egon Larsen Skytteforening Kimbrerne SE2 197.0 197.0 Hovedskydning
15956 Egon Larsen Skytteforening Kimbrerne SE2 198.0 198.0 Mesterskab
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening VS3 182.0 182.0 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds VS1 194.0 194.0 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds VS1 194.0 194.0 Mesterskab

Til toppen