Skf. Kimbrernes 15m riffelstævne cal. 22 & Luft (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening VS3 185.0 185.0 Mesterskab
136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub BK3 193.0 193.0 Mesterskab
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 187.0 187.0 Mesterskab
136692 Anna Frandsen Skytteforening Kimbrerne BK3 199.0 199.0 Hovedskydning
136692 Anna Frandsen Skytteforening Kimbrerne BK3 200.0 200.0 Mesterskab
135801 Victoria Thomsen Skytteforening Kimbrerne BK3 198.0 198.0 Hovedskydning
135802 Emilie Miltersen Skytteforening Kimbrerne BK3 200.0 200.0 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
134889 Jens Peter Larsen Hjallerup Skytteforening FRI 194.0 194.0 Hovedskydning
134889 Jens Peter Larsen Hjallerup Skytteforening FRI 192.0 192.0 Mesterskab
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab
83267 Louise Fredsgaard Jensen Løgstør Sportsskytteklub VS2 194.0 194.0 Hovedskydning
83267 Louise Fredsgaard Jensen Løgstør Sportsskytteklub VS2 181.0 181.0 Mesterskab
120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub SE2 190.0 190.0 Mesterskab
123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
118294 Nicolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
118294 Nicolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening J1 195.0 195.0 Mesterskab
122125 Claus Nielsen Vodskov Skytteforening VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
122125 Claus Nielsen Vodskov Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Mesterskab
126807 Emma Bai Hansen Skytteforening Kimbrerne BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
126807 Emma Bai Hansen Skytteforening Kimbrerne BK1 197.0 197.0 Mesterskab
128334 Marcus Toft Løgstør Sportsskytteklub J2 185.0 185.0 Hovedskydning
128334 Marcus Toft Løgstør Sportsskytteklub J2 193.0 193.0 Mesterskab
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne VS2 191.0 191.0 Hovedskydning
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne VS2 193.0 193.0 Mesterskab
131884 Frederikke Bach Svendsen Vester Hassing Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
131884 Frederikke Bach Svendsen Vester Hassing Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
135802 Emilie Miltersen Skytteforening Kimbrerne BK3 200.0 200.0 Mesterskab
135801 Victoria Thomsen Skytteforening Kimbrerne BK3 196.0 196.0 Mesterskab
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub BK1 192.0 192.0 Hovedskydning
113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening VS3 185.0 185.0 Hovedskydning
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
114431 Rasmus M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
114431 Rasmus M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening VS3 179.0 179.0 Hovedskydning
97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening VS3 185.0 185.0 Mesterskab
125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds VS1 195.0 195.0 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds VS1 197.0 197.0 Mesterskab

Til toppen