Divisionsskydning vinter 5. runde - riffel (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
58105 Niels Olsen Tuse Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
128031 Tom Schjødt Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 193.0 193.0 Hovedskydning
125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
119757 Annika Håkansson Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
57596 Bo Eget Højby Skytteforening, Sjælland SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
137108 Pia Akselbo Højby Skytteforening, Sjælland VÅ2 185.0 185.0 Hovedskydning
136075 Natasha Anna Grace Kato Højby Skytteforening, Sjælland VÅ2 187.0 187.0 Hovedskydning
135958 Simon Vinther Højby Skytteforening, Sjælland BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
135958 Simon Vinther Højby Skytteforening, Sjælland BK3 193.0 193.0 Mesterskab
135616 Marc Redtz Juhl Højby Skytteforening, Sjælland BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
137110 Jonas Ruby Krogh Højby Skytteforening, Sjælland BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
137110 Jonas Ruby Krogh Højby Skytteforening, Sjælland BK3 193.0 193.0 Mesterskab
137003 Sofie Akselbo Højby Skytteforening, Sjælland BK3 174.0 174.0 Hovedskydning
57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
57564 Jess Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 185.0 185.0 Hovedskydning
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 196.0 196.0 Mesterskab
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 200.0 200.0 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 199.0 199.0 Mesterskab
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 199.0 199.0 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 200.0 200.0 Mesterskab
107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 187.0 187.0 Hovedskydning
118762 Tobias Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 195.0 195.0 Hovedskydning
56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening VÅ2 184.0 184.0 Hovedskydning
127852 Maria Dahl Reerslev Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
95606 Helge Johnson Reerslev Skytteforening SE2 176.0 176.0 Hovedskydning
136038 Jesper Jakobsen Reerslev Skytteforening VÅ2 185.0 185.0 Hovedskydning
126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
131952 Anton Alexander Laursen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
133531 Malou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 178.0 178.0 Hovedskydning
128950 Summer Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
103737 Kristina Svenstrup Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
57310 Thomas Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening VÅ2 198.0 198.0 Hovedskydning
122410 Anita Clausen Nykøbing Sj. Skytteforening VÅ2 181.0 181.0 Hovedskydning
121868 Mikkel Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
121867 Marcus Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
114504 Laurine Wolmer Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
59037 Pelle R. Pedersen Korsør Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
128921 Maria Lesholt Greve Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
122511 Laura Pedersen Greve Skytteforening J2 186.0 186.0 Hovedskydning
108318 Helena Bagge Veirum Greve Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
118082 Simon Buhl Ziska Greve Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
134385 Silas Rosenkvist Bladt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
57596 Bo Eget Højby Skytteforening, Sjælland SE2 195.0 195.0 Mesterskab
127221 Silje Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
136303 Joey Larsen Tuse Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
110396 Frida Vangsgaard Tuse Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
105094 Katrine Christensen Tuse Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
108564 Gustav Andersen Tuse Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
134409 Maja Kofoed Sloth Greve Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
126956 Oliver Budtz Greve Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
128551 Jasmin Kofoed Sloth Greve Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
124639 Sarah Ebbensgaard Grunstrup Greve Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
58602 Henning Christensen Jyderup Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
129046 John Schou Hansen Jyderup Skytteforening SE2 184.0 184.0 Hovedskydning
131881 Jens Petersen Jyderup Skytteforening VÅ2 180.0 180.0 Hovedskydning
129281 Peter Gøthche Jyderup Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
57565 Jane Wester Højby Skytteforening, Sjælland SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
57222 Inge Larsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
57583 Finn Jensen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 183.0 183.0 Hovedskydning
57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
119003 Kim Christensen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
109643 Christine Jacobi Ballerup Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
35970 Diana Henriksen Ballerup Skytteforening VS1 195.0 195.0 Hovedskydning
90190 Mikkel Adam Warrer Ballerup Skytteforening VS1 191.0 191.0 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening VS1 193.0 193.0 Hovedskydning
26495 Steffen Halfdan Olsen Ballerup Skytteforening VS1 198.0 198.0 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening VS2 180.0 180.0 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening VS3 187.0 187.0 Hovedskydning
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening VS2 190.0 190.0 Hovedskydning
68878 Elan Hansen Greve Skytteforening VS2 187.0 187.0 Hovedskydning
60116 Nicolai Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 190.0 190.0 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 197.0 197.0 Hovedskydning
96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 188.0 188.0 Hovedskydning
69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 189.0 189.0 Hovedskydning
70084 Henrik D. S. Holme Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 182.0 182.0 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 194.0 194.0 Hovedskydning
69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 169.0 169.0 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 188.0 188.0 Hovedskydning
69333 Susanne Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 169.0 169.0 Hovedskydning
61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if VS3 186.0 186.0 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if VS2 190.0 190.0 Hovedskydning
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if VS1 186.0 186.0 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
73992 Nanna Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
122932 Mikael H. Nielsen Høng Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
130001 Søren Marqvartsen Høng Skytteforening VÅ2 199.0 199.0 Hovedskydning
94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
68823 Lis Jensen Greve Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
60811 Karl Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning

Til toppen