Divisionsskydning vinter 5. runde - pistol (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
83306 Bjarne Christian Lund Hansen Brøndby Skytte Forening S2H2 259.0 259.0 Hovedskydning
116963 Jan Van de Louw Brøndby Skytte Forening S2H2 219.0 219.0 Hovedskydning
134989 Kim Thorenfeldt Nielsen Brøndby Skytte Forening S2H2 233.0 233.0 Hovedskydning
134988 Benny Andersen Brøndby Skytte Forening S2H2 220.0 220.0 Hovedskydning
126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening V2H1 264.0 264.0 Hovedskydning
126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening V2H1 231.0 231.0 Mesterskab
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening V2H1 258.0 258.0 Hovedskydning
68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening V2H1 237.0 237.0 Hovedskydning
118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening V2H1 235.0 235.0 Hovedskydning
97775 Rasmus Olsen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 V2H2 250.0 250.0 Hovedskydning
119590 Zoya Nielsen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 V2H2 243.0 243.0 Hovedskydning
123645 Lars Nielsen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 V2H2 255.0 255.0 Hovedskydning
97776 Gert Hansen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 V2H2 249.0 249.0 Hovedskydning
105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V1H2 264.0 264.0 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds S2H2 245.0 245.0 Hovedskydning
60370 Michael Å. Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V1H2 278.0 278.0 Hovedskydning
60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening V2H1 249.0 249.0 Hovedskydning
119569 Carsten Larsen Roskilde Skytteforening S2H2 233.0 233.0 Hovedskydning
124009 Sarah Fahnøe Roskilde Skytteforening V1H3 258.0 258.0 Hovedskydning
60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening S2H1 273.0 273.0 Hovedskydning
58173 Peter Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. V1H1 274.0 274.0 Hovedskydning
115896 Emil Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. JUN 272.0 272.0 Hovedskydning
82967 Frederik Hansen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. V1H2 272.0 272.0 Hovedskydning
58177 Ole Hansen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. V1H1 275.0 275.0 Hovedskydning
129903 Allan Sørensen Mullerup Skytteforening V1H2 251.0 251.0 Hovedskydning
129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening V2H1 259.0 259.0 Hovedskydning
134474 Torben Kjærulff Mullerup Skytteforening V2H2 258.0 258.0 Hovedskydning
134475 Louise Kjærulff Mullerup Skytteforening V2H2 250.0 250.0 Hovedskydning
113298 Kim Hansen Kalundborg Skytteforening V1H4 205.0 205.0 Hovedskydning
58214 Alex Petersen Kalundborg Skytteforening V1H3 252.0 252.0 Hovedskydning
113296 Hans Jørgen Ankergren Kalundborg Skytteforening V1H4 197.0 197.0 Hovedskydning
113733 Klaus Jakobsen Kalundborg Skytteforening V1H3 253.0 253.0 Hovedskydning
90778 Simon Jørgensen Ringsted Skytteforening V2H1 283.0 283.0 Hovedskydning
92122 Karina Hvid Lund Ringsted Skytteforening V2H1 259.0 259.0 Hovedskydning
126131 Brian Andersen Ringsted Skytteforening V2H2 263.0 263.0 Hovedskydning
125569 Lis Culmbach Jespersen Ringsted Skytteforening V2H2 272.0 272.0 Hovedskydning
71219 Claus B. Mortensen Ballerup Skytteforening V2H1 232.0 232.0 Hovedskydning
81407 Christa Rassow Ballerup Skytteforening V2H2 257.0 257.0 Hovedskydning
134284 David Pommer Ballerup Skytteforening V2H2 250.0 250.0 Hovedskydning
101166 Helge Kelkeland Ballerup Skytteforening S2H1 279.0 279.0 Hovedskydning
92183 Blagoja Ivkovik Ballerup Skytteforening V2H1 271.0 271.0 Hovedskydning
135322 Per Spiegal Johansen Ballerup Skytteforening V2H2 275.0 275.0 Hovedskydning
87057 Jonas Ørtoft Larsen Ballerup Skytteforening V2H1 268.0 268.0 Hovedskydning
99992 Arne Svendsen Korsør Skytteforening V2H1 279.0 279.0 Hovedskydning
81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening S2H1 274.0 274.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening S2H1 278.0 278.0 Hovedskydning
59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening S2H1 272.0 272.0 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening V1H2 268.0 268.0 Hovedskydning
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening V1H1 275.0 275.0 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening V1H1 283.0 283.0 Hovedskydning
59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening V1H2 269.0 269.0 Hovedskydning
129191 Jørgen Sørbye Friis Korsør Skytteforening S2H1 272.0 272.0 Hovedskydning
55952 Karina Molich Korsør Skytteforening V2H1 266.0 266.0 Hovedskydning
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening V1H2 260.0 260.0 Hovedskydning
124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening V1H3 261.0 261.0 Hovedskydning
121206 Michael Kanstrup Korsør Skytteforening V1H3 249.0 249.0 Hovedskydning
120010 Melanie Bengtson Nykøbing Sj. Skytteforening BK 278.0 278.0 Hovedskydning
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK 296.0 296.0 Hovedskydning
121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK 265.0 265.0 Hovedskydning
134137 Johan Møller Nykøbing Sj. Skytteforening JUN 216.0 216.0 Hovedskydning
134289 Michael Rømer Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 270.0 270.0 Hovedskydning
57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 287.0 287.0 Hovedskydning
57546 Kurt Bonde Rasmussen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 281.0 281.0 Hovedskydning
57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening S2H1 266.0 266.0 Hovedskydning
100857 Marcin Godala Greve Skytteforening V2H2 253.0 253.0 Hovedskydning
129637 Jannick Patrick Fryland Greve Skytteforening V2H2 250.0 250.0 Hovedskydning
130302 Simon Frederiksen Greve Skytteforening V2H2 194.0 194.0 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening V1H2 264.0 264.0 Hovedskydning
107400 Krzysztof Jurkowski Greve Skytteforening V1H3 244.0 244.0 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening V1H3 226.0 226.0 Hovedskydning
104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening V1H3 242.0 242.0 Hovedskydning
126964 Lucas Harder Greve Skytteforening JUN 180.0 180.0 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening V1H2 270.0 270.0 Hovedskydning
131196 Flemming Skifte Hørve Skytteforening V1H3 247.0 247.0 Hovedskydning
57396 Flemming Andersen Hørve Skytteforening V1H3 258.0 258.0 Hovedskydning
84186 Ida Råskov Madsen Hørve Skytteforening V2H2 264.0 264.0 Hovedskydning
85608 Henrik Raaskov Madsen Hørve Skytteforening V1H4 220.0 220.0 Hovedskydning
69413 Lars Rasmussen Reerslev Skytteforening V1H2 254.0 254.0 Hovedskydning
105838 Rune Hammer Storm-Korsvig Reerslev Skytteforening V1H4 211.0 211.0 Hovedskydning
69802 Jens Johannesen Reerslev Skytteforening V1H3 269.0 269.0 Hovedskydning
60663 Tim Hansen Reerslev Skytteforening V1H3 259.0 259.0 Hovedskydning
126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening V2H1 272.0 272.0 Hovedskydning
57723 Nerik Frandsen Knabstrup Skytteforening V2H1 274.0 274.0 Hovedskydning
118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening V2H2 250.0 250.0 Hovedskydning
127653 John Lau Knabstrup Skytteforening V2H2 250.0 250.0 Hovedskydning
136739 Ole Tange Orø Skytteforening V2H2 223.0 223.0 Hovedskydning
137561 Knud Ahm Orø Skytteforening S2H2 245.0 245.0 Hovedskydning
128684 Jan Kauffmann Orø Skytteforening S2H2 252.0 252.0 Hovedskydning
58397 Erik Jensen Orø Skytteforening S2H2 235.0 235.0 Hovedskydning

Til toppen