| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds 200/11 200/11 400/22
2 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 198/04 196/11 394/15
3 124317 Jonas Jepsen Sjørring Skytteforening 196/08 196/03 392/11

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 126874 Alexander Dania Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 196/07 198/06 394/13
2 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds 196/05 198/06 394/11
3 136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds 195/06 196/09 391/15
4 113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening 195/06 195/09 390/15
5 118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 196/04 193/01 389/05
6 110150 Birk Mortensen Østerild Skytteforening 192/03 195/04 387/07
7 130941 Jonas Møller Kristensen Sjørring Skytteforening 194/04 192/03 386/07

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening 194/04 197/09 391/13
2 132558 Mariuz Nees Karby Skyttekreds 194/07 196/08 390/15
3 130892 Emilie Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 194/04 195/05 389/09
4 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds 194/02 195/03 389/05
5 132557 Kristian Sig Ager Karby Skyttekreds 195/06 193/01 388/07
6 136494 Jonas Thagaard Thisted Skyttekreds 193/00 194/08 387/08
7 133602 Andreas Dahm Skadhauge Østerild Skytteforening 184/01 181/00 365/01
8 136009 Rasmus Simonsen Østerild Skytteforening 167/00 176/00 343/00

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 199/09 199/09 398/18
2 114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening 198/08 198/09 396/17

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening 199/07 200/07 399/14
2 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 199/08 199/12 398/20
3 124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds 196/04 197/05 393/09
4 112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening 195/08 197/06 392/14
5 115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds 195/07 195/09 390/16
6 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening 196/09 194/08 390/17
7 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds 196/03 193/05 389/08
8 110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 197/09 192/02 389/11
9 109499 Marie Alstrup Karby Skyttekreds 190/03 195/05 385/08
10 115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds 189/01 194/05 383/06
11 118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 189/01 191/01 380/02
12 123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening 192/03 187/02 379/05
13 122777 Jeppe Madsen Boddum-Ydby Skytteforening 184/01 187/01 371/02

Riffel, 15m - Mesterskab VS2

1 113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 190/01 188/06 378/07
2 92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 190/02 187/04 377/06
3 102711 Sofie Frantsen Bjergby SGI&U 186/02 189/02 375/04
4 85989 Mathias Engelst Karby Skyttekreds 187/01 186/03 373/04
5 134255 Vinni Christensen Bjergby SGI&U 184/01 188/04 372/05

Riffel, 15m - Mesterskab VS3

1 108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 191/00 187/00 378/00
2 118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 186/01 188/01 374/02
3 27146 Allan Sørensen Karby Skyttekreds 181/00 181/01 362/01
4 28222 Michael Madsen Boddum-Ydby Skytteforening 177/01 183/00 360/01
5 28787 Morten Kær Sjørring Skytteforening 173/00 181/00 354/00
6 88272 Melissa Andreasen Østerild Skytteforening 169/00 172/01 341/01

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ1

1 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening 199/11 200/12 399/23
2 120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds 200/07 198/07 398/14
3 113903 Tom Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 196/05 199/09 395/14

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ2

1 106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening 200/11 200/13 400/24
2 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 198/06 196/03 394/09
3 131180 Mogens Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 197/06 195/06 392/12
4 88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening 194/03 197/04 391/07

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 198/11 200/12 398/23
2 29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening 198/11 198/09 396/20
3 28579 Christian Kjær Pedersen Thisted Skyttekreds 198/08 196/05 394/13

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 134429 Ole Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening 191/03 194/05 385/08
2 101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 192/04 187/03 379/07

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds 200/11
2 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 198/04
3 124317 Jonas Jepsen Sjørring Skytteforening 196/08

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 126874 Alexander Dania Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 196/07
2 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds 196/05
3 118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 196/04
4 113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening 195/06
4 136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds 195/06
6 130941 Jonas Møller Kristensen Sjørring Skytteforening 194/04
7 110150 Birk Mortensen Østerild Skytteforening 192/03

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 132557 Kristian Sig Ager Karby Skyttekreds 195/06
2 132558 Mariuz Nees Karby Skyttekreds 194/07
3 135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening 194/04
3 130892 Emilie Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 194/04
5 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds 194/02
6 136494 Jonas Thagaard Thisted Skyttekreds 193/00
7 133602 Andreas Dahm Skadhauge Østerild Skytteforening 184/01
8 136009 Rasmus Simonsen Østerild Skytteforening 167/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 199/09
2 114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening 198/08

Riffel, 15m - Klasse J2

1 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 199/08
2 123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening 199/07
3 110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 197/09
4 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening 196/09
5 124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds 196/04
6 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds 196/03
7 112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening 195/08
8 115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds 195/07
9 123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening 192/03
10 109499 Marie Alstrup Karby Skyttekreds 190/03
11 118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 189/01
11 115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds 189/01
13 122777 Jeppe Madsen Boddum-Ydby Skytteforening 184/01

Riffel, 15m - Klasse VS2

1 92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 190/02
2 113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 190/01
3 85989 Mathias Engelst Karby Skyttekreds 187/01
4 102711 Sofie Frantsen Bjergby SGI&U 186/02
5 134255 Vinni Christensen Bjergby SGI&U 184/01

Riffel, 15m - Klasse VS3

1 108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 191/00
2 118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 186/01
3 27146 Allan Sørensen Karby Skyttekreds 181/00
4 28222 Michael Madsen Boddum-Ydby Skytteforening 177/01
5 28787 Morten Kær Sjørring Skytteforening 173/00
6 88272 Melissa Andreasen Østerild Skytteforening 169/00

Riffel, 15m - Klasse VÅ1

1 120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds 200/07
2 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening 199/11
3 113903 Tom Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 196/05

Riffel, 15m - Klasse VÅ2

1 106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening 200/11
2 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 198/06
3 131180 Mogens Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 197/06
4 88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening 194/03

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 198/11
1 29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening 198/11
3 28579 Christian Kjær Pedersen Thisted Skyttekreds 198/08

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 192/04
2 134429 Ole Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening 191/03

Til toppen