| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Klasse J1

1 128917 Nicklas Leed Boddum-Ydby Skytteforening 198 197 395

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 126807 Emma Bai Hansen Skytteforening Kimbrerne 200/14 200/13 400/27
2 124304 Mathias L. Mikkelsen Hobro Egnens Skytteforening 200/13 200/13 400/26
3 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 200/11 200/14 400/25
4 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening 200/12 200/12 400/24
5 115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening 199/12 200/14 399/26
6 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 199/14 200/10 399/24
7 120231 Mikkel Hald Hobro Egnens Skytteforening 199/09 200/10 399/19
8 107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening 198/13 200/15 398/28
9 125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 198/09 200/10 398/19
10 126885 Niels Juulsgaard Vester Hassing Skytteforening 200/16 198/11 398/27
11 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 199/07 198/10 397/17
12 127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening 200/09 197/10 397/19
13 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 197/11 199/11 396/22
14 121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening 197/08 199/07 396/15
15 128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening 199/14 197/12 396/26
16 125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening 199/12 197/06 396/18
17 114431 Rasmus M. Nielsen Vilsted Skytteforening 196/06 199/09 395/15
18 120620 Rasmus Mikkelsen Vilsted Skytteforening 196/02 199/11 395/13
19 128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening 197/06 198/07 395/13
20 131781 Lisa Weinreich Mertz Mou og Omegns Skytteforening 197/04 194/05 391/09
21 124317 Jonas Jepsen Sjørring Skytteforening 194/05 195/03 389/08

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub 198/10 200/11 398/21
2 131884 Frederikke Bach Svendsen Vester Hassing Skytteforening 199/13 199/14 398/27
3 136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds 198/12 199/09 397/21
4 130892 Emilie Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 196/08 200/08 396/16
5 136689 Alberte M. Larsen Skytteforening Kimbrerne 197/10 199/08 396/18
6 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening 198/10 198/10 396/20
7 132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub 197/07 198/09 395/16
8 114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening 197/06 198/08 395/14
9 131436 Kasper Rebelski Vilsted Skytteforening 198/08 197/11 395/19
10 135225 Mads Richardt Kristensen Vester Hassing Skytteforening 198/07 197/10 395/17
11 126874 Alexander Dania Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 198/08 197/08 395/16
12 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening 199/09 196/10 395/19
13 118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 200/10 195/04 395/14
14 136677 Anders Enevold Bundgaard Ulsted Skytteforening 194/04 200/05 394/09
15 136692 Anna Frandsen Skytteforening Kimbrerne 196/05 198/07 394/12
16 135801 Victoria Thomsen Skytteforening Kimbrerne 197/08 197/08 394/16
17 129156 Victor Bering Sæby og omegns skytteforening 194/05 199/07 393/12
18 128689 Tobias Skytte Larsen Hobro Egnens Skytteforening 196/06 197/05 393/11
19 128557 William Rønn Aalborg Skyttekreds 197/10 195/05 392/15
20 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds 197/06 195/02 392/08
21 130941 Jonas Møller Kristensen Sjørring Skytteforening 198/11 194/06 392/17
22 135692 Jacob Odgaard Løgstør Sportsskytteklub 192/02 199/06 391/08
23 135904 Sofus Graversen Skytteforening Kimbrerne 194/04 196/02 390/06
24 136693 Jeppe Virenfeldt Vilsted Skytteforening 196/04 194/07 390/11
25 131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening 197/08 193/03 390/11
26 136494 Jonas Thagaard Thisted Skyttekreds 193/06 196/05 389/11
27 132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub 195/04 194/08 389/12
28 131034 Mikkel Molnit Thisted Skyttekreds 196/07 193/05 389/12
29 127973 Mikkel G. Christensen Skytteforening Kimbrerne 189/02 199/12 388/14
30 135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening 197/11 191/02 388/13
31 113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening 192/06 195/10 387/16
32 135802 Emilie Miltersen Skytteforening Kimbrerne 190/05 196/05 386/10
33 130411 Mikkel Hansen Ulsted Skytteforening 192/02 194/05 386/07
34 114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds 196/06 190/01 386/07
35 136173 Elias Risdahl Skytteforening Kimbrerne 190/02 191/03 381/05

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds 199/09 199/10 398/19
2 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds 198/07 197/08 395/15
3 136328 Josefine Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 196/08 198/09 394/17
4 137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening 196/06 197/10 393/16
5 136999 Jens Tykgaard Arvidson Sæby og omegns skytteforening 196/09 196/04 392/13
6 132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening 192/07 198/10 390/17
7 134741 Emil Johansen Skytteforening Kimbrerne 197/06 193/06 390/12
8 133596 Johan Ørum Schultz Vester Hassing Skytteforening 195/04 193/03 388/07
9 133771 Victor Fiedler Larsen Ulsted Skytteforening 197/05 191/02 388/07
10 130821 Lucas Pedersen Frederikshavn Skyttekreds 191/08 196/08 387/16
11 133107 Toke Østergaard Sæby og omegns skytteforening 193/03 194/05 387/08
12 127324 Kasper Frølund Vestergaard Vester Hassing Skytteforening 193/04 191/02 384/06
13 132558 Mariuz Nees Karby Skyttekreds 189/05 194/03 383/08
14 134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening 189/01 194/01 383/02
15 135591 Edvin Smajic Skytteforening Kimbrerne 187/03 195/07 382/10
16 129906 Jonas Skoven Poulsen Hjørring Skytteforening 192/04 190/03 382/07
17 136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub 192/03 189/01 381/04
18 134963 Jakob Bonde Vester Bjergby SGI&U 188/02 191/04 379/06
19 136679 Maja Christensen Aalborg Skyttekreds 185/02 191/02 376/04
20 135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening 186/01 190/02 376/03
21 130822 Noah Pedersen Frederikshavn Skyttekreds 188/01 188/01 376/02
22 135375 Marius Lund Skytteforening Kimbrerne 190/03 186/02 376/05
23 134337 Malthe Marx Møller Jensen Frederikshavn Skyttekreds 189/01 186/01 375/02
24 135224 Magnus Storbank Nielsen Vester Hassing Skytteforening 185/03 188/01 373/04
25 136267 Christian Fosvang Nielsen Aalborg Skyttekreds 188/04 185/03 373/07

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 136123 William Jørgensen Vilsted Skytteforening 199/08 195/08 394/16
2 137211 Lai Andersen Vilsted Skytteforening 197/05 195/06 392/11
3 134965 Daniel Serverinsen Bjergby SGI&U 190/02 195/03 385/05
4 134805 Christian L. Pedersen Hjallerup Skytteforening 193/04 192/04 385/08
5 137207 Nelly Mygind Lund Skytteforening Kimbrerne 190/06 194/07 384/13
6 137246 Alexander Jensen Mou og Omegns Skytteforening 192/02 192/05 384/07
7 137251 Asbjørn Eilertsen Hobro Egnens Skytteforening 193/05 185/01 378/06
8 136241 Viktoria Storbank Nielsen Vester Hassing Skytteforening 190/01 187/02 377/03
9 137204 Joakim Sin Fink Ulsted Skytteforening 189/03 186/04 375/07
10 136719 Steffen Wulff Sørensen Hjallerup Skytteforening 175/01 184/00 359/01
11 135301 Marco Kjærgård Karby Skyttekreds 165/00 179/00 344/00
12 135300 Mads Kjærgård Karby Skyttekreds 164/00 176/00 340/00

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 200/10 200/16 400/26
2 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 200/14 200/11 400/25
3 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 200/10 200/11 400/21
4 101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 199/10 198/11 397/21
5 121465 Camilla L. Ravnsbæk Ulsted Skytteforening 197/09 199/03 396/12
6 114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening 198/08 198/12 396/20
7 128917 Nicklas Leed Boddum-Ydby Skytteforening 198/10 197/10 395/20
8 128688 Jeppe Okholm Hobro Egnens Skytteforening 198/10 197/05 395/15
9 103696 Louise Karstoft Vodskov Skytteforening 196/07 198/10 394/17
10 112684 Jonas Nørgård Karby Skyttekreds 197/03 197/05 394/08
11 124790 Mikkel Bisgaard Hobro Egnens Skytteforening 199/10 195/05 394/15
12 118294 Nicolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 197/06 196/06 393/12
12 102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening 197/06 196/06 393/12
14 97889 Luckas Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 190/04 195/07 385/11

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening 199/07 200/13 399/20
2 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 199/10 198/09 397/19
3 122267 Magnus Neist Frederikshavn Skyttekreds 199/11 197/08 396/19
4 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 196/06 199/02 395/08
5 115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds 196/06 198/09 394/15
6 105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening 196/04 198/08 394/12
7 123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening 198/08 196/05 394/13
8 123059 Esajas Hvorvarp Vilsted Skytteforening 196/05 197/06 393/11
9 125882 Mille Marie Frederiksen Sæby og omegns skytteforening 198/08 195/05 393/13
10 122757 Johannes Bak Nielsen Sjørring Skytteforening 196/06 196/09 392/15
11 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening 196/07 196/07 392/14
12 121507 Benjamin Brandi Enager Hjallerup Skytteforening 196/05 196/05 392/10
13 118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening 197/04 194/07 391/11
14 123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 196/05 194/05 390/10
15 124633 Christian Morais Sjørring Skytteforening 193/06 196/06 389/12
16 136115 Asmund Mogensen Hjørring Skytteforening 193/03 196/05 389/08
17 109499 Marie Alstrup Karby Skyttekreds 194/07 195/06 389/13
18 110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 195/06 194/05 389/11
19 112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening 191/05 197/07 388/12
20 123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening 194/04 194/05 388/09
21 115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds 195/06 193/03 388/09
22 122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening 191/06 196/06 387/12
23 130671 Silas Karbing Aalborg Skyttekreds 193/04 194/04 387/08
24 118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds 192/03 194/04 386/07
25 122758 Kristian Bloch Andersen Sjørring Skytteforening 193/05 193/07 386/12
26 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds 194/05 191/05 385/10
27 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening 190/04 194/05 384/09
28 128835 Laurits Horne Hjørring Skytteforening 193/04 191/03 384/07
29 124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds 191/06 192/00 383/06
30 132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening 188/02 193/02 381/04
31 128334 Marcus Toft Løgstør Sportsskytteklub 190/05 190/02 380/07
32 126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening 189/04 189/03 378/07
33 118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 189/02 189/01 378/03
34 111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening 187/02 190/02 377/04
35 127132 Malthe Andersen Aalborg Skyttekreds 185/02 190/03 375/05
36 126020 Mathias Beith Jensen Pandrup Skytteforening 187/02 188/02 375/04
37 122057 Markus Dam Sæby og omegns skytteforening 185/01 185/03 370/04
38 115864 Christian Kjeld Sæby og omegns skytteforening 189/03 179/00 368/03
39 133794 Mathilde Helledig Mølgaard Andersen Pandrup Skytteforening 186/04 181/02 367/06
40 133556 Aksel Nielsen Hjørring Skytteforening 174/01 179/02 353/03
41 134528 Daniel Guldhammer Nedergaard Pandrup Skytteforening 165/00 171/01 336/01

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 126885 Niels Juulsgaard Vester Hassing Skytteforening 200/16
2 126807 Emma Bai Hansen Skytteforening Kimbrerne 200/14
3 124304 Mathias L. Mikkelsen Hobro Egnens Skytteforening 200/13
4 119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening 200/12
5 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 200/11
6 127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening 200/09
7 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 199/14
8 128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening 199/14
9 125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening 199/12
10 115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening 199/12
11 120231 Mikkel Hald Hobro Egnens Skytteforening 199/09
12 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 199/07
13 107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening 198/13
14 125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 198/09
15 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 197/11
16 121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening 197/08
17 128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening 197/06
18 131781 Lisa Weinreich Mertz Mou og Omegns Skytteforening 197/04
19 114431 Rasmus M. Nielsen Vilsted Skytteforening 196/06
20 120620 Rasmus Mikkelsen Vilsted Skytteforening 196/02
21 124317 Jonas Jepsen Sjørring Skytteforening 194/05

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 200/10
2 131884 Frederikke Bach Svendsen Vester Hassing Skytteforening 199/13
3 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening 199/09
4 136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds 198/12
5 130941 Jonas Møller Kristensen Sjørring Skytteforening 198/11
6 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening 198/10
7 136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub 198/10
8 131436 Kasper Rebelski Vilsted Skytteforening 198/08
9 126874 Alexander Dania Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 198/08
10 135225 Mads Richardt Kristensen Vester Hassing Skytteforening 198/07
11 135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening 197/11
12 128557 William Rønn Aalborg Skyttekreds 197/10
13 136689 Alberte M. Larsen Skytteforening Kimbrerne 197/10
14 131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening 197/08
15 135801 Victoria Thomsen Skytteforening Kimbrerne 197/08
16 132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub 197/07
17 114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening 197/06
18 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds 197/06
19 130892 Emilie Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 196/08
20 131034 Mikkel Molnit Thisted Skyttekreds 196/07
21 114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds 196/06
22 128689 Tobias Skytte Larsen Hobro Egnens Skytteforening 196/06
23 136692 Anna Frandsen Skytteforening Kimbrerne 196/05
24 136693 Jeppe Virenfeldt Vilsted Skytteforening 196/04
25 132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub 195/04
26 129156 Victor Bering Sæby og omegns skytteforening 194/05
27 136677 Anders Enevold Bundgaard Ulsted Skytteforening 194/04
28 135904 Sofus Graversen Skytteforening Kimbrerne 194/04
29 136494 Jonas Thagaard Thisted Skyttekreds 193/06
30 113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening 192/06
31 130411 Mikkel Hansen Ulsted Skytteforening 192/02
32 135692 Jacob Odgaard Løgstør Sportsskytteklub 192/02
33 135802 Emilie Miltersen Skytteforening Kimbrerne 190/05
34 136173 Elias Risdahl Skytteforening Kimbrerne 190/02
35 127973 Mikkel G. Christensen Skytteforening Kimbrerne 189/02

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds 199/09
2 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds 198/07
3 134741 Emil Johansen Skytteforening Kimbrerne 197/06
4 133771 Victor Fiedler Larsen Ulsted Skytteforening 197/05
5 136999 Jens Tykgaard Arvidson Sæby og omegns skytteforening 196/09
6 136328 Josefine Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds 196/08
7 137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening 196/06
8 133596 Johan Ørum Schultz Vester Hassing Skytteforening 195/04
9 127324 Kasper Frølund Vestergaard Vester Hassing Skytteforening 193/04
10 133107 Toke Østergaard Sæby og omegns skytteforening 193/03
11 132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening 192/07
12 129906 Jonas Skoven Poulsen Hjørring Skytteforening 192/04
13 136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub 192/03
14 130821 Lucas Pedersen Frederikshavn Skyttekreds 191/08
15 135375 Marius Lund Skytteforening Kimbrerne 190/03
16 132558 Mariuz Nees Karby Skyttekreds 189/05
17 134337 Malthe Marx Møller Jensen Frederikshavn Skyttekreds 189/01
18 134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening 189/01
19 136267 Christian Fosvang Nielsen Aalborg Skyttekreds 188/04
20 134963 Jakob Bonde Vester Bjergby SGI&U 188/02
21 130822 Noah Pedersen Frederikshavn Skyttekreds 188/01
22 135591 Edvin Smajic Skytteforening Kimbrerne 187/03
23 135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening 186/01
24 135224 Magnus Storbank Nielsen Vester Hassing Skytteforening 185/03
25 136679 Maja Christensen Aalborg Skyttekreds 185/02

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 136123 William Jørgensen Vilsted Skytteforening 199/08
2 137211 Lai Andersen Vilsted Skytteforening 197/05
3 137251 Asbjørn Eilertsen Hobro Egnens Skytteforening 193/05
4 134805 Christian L. Pedersen Hjallerup Skytteforening 193/04
5 137246 Alexander Jensen Mou og Omegns Skytteforening 192/02
6 137207 Nelly Mygind Lund Skytteforening Kimbrerne 190/06
7 134965 Daniel Serverinsen Bjergby SGI&U 190/02
8 136241 Viktoria Storbank Nielsen Vester Hassing Skytteforening 190/01
9 137204 Joakim Sin Fink Ulsted Skytteforening 189/03
10 136719 Steffen Wulff Sørensen Hjallerup Skytteforening 175/01
11 135301 Marco Kjærgård Karby Skyttekreds 165/00
12 135300 Mads Kjærgård Karby Skyttekreds 164/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 200/14
2 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 200/10
3 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 200/10
4 124790 Mikkel Bisgaard Hobro Egnens Skytteforening 199/10
5 101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 199/10
6 128688 Jeppe Okholm Hobro Egnens Skytteforening 198/10
7 128917 Nicklas Leed Boddum-Ydby Skytteforening 198/10
8 114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening 198/08
9 121465 Camilla L. Ravnsbæk Ulsted Skytteforening 197/09
10 102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening 197/06
11 118294 Nicolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 197/06
12 112684 Jonas Nørgård Karby Skyttekreds 197/03
13 103696 Louise Karstoft Vodskov Skytteforening 196/07
14 97889 Luckas Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 190/04

Riffel, 15m - Klasse J2

1 122267 Magnus Neist Frederikshavn Skyttekreds 199/11
2 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 199/10
3 123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening 199/07
4 125882 Mille Marie Frederiksen Sæby og omegns skytteforening 198/08
5 123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening 198/08
6 118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening 197/04
7 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening 196/07
8 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 196/06
9 122757 Johannes Bak Nielsen Sjørring Skytteforening 196/06
9 115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds 196/06
11 123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 196/05
12 123059 Esajas Hvorvarp Vilsted Skytteforening 196/05
13 121507 Benjamin Brandi Enager Hjallerup Skytteforening 196/05
14 105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening 196/04
15 110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 195/06
15 115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds 195/06
17 109499 Marie Alstrup Karby Skyttekreds 194/07
18 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds 194/05
19 123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening 194/04
20 124633 Christian Morais Sjørring Skytteforening 193/06
21 122758 Kristian Bloch Andersen Sjørring Skytteforening 193/05
22 128835 Laurits Horne Hjørring Skytteforening 193/04
23 130671 Silas Karbing Aalborg Skyttekreds 193/04
24 136115 Asmund Mogensen Hjørring Skytteforening 193/03
25 118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds 192/03
26 122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening 191/06
27 124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds 191/06
28 112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening 191/05
29 128334 Marcus Toft Løgstør Sportsskytteklub 190/05
30 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening 190/04
31 126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening 189/04
32 115864 Christian Kjeld Sæby og omegns skytteforening 189/03
33 118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 189/02
34 132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening 188/02
35 111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening 187/02
36 126020 Mathias Beith Jensen Pandrup Skytteforening 187/02
37 133794 Mathilde Helledig Mølgaard Andersen Pandrup Skytteforening 186/04
38 127132 Malthe Andersen Aalborg Skyttekreds 185/02
39 122057 Markus Dam Sæby og omegns skytteforening 185/01
40 133556 Aksel Nielsen Hjørring Skytteforening 174/01
41 134528 Daniel Guldhammer Nedergaard Pandrup Skytteforening 165/00

Til toppen