Nordjysk mesterskab 15 meter riffel 2019 - ungdom (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
136692 Anna Frandsen Skytteforening Kimbrerne BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
136692 Anna Frandsen Skytteforening Kimbrerne BK2 198.0 198.0 Mesterskab
135801 Victoria Thomsen Skytteforening Kimbrerne BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
135801 Victoria Thomsen Skytteforening Kimbrerne BK2 197.0 197.0 Mesterskab
135802 Emilie Miltersen Skytteforening Kimbrerne BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
135802 Emilie Miltersen Skytteforening Kimbrerne BK2 196.0 196.0 Mesterskab
136173 Elias Risdahl Skytteforening Kimbrerne BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
136173 Elias Risdahl Skytteforening Kimbrerne BK2 191.0 191.0 Mesterskab
134741 Emil Johansen Skytteforening Kimbrerne BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
134741 Emil Johansen Skytteforening Kimbrerne BK3 193.0 193.0 Mesterskab
135904 Sofus Graversen Skytteforening Kimbrerne BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
135904 Sofus Graversen Skytteforening Kimbrerne BK2 196.0 196.0 Mesterskab
135375 Marius Lund Skytteforening Kimbrerne BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
135375 Marius Lund Skytteforening Kimbrerne BK3 186.0 186.0 Mesterskab
114431 Rasmus M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
114431 Rasmus M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
131436 Kasper Rebelski Vilsted Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
131436 Kasper Rebelski Vilsted Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
136693 Jeppe Virenfeldt Vilsted Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
136693 Jeppe Virenfeldt Vilsted Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
120620 Rasmus Mikkelsen Vilsted Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
120620 Rasmus Mikkelsen Vilsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
136677 Anders Enevold Bundgaard Ulsted Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
136677 Anders Enevold Bundgaard Ulsted Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
133771 Victor Fiedler Larsen Ulsted Skytteforening BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
133771 Victor Fiedler Larsen Ulsted Skytteforening BK3 191.0 191.0 Mesterskab
130411 Mikkel Hansen Ulsted Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
130411 Mikkel Hansen Ulsted Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
121465 Camilla L. Ravnsbæk Ulsted Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
121465 Camilla L. Ravnsbæk Ulsted Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
121507 Benjamin Brandi Enager Hjallerup Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
121507 Benjamin Brandi Enager Hjallerup Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
136719 Steffen Wulff Sørensen Hjallerup Skytteforening BK4 175.0 175.0 Hovedskydning
136719 Steffen Wulff Sørensen Hjallerup Skytteforening BK4 184.0 184.0 Mesterskab
134805 Christian L. Pedersen Hjallerup Skytteforening BK4 193.0 193.0 Hovedskydning
134805 Christian L. Pedersen Hjallerup Skytteforening BK4 192.0 192.0 Mesterskab
126807 Emma Bai Hansen Skytteforening Kimbrerne BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
126807 Emma Bai Hansen Skytteforening Kimbrerne BK1 200.0 200.0 Mesterskab
137207 Nelly Mygind Lund Skytteforening Kimbrerne BK4 190.0 190.0 Hovedskydning
137207 Nelly Mygind Lund Skytteforening Kimbrerne BK4 194.0 194.0 Mesterskab
127973 Mikkel G. Christensen Skytteforening Kimbrerne BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
127973 Mikkel G. Christensen Skytteforening Kimbrerne BK2 199.0 199.0 Mesterskab
135591 Edvin Smajic Skytteforening Kimbrerne BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
135591 Edvin Smajic Skytteforening Kimbrerne BK3 195.0 195.0 Mesterskab
125882 Mille Marie Frederiksen Sæby og omegns skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
125882 Mille Marie Frederiksen Sæby og omegns skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
122057 Markus Dam Sæby og omegns skytteforening J2 185.0 185.0 Hovedskydning
122057 Markus Dam Sæby og omegns skytteforening J2 185.0 185.0 Mesterskab
133107 Toke Østergaard Sæby og omegns skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
133107 Toke Østergaard Sæby og omegns skytteforening BK3 194.0 194.0 Mesterskab
136999 Jens Tykgaard Arvidson Sæby og omegns skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
136999 Jens Tykgaard Arvidson Sæby og omegns skytteforening BK3 196.0 196.0 Mesterskab
128334 Marcus Toft Løgstør Sportsskytteklub J2 190.0 190.0 Hovedskydning
128334 Marcus Toft Løgstør Sportsskytteklub J2 190.0 190.0 Mesterskab
136689 Alberte M. Larsen Skytteforening Kimbrerne BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
136689 Alberte M. Larsen Skytteforening Kimbrerne BK2 199.0 199.0 Mesterskab
131781 Lisa Weinreich Mertz Mou og Omegns Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
131781 Lisa Weinreich Mertz Mou og Omegns Skytteforening BK1 194.0 194.0 Mesterskab
137246 Alexander Jensen Mou og Omegns Skytteforening BK4 192.0 192.0 Hovedskydning
137246 Alexander Jensen Mou og Omegns Skytteforening BK4 192.0 192.0 Mesterskab
120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
118294 Nicolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
118294 Nicolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening J1 196.0 196.0 Mesterskab
103696 Louise Karstoft Vodskov Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
103696 Louise Karstoft Vodskov Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening J1 196.0 196.0 Mesterskab
101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
130892 Emilie Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
130892 Emilie Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 191.0 191.0 Mesterskab
114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening J2 200.0 200.0 Mesterskab
123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub BK2 200.0 200.0 Mesterskab
136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
136597 Lukas Jacob Møller Løgstør Sportsskytteklub BK3 189.0 189.0 Mesterskab
135692 Jacob Odgaard Løgstør Sportsskytteklub BK2 199.0 199.0 Mesterskab
135692 Jacob Odgaard Løgstør Sportsskytteklub BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub BK2 198.0 198.0 Mesterskab
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 194.0 194.0 Mesterskab
137204 Joakim Sin Fink Ulsted Skytteforening BK4 189.0 189.0 Hovedskydning
137204 Joakim Sin Fink Ulsted Skytteforening BK4 186.0 186.0 Mesterskab
121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
135225 Mads Richardt Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
135225 Mads Richardt Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
133556 Aksel Nielsen Hjørring Skytteforening J2 174.0 174.0 Hovedskydning
133556 Aksel Nielsen Hjørring Skytteforening J2 179.0 179.0 Mesterskab
126874 Alexander Dania Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
126874 Alexander Dania Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
115864 Christian Kjeld Sæby og omegns skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
115864 Christian Kjeld Sæby og omegns skytteforening J2 179.0 179.0 Mesterskab
129156 Victor Bering Sæby og omegns skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
129156 Victor Bering Sæby og omegns skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
126885 Niels Juulsgaard Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
126885 Niels Juulsgaard Vester Hassing Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
131884 Frederikke Bach Svendsen Vester Hassing Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
131884 Frederikke Bach Svendsen Vester Hassing Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
133596 Johan Ørum Schultz Vester Hassing Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
133596 Johan Ørum Schultz Vester Hassing Skytteforening BK3 193.0 193.0 Mesterskab
128557 William Rønn Aalborg Skyttekreds BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
128557 William Rønn Aalborg Skyttekreds BK2 195.0 195.0 Mesterskab
93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds J1 200.0 200.0 Hovedskydning
93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds J1 200.0 200.0 Mesterskab
115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds J2 196.0 196.0 Hovedskydning
115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds J2 198.0 198.0 Mesterskab
115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds J2 195.0 195.0 Hovedskydning
115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds J2 193.0 193.0 Mesterskab
124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds J2 191.0 191.0 Hovedskydning
124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds J2 192.0 192.0 Mesterskab
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds BK1 198.0 198.0 Mesterskab
136494 Jonas Thagaard Thisted Skyttekreds BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
136494 Jonas Thagaard Thisted Skyttekreds BK2 196.0 196.0 Mesterskab
136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds BK2 199.0 199.0 Mesterskab
131034 Mikkel Molnit Thisted Skyttekreds BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
131034 Mikkel Molnit Thisted Skyttekreds BK2 193.0 193.0 Mesterskab
131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds J2 194.0 194.0 Hovedskydning
131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds J2 191.0 191.0 Mesterskab
134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds BK3 199.0 199.0 Hovedskydning
134834 Laura Cecilie Kvistgaard Frederikshavn Skyttekreds BK3 199.0 199.0 Mesterskab
122267 Magnus Neist Frederikshavn Skyttekreds J2 199.0 199.0 Hovedskydning
122267 Magnus Neist Frederikshavn Skyttekreds J2 197.0 197.0 Mesterskab
136328 Josefine Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
136328 Josefine Frydkjær Frederikshavn Skyttekreds BK3 198.0 198.0 Mesterskab
134337 Malthe Marx Møller Jensen Frederikshavn Skyttekreds BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
134337 Malthe Marx Møller Jensen Frederikshavn Skyttekreds BK3 186.0 186.0 Mesterskab
137211 Lai Andersen Vilsted Skytteforening BK4 197.0 197.0 Hovedskydning
137211 Lai Andersen Vilsted Skytteforening BK4 195.0 195.0 Mesterskab
136123 William Jørgensen Vilsted Skytteforening BK4 199.0 199.0 Hovedskydning
136123 William Jørgensen Vilsted Skytteforening BK4 195.0 195.0 Mesterskab
123059 Esajas Hvorvarp Vilsted Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
123059 Esajas Hvorvarp Vilsted Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
127324 Kasper Frølund Vestergaard Vester Hassing Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
127324 Kasper Frølund Vestergaard Vester Hassing Skytteforening BK3 191.0 191.0 Mesterskab
113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
130821 Lucas Pedersen Frederikshavn Skyttekreds BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
130821 Lucas Pedersen Frederikshavn Skyttekreds BK3 196.0 196.0 Mesterskab
130822 Noah Pedersen Frederikshavn Skyttekreds BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
130822 Noah Pedersen Frederikshavn Skyttekreds BK3 188.0 188.0 Mesterskab
114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds BK2 190.0 190.0 Mesterskab
120231 Mikkel Hald Hobro Egnens Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
120231 Mikkel Hald Hobro Egnens Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
134963 Jakob Bonde Vester Bjergby SGI&U BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
134963 Jakob Bonde Vester Bjergby SGI&U BK3 191.0 191.0 Mesterskab
134965 Daniel Serverinsen Bjergby SGI&U BK4 190.0 190.0 Hovedskydning
134965 Daniel Serverinsen Bjergby SGI&U BK4 195.0 195.0 Mesterskab
130671 Silas Karbing Aalborg Skyttekreds J2 193.0 193.0 Hovedskydning
130671 Silas Karbing Aalborg Skyttekreds J2 194.0 194.0 Mesterskab
127132 Malthe Andersen Aalborg Skyttekreds J2 185.0 185.0 Hovedskydning
127132 Malthe Andersen Aalborg Skyttekreds J2 190.0 190.0 Mesterskab
137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening BK3 197.0 197.0 Mesterskab
129906 Jonas Skoven Poulsen Hjørring Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
129906 Jonas Skoven Poulsen Hjørring Skytteforening BK3 190.0 190.0 Mesterskab
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening BK3 194.0 194.0 Mesterskab
132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening BK3 198.0 198.0 Mesterskab
128835 Laurits Horne Hjørring Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
128835 Laurits Horne Hjørring Skytteforening J2 191.0 191.0 Mesterskab
135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
135495 Bertram Fjordbak Hjørring Skytteforening BK3 190.0 190.0 Mesterskab
126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening J2 187.0 187.0 Hovedskydning
111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening J2 190.0 190.0 Mesterskab
126020 Mathias Beith Jensen Pandrup Skytteforening J2 187.0 187.0 Hovedskydning
126020 Mathias Beith Jensen Pandrup Skytteforening J2 188.0 188.0 Mesterskab
126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening J2 189.0 189.0 Mesterskab
105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
133794 Mathilde Helledig Mølgaard Andersen Pandrup Skytteforening J2 186.0 186.0 Hovedskydning
133794 Mathilde Helledig Mølgaard Andersen Pandrup Skytteforening J2 181.0 181.0 Mesterskab
134528 Daniel Guldhammer Nedergaard Pandrup Skytteforening J2 165.0 165.0 Hovedskydning
134528 Daniel Guldhammer Nedergaard Pandrup Skytteforening J2 171.0 171.0 Mesterskab
95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds J2 199.0 199.0 Hovedskydning
95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds J2 198.0 198.0 Mesterskab
118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds J2 192.0 192.0 Hovedskydning
118221 Casper Gregersen Karby Skyttekreds J2 194.0 194.0 Mesterskab
112684 Jonas Nørgård Karby Skyttekreds J1 197.0 197.0 Hovedskydning
112684 Jonas Nørgård Karby Skyttekreds J1 197.0 197.0 Mesterskab
109499 Marie Alstrup Karby Skyttekreds J2 194.0 194.0 Hovedskydning
109499 Marie Alstrup Karby Skyttekreds J2 195.0 195.0 Mesterskab
120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds BK2 195.0 195.0 Mesterskab
135291 Klara Ager Karby Skyttekreds BK3 198.0 198.0 Hovedskydning
135291 Klara Ager Karby Skyttekreds BK3 197.0 197.0 Mesterskab
135300 Mads Kjærgård Karby Skyttekreds BK4 164.0 164.0 Hovedskydning
135300 Mads Kjærgård Karby Skyttekreds BK4 176.0 176.0 Mesterskab
135301 Marco Kjærgård Karby Skyttekreds BK4 165.0 165.0 Hovedskydning
135301 Marco Kjærgård Karby Skyttekreds BK4 179.0 179.0 Mesterskab
136267 Christian Fosvang Nielsen Aalborg Skyttekreds BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
136267 Christian Fosvang Nielsen Aalborg Skyttekreds BK3 185.0 185.0 Mesterskab
132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening J2 188.0 188.0 Hovedskydning
132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening J2 193.0 193.0 Mesterskab
136679 Maja Christensen Aalborg Skyttekreds BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
136679 Maja Christensen Aalborg Skyttekreds BK3 191.0 191.0 Mesterskab
136115 Asmund Mogensen Hjørring Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
136115 Asmund Mogensen Hjørring Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
128917 Nicklas Leed Boddum-Ydby Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
128917 Nicklas Leed Boddum-Ydby Skytteforening J1 197.0 197.0 Mesterskab
110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening J2 189.0 189.0 Mesterskab
124633 Christian Morais Sjørring Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
124633 Christian Morais Sjørring Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
122758 Kristian Bloch Andersen Sjørring Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
122758 Kristian Bloch Andersen Sjørring Skytteforening J2 193.0 193.0 Mesterskab
118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
130941 Jonas Møller Kristensen Sjørring Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
130941 Jonas Møller Kristensen Sjørring Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
124317 Jonas Jepsen Sjørring Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
124317 Jonas Jepsen Sjørring Skytteforening BK1 195.0 195.0 Mesterskab
132558 Mariuz Nees Karby Skyttekreds BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
132558 Mariuz Nees Karby Skyttekreds BK3 194.0 194.0 Mesterskab
124790 Mikkel Bisgaard Hobro Egnens Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
124790 Mikkel Bisgaard Hobro Egnens Skytteforening J1 195.0 195.0 Mesterskab
128688 Jeppe Okholm Hobro Egnens Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
128688 Jeppe Okholm Hobro Egnens Skytteforening J1 197.0 197.0 Mesterskab
124304 Mathias L. Mikkelsen Hobro Egnens Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
124304 Mathias L. Mikkelsen Hobro Egnens Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
128689 Tobias Skytte Larsen Hobro Egnens Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
128689 Tobias Skytte Larsen Hobro Egnens Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
137251 Asbjørn Eilertsen Hobro Egnens Skytteforening BK4 193.0 193.0 Hovedskydning
137251 Asbjørn Eilertsen Hobro Egnens Skytteforening BK4 185.0 185.0 Mesterskab
135224 Magnus Storbank Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
135224 Magnus Storbank Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK3 188.0 188.0 Mesterskab
136241 Viktoria Storbank Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK4 190.0 190.0 Hovedskydning
136241 Viktoria Storbank Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK4 187.0 187.0 Mesterskab
122757 Johannes Bak Nielsen Sjørring Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
122757 Johannes Bak Nielsen Sjørring Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab

Til toppen