Nordjysk mesterskab 15 meter riffel 2019 - ungdom (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
119692 Morten Bols Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
131884 Frederikke Bach Svendsen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
131884 Frederikke Bach Svendsen Vester Hassing Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening J1 197.0 197.0 Mesterskab
123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
126885 Niels Juulsgaard Vester Hassing Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
126885 Niels Juulsgaard Vester Hassing Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
136692 Anna Frandsen Skytteforening Kimbrerne BK3 200.0 200.0 Hovedskydning
136692 Anna Frandsen Skytteforening Kimbrerne BK3 200.0 200.0 Mesterskab
135801 Victoria Thomsen Skytteforening Kimbrerne BK3 199.0 199.0 Hovedskydning
135801 Victoria Thomsen Skytteforening Kimbrerne BK3 198.0 198.0 Mesterskab
135802 Emilie Miltersen Skytteforening Kimbrerne BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
135802 Emilie Miltersen Skytteforening Kimbrerne BK3 193.0 193.0 Mesterskab
136173 Elias Risdahl Skytteforening Kimbrerne BK3 199.0 199.0 Hovedskydning
136173 Elias Risdahl Skytteforening Kimbrerne BK3 194.0 194.0 Mesterskab
134741 Emil Johansen Skytteforening Kimbrerne BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
134741 Emil Johansen Skytteforening Kimbrerne BK3 198.0 198.0 Mesterskab
114431 Rasmus M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
114431 Rasmus M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
131436 Kasper Rebelski Vilsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
131436 Kasper Rebelski Vilsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
114433 Kasper M. Nielsen Vilsted Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
136693 Jeppe Virenfeldt Vilsted Skytteforening BK3 198.0 198.0 Hovedskydning
136693 Jeppe Virenfeldt Vilsted Skytteforening BK3 196.0 196.0 Mesterskab
120620 Rasmus Mikkelsen Vilsted Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
120620 Rasmus Mikkelsen Vilsted Skytteforening BK1 194.0 194.0 Mesterskab
115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
115937 Anna Nørregaard Ulsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
126807 Emma Bai Hansen Skytteforening Kimbrerne BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
126807 Emma Bai Hansen Skytteforening Kimbrerne BK1 198.0 198.0 Mesterskab
132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub BK1 198.0 198.0 Mesterskab
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 186.0 186.0 Hovedskydning
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK2 189.0 189.0 Mesterskab
136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
136596 Mathias Nørhave Pedersen Løgstør Sportsskytteklub BK2 197.0 197.0 Mesterskab
135692 Jacob Odgaard Løgstør Sportsskytteklub BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
135692 Jacob Odgaard Løgstør Sportsskytteklub BK3 192.0 192.0 Mesterskab
128334 Marcus Toft Løgstør Sportsskytteklub J2 189.0 189.0 Hovedskydning
128334 Marcus Toft Løgstør Sportsskytteklub J2 179.0 179.0 Mesterskab
135225 Mads Richardt Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
137040 Melissa Andrea Engelbert Henningsen Vester Hassing Skytteforening BK2 190.0 190.0 Mesterskab
133596 Johan Ørum Schultz Vester Hassing Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening BK3 200.0 200.0 Mesterskab
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
118294 Nicolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening J1 193.0 193.0 Hovedskydning
118294 Nicolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
130892 Emilie Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
130892 Emilie Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening BK3 199.0 199.0 Hovedskydning
135344 Maya Worm Christensen Boddum-Ydby Skytteforening BK3 198.0 198.0 Mesterskab
114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
126874 Alexander Dania Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
126874 Alexander Dania Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening BK3 197.0 197.0 Mesterskab
137211 Lai Andersen Vilsted Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
137211 Lai Andersen Vilsted Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
128557 William Rønn Aalborg Skyttekreds BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
128557 William Rønn Aalborg Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Mesterskab
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Mesterskab
136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds BK3 198.0 198.0 Hovedskydning
136337 Andreas Kjær Tilsted Bojesen Thisted Skyttekreds BK3 199.0 199.0 Mesterskab
93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds J1 198.0 198.0 Hovedskydning
93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds J1 197.0 197.0 Mesterskab
136123 William Jørgensen Vilsted Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
136123 William Jørgensen Vilsted Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
123059 Esajas Hvorvarp Vilsted Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
123059 Esajas Hvorvarp Vilsted Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab

Til toppen