| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab VS1

1 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 191/03 191/05 382/08
2 43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening 191/04 183/00 374/04

Riffel, 15m - Mesterskab VS2

1 43374 Allan Clausen Skive skytteforening 189/02 185/03 374/05
2 42951 Jens Ernst Christiansen Sundeved Skytteforening 187/02 186/02 373/04
3 42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds 185/02 187/02 372/04
4 43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening 184/01 184/02 368/03
5 85295 Chris Debel Ribe Skyttekreds 187/02 180/02 367/04
6 43415 Pernille Porep Hadberg Grænseegnens Skytteforening 181/00 183/00 364/00
7 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 181/01 182/02 363/03

Riffel, 15m - Mesterskab VS3

1 44018 Johan Christiansen Sundeved Skytteforening 177/00 180/02 357/02
2 134939 Peter Kiel Sundeved Skytteforening 175/00 178/01 353/01
3 43120 Hebert Larsen Rødekro Skytteforening 168/00 175/00 343/00
4 118715 Emilie Tingleff Rødekro Skytteforening 167/00 168/01 335/01

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 128497 Liane F. Hessler Sparta Idrætsforening 200/16
2 123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening 200/06
3 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening 199/08
4 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 198/11
5 131945 Rasmus Rode Sparta Idrætsforening 195/06
6 132214 Maja Olesen Sparta Idrætsforening 194/05

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds 200/08
2 128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening 199/06
3 131671 Emma Bay Sundeved Skytteforening 198/10
4 131006 Silje Jensen Sparta Idrætsforening 197/07
5 131956 Victor Hammer Vojens Skytteforening 197/00
6 125074 Philip Risbøl Osther Holsted Skyttekreds 194/04
7 133906 Natasja Lund Rødekro Skytteforening 184/02

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 124344 Malte Lautrup Sparta Idrætsforening 200/11
2 136298 Mathilde Schelde Mikkelsen Ribe Skyttekreds 195/01
3 127913 Simon Skau Bjerrgaard Rødekro Skytteforening 193/05
4 124135 Max Tingleff Rødekro Skytteforening 189/02
5 127912 Emil Skau Bjerrgaard Rødekro Skytteforening 187/03
6 127461 Victor Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 186/01
7 108572 Frey Frank Larsen Rødekro Skytteforening 181/01
8 133875 Patricia Lund Rødekro Skytteforening 180/00
9 132907 Søs Wilhemsen Schmuck Broagerlands Skytteforening 174/01

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 137131 Frederikke Bladt Sparta Idrætsforening 199/08
2 137130 Oliver Moesgaard Sparta Idrætsforening 198/07
3 137133 Ronja Christoffersen Sparta Idrætsforening 197/05
4 137276 Jacob Christoffersen Sparta Idrætsforening 195/02
5 137132 Cecilie Nielsen Sparta Idrætsforening 194/05
6 134513 Xenia Christensen Tøt Broagerlands Skytteforening 188/04
7 137272 Shane Lyngholm Sparta Idrætsforening 187/01
8 136731 Carl Jochimsen Vojens Skytteforening 186/01
9 131279 Celina Hattesen Broagerlands Skytteforening 184/04
10 134561 Lucas Nielsen Sparta Idrætsforening 178/02

Riffel, 15m - Klasse J1

1 123206 Natasja Dahl Vojens Skytteforening 197/08

Riffel, 15m - Klasse J2

1 107180 Joachim Jørgensen Vojens Skytteforening 196/05
2 131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening 195/05
3 123929 Matilde Skinderholm Vojens Skytteforening 193/04
4 128739 Sara Steenholdt Vojens Skytteforening 192/02
5 117673 Jonas Ottobrøker Sundeved Skytteforening 190/03
6 113053 Marcus Hartvigsen Bramming Skytteforening 189/03
7 125105 Mikkel Kjær Schmidt Vojens Skytteforening 189/02
8 94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening 176/01

Riffel, 15m - Klasse VS1

1 43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening 191/04
2 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 191/03

Riffel, 15m - Klasse VS2

1 43374 Allan Clausen Skive skytteforening 189/02
2 85295 Chris Debel Ribe Skyttekreds 187/02
2 42951 Jens Ernst Christiansen Sundeved Skytteforening 187/02
4 42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds 185/02
5 43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening 184/01
6 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 181/01
7 43415 Pernille Porep Hadberg Grænseegnens Skytteforening 181/00

Riffel, 15m - Klasse VS3

1 44018 Johan Christiansen Sundeved Skytteforening 177/00
2 134939 Peter Kiel Sundeved Skytteforening 175/00
3 43120 Hebert Larsen Rødekro Skytteforening 168/00
4 118715 Emilie Tingleff Rødekro Skytteforening 167/00

Riffel, 15m - Klasse VÅ1

1 43401 Sune Christensen Broagerlands Skytteforening 200/07
2 126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds 200/05
3 40207 Ida Søby Fogh Gørding/Vejrup Skyttekreds 199/10
4 87121 Helle Bang Sparta Idrætsforening 199/07
5 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds 198/11
6 112903 Carsten Waldhauer Gørding/Vejrup Skyttekreds 198/08
7 43916 Jan Jepsen Lund Sparta Idrætsforening 198/05
8 39655 Connie Schmidt Sparta Idrætsforening 196/08
9 39981 Villy Fogh Gørding/Vejrup Skyttekreds 196/05
10 39648 Ebbe Thyssen Sparta Idrætsforening 195/02

Riffel, 15m - Klasse VÅ2

1 98621 Jørgen Balzer Gørding/Vejrup Skyttekreds 196/02
1 125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening 196/02
3 43283 Benny Jensen Tinglev Skyttekreds 195/10
4 84412 Per Brylle Sparta Idrætsforening 195/04
5 93997 Jacob Jensen Tinglev Skyttekreds 194/02
6 40139 Kristian Lund Bramming Skytteforening 193/04
7 131220 Helge Hessler Sparta Idrætsforening 190/02
8 120504 Ulla Baun Bramming Skytteforening 190/01
9 43067 Anders Ottobrøker Sundeved Skytteforening 188/02

Riffel, 15m - Klasse VÅ3

1 134848 Søren Hammer Vojens Skytteforening 194/04
2 134660 Steen Jensen Grænseegnens Skytteforening 191/02
3 94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening 190/05
4 133459 Thor Hattesen Broagerlands Skytteforening 187/03
5 128397 Michael Willert Holsted Skyttekreds 186/00
6 135773 Rhea-Sophia Raarup Grænseegnens Skytteforening 182/01
7 33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening 181/01
8 132250 Lone Tagesen Holsted Skyttekreds 178/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 199/09
2 40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds 198/06
3 121229 Leif Kristensen Grænseegnens Skytteforening 197/05
4 44389 William Kjær Vojens Skytteforening 196/06
5 39630 Henrik Bentsen Sparta Idrætsforening 195/05
5 112943 Thomas Chr. Hansen Antzack Vojens Skytteforening 195/05
7 109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening 194/03
8 117669 Inga Antzack Vojens Skytteforening 193/07

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 39616 Jens Peter Oksen Sparta Idrætsforening 196/06
2 39626 Ingrid Lassen Sparta Idrætsforening 193/05
3 43316 Hardy Bjerg Grænseegnens Skytteforening 191/03
4 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds 190/04
5 39683 Anders Friis Sparta Idrætsforening 188/01
6 101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds 177/00

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 43251 Johan P. Carstensen Tinglev Skyttekreds 184/03

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 123424 Kirsten Jensen Sparta Idrætsforening 200/09
2 124345 Mogens Jørgensen Sparta Idrætsforening 195/02
3 137134 Josef Soberra Sparta Idrætsforening 191/01

Til toppen