Nørresundby skf. klubmesterskab Runde 7-8 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
137466 Mikkel Jørgensen Nørresundby Skytteforening J2 178.0 178.0 Mesterskab
136590 Lauge Holme Nørresundby Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
136590 Lauge Holme Nørresundby Skytteforening BK4 188.0 188.0 Mesterskab
136589 Oliver Jørgensen Nørresundby Skytteforening BK4 151.0 151.0 Hovedskydning
136589 Oliver Jørgensen Nørresundby Skytteforening BK4 169.0 169.0 Mesterskab
136588 Emil Jacobsen Nørresundby Skytteforening BK4 174.0 174.0 Hovedskydning
136588 Emil Jacobsen Nørresundby Skytteforening BK4 179.0 179.0 Mesterskab
136587 David Blok Nørresundby Skytteforening BK4 155.0 155.0 Hovedskydning
136587 David Blok Nørresundby Skytteforening BK4 157.0 157.0 Mesterskab
136586 Hjalte Vigholt Nørresundby Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
136586 Hjalte Vigholt Nørresundby Skytteforening BK3 194.0 194.0 Mesterskab
136585 Alexander Lundin Nørresundby Skytteforening BK3 173.0 173.0 Hovedskydning
136585 Alexander Lundin Nørresundby Skytteforening BK3 177.0 177.0 Mesterskab
14643 Markus Hierzmann Nørresundby Skytteforening SE3 181.0 181.0 Hovedskydning
14643 Markus Hierzmann Nørresundby Skytteforening SE3 188.0 188.0 Mesterskab
135432 Mathias Hierzmann Nørresundby Skytteforening J2 184.0 184.0 Hovedskydning
135432 Mathias Hierzmann Nørresundby Skytteforening J2 177.0 177.0 Mesterskab
137469 Rasmus Vinding Nørresundby Skytteforening J2 146.0 146.0 Hovedskydning
137472 Abbas Ajoub Nørresundby Skytteforening BK4 176.0 176.0 Hovedskydning
136591 Oliver K. Nielsen Nørresundby Skytteforening BK4 167.0 167.0 Mesterskab
136591 Oliver K. Nielsen Nørresundby Skytteforening BK4 177.0 177.0 Hovedskydning
136592 Magnus Willazen Nørresundby Skytteforening BK4 182.0 182.0 Mesterskab
136592 Magnus Willazen Nørresundby Skytteforening BK4 177.0 177.0 Hovedskydning
135436 Martin Buus Nørresundby Skytteforening VÅ3 170.0 170.0 Mesterskab
135436 Martin Buus Nørresundby Skytteforening VÅ3 161.0 161.0 Hovedskydning
135434 Andreas Parmo Nørresundby Skytteforening VÅ3 151.0 151.0 Mesterskab
135434 Andreas Parmo Nørresundby Skytteforening VÅ3 165.0 165.0 Hovedskydning
135440 Mikkel S. Madsen Nørresundby Skytteforening VÅ3 170.0 170.0 Mesterskab
135440 Mikkel S. Madsen Nørresundby Skytteforening VÅ3 184.0 184.0 Hovedskydning
135437 Jonathan S. Madsen Nørresundby Skytteforening VÅ3 177.0 177.0 Mesterskab
135437 Jonathan S. Madsen Nørresundby Skytteforening VÅ3 180.0 180.0 Hovedskydning
129763 Rudi Hierzmann Nørresundby Skytteforening VÅ3 182.0 182.0 Hovedskydning
14807 Gorm Østergaard Nørresundby Skytteforening VS3 161.0 161.0 Mesterskab
14807 Gorm Østergaard Nørresundby Skytteforening VS3 164.0 164.0 Hovedskydning
16194 Lars Larsen Nørresundby Skytteforening SE2 195.0 195.0 Mesterskab
16194 Lars Larsen Nørresundby Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
14158 Svenning Aanundsen Hougaard Nørresundby Skytteforening SE3 180.0 180.0 Mesterskab
14158 Svenning Aanundsen Hougaard Nørresundby Skytteforening SE3 177.0 177.0 Hovedskydning
97539 Inger Hierzman Nørresundby Skytteforening SE3 178.0 178.0 Mesterskab
97539 Inger Hierzman Nørresundby Skytteforening SE3 177.0 177.0 Hovedskydning
137467 Troels Stentoft Nørresundby Skytteforening J2 170.0 170.0 Mesterskab

Til toppen