Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
StaevneRaekke
Info
Oversigt
Program
U17 drenge - spilledag søndag | Min Idræt
Pulje-og rækkeinfo
Stævne:
Ulfborg Cup 2018
Stævneansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Bemærkninger
Pulje oversigt
U17 drenge - spilledag søndag
Pulje 1
Skinnerupgård
-
Bænkevarmerne
-
Maabjerg Allstars
-
Dejbjerg
-
ReeAct
-
Pulje 2
Ulfborg-Vemb Køreskole
-
Jyllands vikinger
-
Putins Snigskytter
-
GMR
-
Ransby Tømrerfirma
-
A slutspil
Skinnerupgård
-
ReeAct
-
Jyllands vikinger
-
GMR
-
B slutspil
Dejbjerg
-
Ulfborg-Vemb Køreskole
-
Bænkevarmerne
-
Putins Snigskytter
-
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=98160
Komplet kampprogram
U17 drenge - spilledag søndag
Kampnr.
Dag
Dato/tid
Pulje
Hjemme/Ude
Sted/bane/hal
Resultat
711127
Søndag
30-12-18
18:57
Pulje 1
Maabjerg Allstars
-
ReeAct
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
0 - 3
711128
Søndag
30-12-18
19:15
Pulje 1
Bænkevarmerne
-
Dejbjerg
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
3 - 3
711137
Søndag
30-12-18
19:24
Pulje 2
Jyllands vikinger
-
Ransby Tømrerfirma
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
7 - 3
711138
Søndag
30-12-18
19:33
Pulje 2
GMR
-
Putins Snigskytter
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
7 - 1
711129
Søndag
30-12-18
19:42
Pulje 1
Skinnerupgård
-
Maabjerg Allstars
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
5 - 6
711130
Søndag
30-12-18
19:51
Pulje 1
ReeAct
-
Bænkevarmerne
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
3 - 1
711139
Søndag
30-12-18
20:00
Pulje 2
Ulfborg-Vemb Køreskole
-
Jyllands vikinger
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
3 - 3
711140
Søndag
30-12-18
20:09
Pulje 2
Ransby Tømrerfirma
-
GMR
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
3 - 5
711131
Søndag
30-12-18
20:18
Pulje 1
Dejbjerg
-
Skinnerupgård
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
2 - 3
711132
Søndag
30-12-18
20:27
Pulje 1
Maabjerg Allstars
-
Bænkevarmerne
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
2 - 5
711141
Søndag
30-12-18
20:36
Pulje 2
Putins Snigskytter
-
Ulfborg-Vemb Køreskole
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
3 - 3
711142
Søndag
30-12-18
20:45
Pulje 2
Jyllands vikinger
-
GMR
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
4 - 5
711133
Søndag
30-12-18
20:54
Pulje 1
Skinnerupgård
-
ReeAct
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
0 - 6
711134
Søndag
30-12-18
21:03
Pulje 1
Dejbjerg
-
Maabjerg Allstars
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
3 - 2
711143
Søndag
30-12-18
21:12
Pulje 2
Ulfborg-Vemb Køreskole
-
Ransby Tømrerfirma
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
4 - 4
711144
Søndag
30-12-18
21:21
Pulje 2
Putins Snigskytter
-
Jyllands vikinger
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
4 - 5
711135
Søndag
30-12-18
21:30
Pulje 1
Bænkevarmerne
-
Skinnerupgård
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
2 - 3
711136
Søndag
30-12-18
21:39
Pulje 1
ReeAct
-
Dejbjerg
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
4 - 2
711145
Søndag
30-12-18
21:48
Pulje 2
GMR
-
Ulfborg-Vemb Køreskole
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
4 - 2
711146
Søndag
30-12-18
21:57
Pulje 2
Ransby Tømrerfirma
-
Putins Snigskytter
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
2 - 5
711151
Søndag
30-12-18
22:06
B slutspil
Bænkevarmerne
-
Ulfborg-Vemb Køreskole
(B semifinale 1)
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
4 - 3
711152
Søndag
30-12-18
22:15
B slutspil
Putins Snigskytter
-
Dejbjerg
(B semifinale 2)
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
3 - 2
711147
Søndag
30-12-18
22:24
A slutspil
ReeAct
-
Jyllands vikinger
(A semifinale 1)
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
6 - 3
711148
Søndag
30-12-18
22:33
A slutspil
GMR
-
Skinnerupgård
(A semifinale 2)
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
3 - 2
711154
Søndag
30-12-18
22:42
B slutspil
Ulfborg-Vemb Køreskole
-
Dejbjerg
(B bronzekamp)
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
3 - 1
711150
Søndag
30-12-18
22:51
A slutspil
Jyllands vikinger
-
Skinnerupgård
(A bronzekamp)
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
5 - 3
711153
Søndag
30-12-18
23:00
B slutspil
Bænkevarmerne
-
Putins Snigskytter
(B finale)
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
2 - 3
711149
Søndag
30-12-18
23:09
A slutspil
ReeAct
-
GMR
(A finale)
Spillested
Vestjydsk Fritidscenter
- Bane 1
2 - 1
Til toppen