| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds 197/07 200/07 397/14

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 131717 Matilde Engel Thomsen Them Skytteforening 195/05 197/07 392/12
2 133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening 197/07 194/05 391/12
3 135346 Maja Elise Germansen Held Knudstrup Skyttekreds 186/01 178/02 364/03

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 133796 Tobias Rude Jensen Kjellerup Skytteforening 199/07 193/03 392/10
2 134419 Marissa Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening 191/04 194/05 385/09
3 132349 Magnus M. Kirk Sejs-Svejbæk Skytteforening 186/02 183/00 369/02

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 134416 Laust Petersen Sejs-Svejbæk Skytteforening 185/02 193/05 378/07

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening 186/00 187/02 373/02

Riffel, 15m - Mesterskab VS2

1 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 186/02 192/03 378/05
2 96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 186/02 184/02 370/04
3 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 182/01 185/03 367/04

Riffel, 15m - Mesterskab VS3

1 22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening 178/01 180/01 358/02
2 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 169/00 177/00 346/00
3 21999 Henrik Søndergård Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening 173/00 163/00 336/00

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ1

1 120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds 199/09 197/05 396/14
2 21417 Morten Christensen Ry-Emborg Skytteforening 185/05 198/07 383/12

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ2

1 22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds 189/03 190/04 379/07

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ3

1 90819 Anita Christensen Ry-Emborg Skytteforening 185/01 189/02 374/03
2 117826 Holger Olsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 180/00 182/01 362/01
3 117827 Pia Olsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 186/02 176/00 362/02

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/10 199/09 397/19
2 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 193/07 197/08 390/15
3 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 197/04 193/07 390/11

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 21443 Jørgen Olesen Ry-Emborg Skytteforening 194/04 191/05 385/09
2 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds 191/03 193/05 384/08
3 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/03 191/05 383/08
4 22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds 188/02 192/02 380/04
5 22032 Preben Juhl Jensen Knudstrup Skyttekreds 190/02 188/01 378/03
6 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 185/02 189/02 374/04
7 21497 Thorvald Ellehede Ry-Emborg Skytteforening 189/01 177/02 366/03

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 22493 Karin Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening 194/06 186/01 380/07
2 22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds 191/04 186/03 377/07
3 22262 Preben Jensen Silkeborg Skyttekreds 188/01 188/03 376/04
4 111827 Reidar Hansen Sejs-Svejbæk Skytteforening 177/00 183/01 360/01

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 134417 Trine Petersen Sejs-Svejbæk Skytteforening 194/03 190/01 384/04

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds 197/07

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening 197/07
2 131717 Matilde Engel Thomsen Them Skytteforening 195/05
3 135346 Maja Elise Germansen Held Knudstrup Skyttekreds 186/01

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 133796 Tobias Rude Jensen Kjellerup Skytteforening 199/07
2 134419 Marissa Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening 191/04
3 132349 Magnus M. Kirk Sejs-Svejbæk Skytteforening 186/02

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 134416 Laust Petersen Sejs-Svejbæk Skytteforening 185/02

Riffel, 15m - Klasse J2

1 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening 186/00

Riffel, 15m - Klasse VS2

1 96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 186/02
1 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 186/02
3 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 182/01

Riffel, 15m - Klasse VS3

1 22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening 178/01
2 21999 Henrik Søndergård Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening 173/00
3 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 169/00

Riffel, 15m - Klasse VÅ1

1 120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds 199/09
2 21417 Morten Christensen Ry-Emborg Skytteforening 185/05

Riffel, 15m - Klasse VÅ2

1 22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds 189/03

Riffel, 15m - Klasse VÅ3

1 117827 Pia Olsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 186/02
2 90819 Anita Christensen Ry-Emborg Skytteforening 185/01
3 117826 Holger Olsen Sejs-Svejbæk Skytteforening 180/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/10
2 19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening 197/04
3 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 193/07
4 22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening 186/03

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 21443 Jørgen Olesen Ry-Emborg Skytteforening 194/04
2 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/03
3 22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds 191/03
4 22032 Preben Juhl Jensen Knudstrup Skyttekreds 190/02
5 21497 Thorvald Ellehede Ry-Emborg Skytteforening 189/01
6 22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds 188/02
7 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 185/02
8 22566 Hugo Brogaard Sejs-Svejbæk Skytteforening 185/01

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 22493 Karin Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening 194/06
2 22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds 191/04
3 22262 Preben Jensen Silkeborg Skyttekreds 188/01
4 22446 Kristian Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening 187/02
5 111827 Reidar Hansen Sejs-Svejbæk Skytteforening 177/00

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 134417 Trine Petersen Sejs-Svejbæk Skytteforening 194/03

Til toppen