Sejs-Svejbæk Skytteforening Pokalskudning (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
134417 Trine Petersen Sejs-Svejbæk Skytteforening FRI 194.0 194.0 Hovedskydning
134417 Trine Petersen Sejs-Svejbæk Skytteforening FRI 190.0 190.0 Mesterskab
132349 Magnus M. Kirk Sejs-Svejbæk Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
132349 Magnus M. Kirk Sejs-Svejbæk Skytteforening BK3 183.0 183.0 Mesterskab
134419 Marissa Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
134419 Marissa Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening BK3 194.0 194.0 Mesterskab
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds SE2 193.0 193.0 Mesterskab
134416 Laust Petersen Sejs-Svejbæk Skytteforening BK4 185.0 185.0 Hovedskydning
134416 Laust Petersen Sejs-Svejbæk Skytteforening BK4 193.0 193.0 Mesterskab
96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i VS2 186.0 186.0 Hovedskydning
96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i VS2 184.0 184.0 Mesterskab
91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening J2 186.0 186.0 Hovedskydning
91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening J2 187.0 187.0 Mesterskab
22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds SE2 192.0 192.0 Mesterskab
22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening VS3 178.0 178.0 Hovedskydning
22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening VS3 180.0 180.0 Mesterskab
22493 Karin Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening SE3 194.0 194.0 Hovedskydning
22493 Karin Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening SE3 186.0 186.0 Mesterskab
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i VS2 186.0 186.0 Hovedskydning
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i VS2 192.0 192.0 Mesterskab
22262 Preben Jensen Silkeborg Skyttekreds SE3 188.0 188.0 Hovedskydning
22262 Preben Jensen Silkeborg Skyttekreds SE3 188.0 188.0 Mesterskab
20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
21443 Jørgen Olesen Ry-Emborg Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
21443 Jørgen Olesen Ry-Emborg Skytteforening SE2 191.0 191.0 Mesterskab
22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening SE1 186.0 186.0 Hovedskydning
22032 Preben Jensen Knudstrup Skyttekreds SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
22032 Preben Jensen Knudstrup Skyttekreds SE2 188.0 188.0 Mesterskab
90819 Anita Christensen Ry-Emborg Skytteforening VÅ3 185.0 185.0 Hovedskydning
90819 Anita Christensen Ry-Emborg Skytteforening VÅ3 189.0 189.0 Mesterskab
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 185.0 185.0 Hovedskydning
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 189.0 189.0 Mesterskab
21417 Morten Christensen Ry-Emborg Skytteforening VÅ1 185.0 185.0 Hovedskydning
21417 Morten Christensen Ry-Emborg Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 191.0 191.0 Mesterskab
133796 Tobias Rude Jensen Kjellerup Skytteforening BK3 199.0 199.0 Hovedskydning
133796 Tobias Rude Jensen Kjellerup Skytteforening BK3 193.0 193.0 Mesterskab
22446 Kristian Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening SE3 187.0 187.0 Hovedskydning
21497 Thorvald Ellehede Ry-Emborg Skytteforening SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
21497 Thorvald Ellehede Ry-Emborg Skytteforening SE2 177.0 177.0 Mesterskab
22566 Hugo Brogaard Sejs-Svejbæk Skytteforening SE2 185.0 185.0 Hovedskydning
121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Mesterskab
133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds VÅ1 197.0 197.0 Mesterskab
20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab
111827 Reidar Hansen Sejs-Svejbæk Skytteforening SE3 177.0 177.0 Hovedskydning
111827 Reidar Hansen Sejs-Svejbæk Skytteforening SE3 183.0 183.0 Mesterskab
117826 Holger Olsen Sejs-Svejbæk Skytteforening VÅ3 180.0 180.0 Hovedskydning
117826 Holger Olsen Sejs-Svejbæk Skytteforening VÅ3 182.0 182.0 Mesterskab
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 193.0 193.0 Mesterskab
21999 Henrik Søndergård Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening VS3 173.0 173.0 Hovedskydning
21999 Henrik Søndergård Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening VS3 163.0 163.0 Mesterskab
135346 Maja Elise Germansen Held Knudstrup Skyttekreds BK2 186.0 186.0 Hovedskydning
135346 Maja Elise Germansen Held Knudstrup Skyttekreds BK2 178.0 178.0 Mesterskab
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening VS2 182.0 182.0 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening VS2 185.0 185.0 Mesterskab
131717 Matilde Engel Thomsen Them Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
131717 Matilde Engel Thomsen Them Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening VS3 169.0 169.0 Hovedskydning
19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening VS3 177.0 177.0 Mesterskab
22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds SE3 191.0 191.0 Hovedskydning
22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds SE3 186.0 186.0 Mesterskab
117827 Pia Olsen Sejs-Svejbæk Skytteforening VÅ3 186.0 186.0 Hovedskydning
117827 Pia Olsen Sejs-Svejbæk Skytteforening VÅ3 176.0 176.0 Mesterskab
22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds VÅ2 189.0 189.0 Hovedskydning
22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds VÅ2 190.0 190.0 Mesterskab

Til toppen