| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 131228 Viggo Anton Laursen Hem Skytteforening 181/04 194/02 375/06

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 131129 Marcus Nickelmann Ammitsbøl Sg&i 193/07

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 134392 Nicolai Vang Høgh Olesen Hem Skytteforening 189/02
2 131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening 188/03
3 131228 Viggo Anton Laursen Hem Skytteforening 181/04
3 130842 Magnus Skram Aulum Skytteforening 181/04
5 134644 Rasmus Fihl Ørre Skytteforening, 138/00
6 137277 Adrian Grene Thomsen Ørre Skytteforening, 90/01

Riffel, 50m - Klasse J1

1 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 199/16
2 86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening 199/12

Riffel, 50m - Klasse US2

1 97095 Emil Grønbæk Ørre Skytteforening, 196/06
2 92378 Tobias Noppenau Hansen Hem Skytteforening 179/06

Riffel, 50m - Klasse UÅ1

1 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS 200/16
2 88618 Anders Kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS 200/15
3 31310 Kathrine Mæng Ørre Skytteforening, 198/08

Riffel, 50m - Klasse VS1

1 25978 Kim Mæng Ibsen Ørre Skytteforening, 196/10
2 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 195/06
3 25849 Helene Klejs Dam Sørensen Samsø Skytteforening 187/03

Riffel, 50m - Klasse VS2

1 96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 192/07
2 31359 Bent Mæng Ørre Skytteforening, 186/06

Riffel, 50m - Klasse VS3

1 32352 Kristian Grene Ibsen Ørre Skytteforening, 192/07
2 30547 Knud Ejlersen Ørre Skytteforening, 184/04
3 27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening 177/00

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 194/02

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 77569 Henning Dam Skytteklubben DSB/ASF 189/06
2 94693 Kurt Mosgaard Ørre Skytteforening, 137/04

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 32007 Preben Vinther Sørensen Ørre Skytteforening, 199/11
2 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening 198/10

Riffel, 50m - Klasse VÅ2

1 115943 Erik Bo Jørgensen Ulstrup IF 193/06
2 35899 Laurids Høegsberg Århus Riffelskytte klub 179/05

Til toppen