| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 128747 Julie S. Kjøller Otterup Skytteforening 199/00 200/00 399/00
2 118387 Magnus Hviid Lindø Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 200/00 199/00 399/00
3 117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening 198/00 200/00 398/00
4 131409 Josephine Gierahn Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 196/00 193/00 389/00

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 131949 Lærke Holm Juhl Otterup Skytteforening 198/00 197/00 395/00
2 126562 Mikkel Lage Otterup Skytteforening 195/00 196/00 391/00
3 127926 Amalie Jensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 195/00 194/00 389/00
4 131445 Emil Mejdal Nielsen Lunde Sg&I 196/00 193/00 389/00
5 133202 Lasse Legind Nyborg Skytteforening 172/00 196/00 368/00

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 134670 Samuel Nordahl Rasmussen Lunde Sg&I 198/00 194/00 392/00
2 124709 Mette Pedersen Lunde Sg&I 197/00 193/00 390/00
3 126924 Lasse Poffler Nyborg Skytteforening 193/00 194/00 387/00
4 128512 Joachim Nielsen Faaborg Skytteforening 190/00 195/00 385/00
5 130974 Jonathan Hviid Lindø Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 193/00 189/00 382/00
6 127807 Mads Juul Marcker Højby Skytteforening 187/00 191/00 378/00
7 133200 Kristoffer Frederiksen Nyborg Skytteforening 179/00 190/00 369/00
8 133322 Oliver Banke Bergholdt Nyborg Skytteforening 170/00 173/00 343/00

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 129278 Kristoffer Madsen Højby Skytteforening 186/00 193/00 379/00
2 135113 Emil Aslan Karlin Uslu Lunde Sg&I 187/00 180/00 367/00
3 136567 Tristan Aagaard Lunde Sg&I 176/00 173/00 349/00
4 134642 Emil Svendsen Lunde Sg&I 168/00 178/00 346/00
5 134641 Nikolai Svendsen Lunde Sg&I 168/00 173/00 341/00

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 109881 Annika Hansen Otterup Skytteforening 199/00 199/00 398/00

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 122828 Victor Holmegaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/00 199/00 392/00
2 114405 Laura Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 191/00 193/00 384/00

Riffel, 15m - Mesterskab VS2

1 52929 Jakob Nielsen Otterup Skytteforening 178/00 186/00 364/00

Riffel, 15m - Mesterskab VS3

1 45812 Bjerne Schneider Johannesen Herrested Skytteforening 178/00 183/00 361/00
2 46132 Rikke Dyrbye Herrested Skytteforening 169/00 176/00 345/00

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ1

1 51506 Andreas Holgersen Paarup Skytteforening 197/00 199/00 396/00
2 126568 Keld Reimer Hansen Otterup Skytteforening 197/00 196/00 393/00
3 51477 Claus Bredahl Paarup Skytteforening 198/00 194/00 392/00
4 50201 Jens Chr. Iversen Krogsbølle Skytteforening 195/00 196/00 391/00

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ2

1 126565 Steen Lage Otterup Skytteforening 196/00 199/00 395/00
2 89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I 195/00 195/00 390/00
3 50151 Klaus Nielsen Krogsbølle Skytteforening 196/00 193/00 389/00
4 45748 Lis Skovgaard Herrested Skytteforening 189/00 192/00 381/00
5 120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening 189/00 191/00 380/00
6 81208 Jørgen Jakobsen Krogsbølle Skytteforening 191/00 186/00 377/00

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ3

1 124558 Jan Andersen Tommerup Skytteforening 189/00 190/00 379/00
2 47306 Flemmimg Back Olsen Tommerup Skytteforening 188/00 190/00 378/00
3 98439 Pia Nielsen Krogsbølle Skytteforening 193/00 185/00 378/00
4 91738 Susanne Højbjerg Tommerup Skytteforening 184/00 193/00 377/00
5 136893 Søren Bang Krogsbølle Skytteforening 189/00 188/00 377/00
6 136893 Søren Bang Krogsbølle Skytteforening 189/00 188/00 377/00
7 98438 Vibeke Petersen Krogsbølle Skytteforening 189/00 186/00 375/00
8 50194 Joan Jensen Krogsbølle Skytteforening 188/00 186/00 374/00

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/00 200/00 400/00
2 110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening 199/00 196/00 395/00
3 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening 195/00 199/00 394/00
4 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening 196/00 195/00 391/00
5 80410 Jørn Ladegaard Nyborg Skytteforening 193/00 197/00 390/00
6 52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening 195/00 195/00 390/00
7 90755 Bent Larsen Nyborg Skytteforening 189/00 197/00 386/00

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening 194/00 193/00 387/00
2 49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 192/00 194/00 386/00
3 46479 Keld Jørgensen Lunde Sg&I 190/00 195/00 385/00
3 48836 Mogens Larsen Herrested Skytteforening 190/00 195/00 385/00
5 47303 Gerda Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening 193/00 192/00 385/00
6 111418 Preben Hansen Vissenbjerg Skytteforening 191/00 192/00 383/00
6 49177 Therkel Madsen Vissenbjerg Skytteforening 191/00 192/00 383/00
8 46082 Børge Andersen Nyborg Skytteforening 190/00 191/00 381/00
9 45709 Søren Skovgaard Herrested Skytteforening 189/00 189/00 378/00

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 80825 Ib Nedergaard Nyborg Skytteforening 195/00 193/00 388/00
2 45755 Kurt Pedersen Herrested Skytteforening 190/00 185/00 375/00
3 135680 Rudy Lyngvig Herrested Skytteforening 190/00 182/00 372/00
4 50242 Gitte Rasmussen Krogsbølle Skytteforening 183/00 188/00 371/00
5 96592 Torben Pedersen Lunde Sg&I 187/00 178/00 365/00
6 45763 Karl Larsen Herrested Skytteforening 192/00 170/00 362/00

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening 200/00
1 118387 Magnus Hviid Lindø Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 200/00
1 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 200/00
1 131183 Albert Lind Paarup Skytteforening 200/00
5 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening 199/00
5 122035 Viktor Kragh Sørensen Særslev Skytteforening 199/00
5 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 199/00
5 117934 Tobias Bai Larsen Vissenbjerg Skytteforening 199/00
5 121198 Nanna Madsen Vissenbjerg Skytteforening 199/00
5 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/00
5 128747 Julie S. Kjøller Otterup Skytteforening 199/00
12 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 198/00
12 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 198/00
12 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 198/00
12 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening 198/00
12 117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening 198/00
17 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00
17 122878 Conrad Ejsing Sørensen Paarup Skytteforening 197/00
17 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00
17 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening 197/00
21 127966 Signe Kristensen Nr. Esterbølle Skytteforening 196/00
21 131409 Josephine Gierahn Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 196/00
21 128528 Emilie West Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/00
24 132203 Maria Goltermann Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/00

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening 200/00
1 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 200/00
3 124459 Martin Legaard Kopart Lumby Skytteforening 199/00
3 127090 Kirstine Egholm Højby Skytteforening 199/00
5 131949 Lærke Holm Juhl Otterup Skytteforening 198/00
6 131445 Emil Mejdal Nielsen Lunde Sg&I 196/00
6 127257 Jakob Jørgensen Bullerup Skyttekreds 196/00
8 116302 Julie Grunddal Fahnø Nr. Esterbølle Skytteforening 195/00
8 126323 Nikita Forsman Tommerup Skytteforening 195/00
8 127926 Amalie Jensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 195/00
8 130932 Kasper Jørgensen Bullerup Skyttekreds 195/00
8 133259 Anton Westergaard Paarup Skytteforening 195/00
8 126562 Mikkel Lage Otterup Skytteforening 195/00
14 130353 Pernille Middelbo Andersen Faaborg Skytteforening 194/00
15 116300 Marie Grunddal Fahnø Nr. Esterbølle Skytteforening 191/00
16 131015 Mikkel Nielsen Lumby Skytteforening 190/00
17 129279 Tobias Klimek Højby Skytteforening 188/00
18 126969 Emma Greve Ollerup Skytteforening 187/00
19 133202 Lasse Legind Nyborg Skytteforening 172/00

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 134670 Samuel Nordahl Rasmussen Lunde Sg&I 198/00
2 124709 Mette Pedersen Lunde Sg&I 197/00
2 126374 Mads Held Skov Jensen Særslev Skytteforening 197/00
4 128647 Tino Nordahl Hansen Nr. Esterbølle Skytteforening 196/00
5 131012 Lauge Stengaard Lumby Skytteforening 195/00
6 130974 Jonathan Hviid Lindø Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 193/00
6 126924 Lasse Poffler Nyborg Skytteforening 193/00
8 133260 Jens Hertzum Paarup Skytteforening 192/00
9 112993 Christoffer Madsen Ollerup Skytteforening 191/00
10 131044 Karla Ghor-Månsson Ollerup Skytteforening 190/00
10 128512 Joachim Nielsen Faaborg Skytteforening 190/00
12 127805 Malte Hellum Petersen Højby Skytteforening 189/00
13 131698 Katrine Hansen Tommerup Skytteforening 188/00
14 131892 Nicolaj Bay Madsen Ollerup Skytteforening 187/00
14 132419 Emil K. Smidt Faaborg Skytteforening 187/00
14 132240 Emilie M. Andersen Faaborg Skytteforening 187/00
14 127807 Mads Juul Marcker Højby Skytteforening 187/00
18 127565 Jonas Brodersen Lumby Skytteforening 186/00
19 135841 Jakob Thomsen Tommerup Skytteforening 182/00
20 133200 Kristoffer Frederiksen Nyborg Skytteforening 179/00
21 134643 Magnus Salomonsen Lunde Sg&I 177/00
22 133322 Oliver Banke Bergholdt Nyborg Skytteforening 170/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 135665 Nikki Gormsen Rudkøbing Skyttekreds 199/00
2 134242 Daniella Floreza Faaborg Skytteforening 195/00
3 136076 Bastian Pedersen Schou Højby Skytteforening 193/00
4 136701 Mathias Holten Jacobsen Vissenbjerg Skytteforening 192/00
5 134357 Silas Mathias Poulsen Faaborg Skytteforening 189/00
6 135113 Emil Aslan Karlin Uslu Lunde Sg&I 187/00
7 129278 Kristoffer Madsen Højby Skytteforening 186/00
8 136281 Line Witt Ryslinge Skytteforening 184/00
9 134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening 181/00
10 134774 Lucas Barselajsen Tommerup Skytteforening 178/00
11 136567 Tristan Aagaard Lunde Sg&I 176/00
12 134641 Nikolai Svendsen Lunde Sg&I 168/00
12 134642 Emil Svendsen Lunde Sg&I 168/00
12 132247 Nicolaj Jacobsen Faaborg Skytteforening 168/00
15 135840 Anton Elias Faarup Tommerup Skytteforening 147/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 120920 Emma Klinck Horne Skytteforening 200/00
1 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 200/00
1 101907 Trine Røigaard Bullerup Skyttekreds 200/00
4 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 199/00
4 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 199/00
4 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 199/00
4 109881 Annika Hansen Otterup Skytteforening 199/00
8 86191 Sofus Helding Andersen Horne Skytteforening 197/00

Riffel, 15m - Klasse J2

1 113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/00
1 112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening 200/00
3 100217 Christoffer Tinggaard Nielsen Paarup Skytteforening 199/00
4 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 198/00
5 124595 Laura Hansen Paarup Skytteforening 197/00
6 116724 Martin Holmegaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/00
6 122880 Toby Giesmann Paarup Skytteforening 196/00
6 129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening 196/00
9 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 195/00
9 119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening 195/00
11 118298 Mike Palm Lund Paarup Skytteforening 194/00
12 122828 Victor Holmegaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/00
13 117561 Mads Nærregaard Rasmussen Middelfart Skytteforening 192/00
13 131339 Casper Borum Andersen Bullerup Skyttekreds 192/00
15 114405 Laura Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 191/00
15 115635 Ann-Mai Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 191/00
17 129844 Sara Borg Finnedal Middelfart Skytteforening 190/00
17 126734 Casper Bak Jensen Middelfart Skytteforening 190/00
17 122573 Mads Gammelgård Ollerup Skytteforening 190/00
17 135844 Lukas Holst Tommerup Skytteforening 190/00
21 135876 Carl Jørgensen Særslev Skytteforening 189/00
22 112994 Vagn Erik Madsen Ollerup Skytteforening 188/00
23 129381 Jonas Juodelis Tommerup Skytteforening 186/00
24 123872 Mikkel Forsman Tommerup Skytteforening 184/00
25 135978 Aqqa Egede Middelfart Skytteforening 168/00

Riffel, 15m - Klasse VS1

1 81936 Camilla Birch Nielsen Særslev Skytteforening 199/00
1 94795 Anna Skade Nielsen Særslev Skytteforening 199/00
3 43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening 198/00
4 45956 Laura Buch Særslev Skytteforening 195/00
5 47854 Kurt Asmussen Vissenbjerg Skytteforening 193/00
5 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/00
7 50345 Signe Knudsen Særslev Skytteforening 187/00
7 91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening 187/00
9 52737 Jesper Lyck Hansen Særslev Skytteforening 181/00

Riffel, 15m - Klasse VS2

1 49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening 191/00
1 121197 Thomas Brun Madsen Vissenbjerg Skytteforening 191/00
1 52514 Pia Nielsen Vissenbjerg Skytteforening 191/00
4 47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening 187/00
5 50476 Ivan Knudsen Særslev Skytteforening 186/00
5 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 186/00
7 52929 Jakob Nielsen Otterup Skytteforening 178/00

Riffel, 15m - Klasse VS3

1 47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening 187/00
2 52001 Jan Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 179/00
3 45812 Bjerne Schneider Johannesen Herrested Skytteforening 178/00
4 50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 172/00
5 46132 Rikke Dyrbye Herrested Skytteforening 169/00
6 131817 Jørgen Eskildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 168/00

Riffel, 15m - Klasse VÅ1

1 48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening 200/00
1 104491 Marius Bendixen Særslev Skytteforening 200/00
1 102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening 200/00
1 86498 Kristian Iversen Særslev Skytteforening 200/00
1 53723 Mikkel Villadsen Særslev Skytteforening 200/00
1 50324 Torben Christiansen Særslev Skytteforening 200/00
7 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening 199/00
7 52376 Michael Fogh Paarup Skytteforening 199/00
7 90858 Lise Munter Bullerup Skyttekreds 199/00
7 49668 Christina Rasmussen Særslev Skytteforening 199/00
7 52805 Steen Hansen Paarup Skytteforening 199/00
12 49818 Randi Lisborg Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/00
12 90303 Rasmus Larsen Sødinge Skytteforening 198/00
12 51477 Claus Bredahl Paarup Skytteforening 198/00
12 52601 Jette K. Larsen Paarup Skytteforening 198/00
16 90304 Christian Larsen Sødinge Skytteforening 197/00
16 126568 Keld Reimer Hansen Otterup Skytteforening 197/00
16 51506 Andreas Holgersen Paarup Skytteforening 197/00
16 52046 Ebbe Præstekjær Vissenbjerg Skytteforening 197/00
16 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening 197/00
21 110047 Claus Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/00
21 107892 Søren Peter Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening 196/00
23 50201 Jens Chr. Iversen Krogsbølle Skytteforening 195/00
24 83530 Claus Holgersen Paarup Skytteforening 194/00
24 105011 Mads Bendixen Særslev Skytteforening 194/00
26 96571 Claus Birch Nr. Esterbølle Skytteforening 192/00

Riffel, 15m - Klasse VÅ2

1 129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening 199/00
1 127810 Steen Juul Højby Skytteforening 199/00
3 46813 Christian Hansen Sødinge Skytteforening 198/00
4 105961 Palle Rasmussen Ryslinge Skytteforening 197/00
5 126565 Steen Lage Otterup Skytteforening 196/00
5 50151 Klaus Nielsen Krogsbølle Skytteforening 196/00
7 130354 Karen Buch-Olsen Faaborg Skytteforening 195/00
7 128666 Heidi Nyborg Horne Skytteforening 195/00
7 46987 Malene Salomonsen Lunde Sg&I 195/00
7 89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I 195/00
7 50353 Poul Hansen Nr. Esterbølle Skytteforening 195/00
12 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening 194/00
12 51445 Heidi Madsen Lumby Skytteforening 194/00
12 51545 Steen Andersen Højby Skytteforening 194/00
12 51836 Annette Pedersen Højby Skytteforening 194/00
16 118544 Klaus Soelmark Sødinge Skytteforening 193/00
16 51424 Jane Pedersen Lumby Skytteforening 193/00
18 133945 Simone Amalie Bache Lorentsen Faaborg Skytteforening 192/00
18 110493 Joan Klitgaard Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 192/00
20 49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening 191/00
20 81208 Jørgen Jakobsen Krogsbølle Skytteforening 191/00
22 46860 Åse Hansen Ollerup Skytteforening 190/00
22 50432 Kjeld Bruun Nr. Esterbølle Skytteforening 190/00
24 45748 Lis Skovgaard Herrested Skytteforening 189/00
24 120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening 189/00
26 50486 Helge Horskjær Nr. Esterbølle Skytteforening 188/00

Riffel, 15m - Klasse VÅ3

1 115306 Nicolaj Christian Villadsen Højby Skytteforening 198/00
2 135573 Henrik Rosager Pedersen Paarup Skytteforening 197/00
2 104337 Pia Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening 197/00
4 98439 Pia Nielsen Krogsbølle Skytteforening 193/00
5 46327 Mads Pedersen Lunde Sg&I 190/00
6 98438 Vibeke Petersen Krogsbølle Skytteforening 189/00
6 136893 Søren Bang Krogsbølle Skytteforening 189/00
6 136893 Søren Bang Krogsbølle Skytteforening 189/00
6 124558 Jan Andersen Tommerup Skytteforening 189/00
10 135115 Jan Sørensen Lunde Sg&I 188/00
10 50194 Joan Jensen Krogsbølle Skytteforening 188/00
10 47306 Flemmimg Back Olsen Tommerup Skytteforening 188/00
13 118859 Jan Nielsen Ryslinge Skytteforening 187/00
13 136910 Kenneth Rasmussen Lunde Sg&I 187/00
13 99667 Kenneth Hoffmann Lumby Skytteforening 187/00
16 127960 Henning Gammelgård Ollerup Skytteforening 186/00
17 135223 Daniel Espersen Ollerup Skytteforening 185/00
18 91738 Susanne Højbjerg Tommerup Skytteforening 184/00
19 136886 Steen Madsen Ryslinge Skytteforening 182/00
20 45193 Bettina Christensen Rudkøbing Skyttekreds 179/00
21 134656 Folmer Timotheussen Ollerup Skytteforening 175/00
22 135672 Rene Hansen Ollerup Skytteforening 172/00
23 134655 Jens Fink Knudsen Ollerup Skytteforening 171/00
24 91481 Tina Solberg Andersen Vissenbjerg Skytteforening 164/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/00
2 49644 Hans Otto Rasmussen Særslev Skytteforening 199/00
2 49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening 199/00
2 110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening 199/00
5 49581 Lise Larsen Særslev Skytteforening 198/00
6 97562 Erik S. Rasmussen Sportsskydeklubben Odense 197/00
6 101762 Poul Erik Christensen Horne Skytteforening 197/00
8 45119 Kurt Petersen Rudkøbing Skyttekreds 196/00
8 64636 Ole Nielsen Rudkøbing Skyttekreds 196/00
8 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/00
8 49614 John Guld Særslev Skytteforening 196/00
8 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening 196/00
13 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening 195/00
13 52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening 195/00
13 52625 Hans Larsen Paarup Skytteforening 195/00
16 104965 Regnar Nilsson Sportsskydeklubben Odense 194/00
16 47932 Søren G. Pedersen Horne Skytteforening 194/00
18 50427 Kurt Christoffersen Nr. Esterbølle Skytteforening 193/00
18 80410 Jørn Ladegaard Nyborg Skytteforening 193/00
20 90755 Bent Larsen Nyborg Skytteforening 189/00

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 82877 Mogens Nielsen Sportsskydeklubben Odense 197/00
2 48094 Lars Østergaard Faaborg Skytteforening 196/00
3 52469 Arne W. Hansen Sportsskydeklubben Odense 194/00
3 49368 Elin Jensen Vissenbjerg Skytteforening 194/00
3 112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening 194/00
6 46679 Lindis Krog Ryslinge Skytteforening 193/00
6 52085 Yet Johansen Sportsskydeklubben Odense 193/00
6 48293 Bent Ove Hansen Horne Skytteforening 193/00
6 49613 John Vennerstrøm Nr. Esterbølle Skytteforening 193/00
6 47303 Gerda Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening 193/00
11 118514 Lars Andersen Ryslinge Skytteforening 192/00
11 49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 192/00
11 50533 Bent Jacobsen Nr. Esterbølle Skytteforening 192/00
11 126464 Ulrich Normann Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 192/00
15 47043 Karen Sparrewath Faaborg Skytteforening 191/00
15 48256 Conni Helding Larsen Horne Skytteforening 191/00
15 52684 Tage Skovgaard Paarup Skytteforening 191/00
15 52566 Leif Nielsen Paarup Skytteforening 191/00
15 111418 Preben Hansen Vissenbjerg Skytteforening 191/00
15 49177 Therkel Madsen Vissenbjerg Skytteforening 191/00
21 82873 Wagner Andersen Sportsskydeklubben Odense 190/00
21 82875 Arne L. Hansen Sportsskydeklubben Odense 190/00
21 46479 Keld Jørgensen Lunde Sg&I 190/00
21 52665 Benny Sørensen Sportsskydeklubben Odense 190/00
21 48836 Mogens Larsen Herrested Skytteforening 190/00
21 46082 Børge Andersen Nyborg Skytteforening 190/00
27 45608 Preben Hansen Ryslinge Skytteforening 189/00
27 45597 Torben Jakobsen Ryslinge Skytteforening 189/00
27 45709 Søren Skovgaard Herrested Skytteforening 189/00
30 49393 Børge Madsen Vissenbjerg Skytteforening 187/00

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 80825 Ib Nedergaard Nyborg Skytteforening 195/00
2 52829 Per Boysen Paarup Skytteforening 194/00
3 45763 Karl Larsen Herrested Skytteforening 192/00
4 49725 Niels Jus. Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 191/00
4 118226 Poul Simonsen Vissenbjerg Skytteforening 191/00
6 48231 Erling Jørgensen Faaborg Skytteforening 190/00
6 45755 Kurt Pedersen Herrested Skytteforening 190/00
6 135680 Rudy Lyngvig Herrested Skytteforening 190/00
9 46904 Sv. Aa. Sparrewath Faaborg Skytteforening 189/00
9 82876 Kjeld Hansen Sportsskydeklubben Odense 189/00
9 116779 Ove Pedersen Nr. Esterbølle Skytteforening 189/00
12 96592 Torben Pedersen Lunde Sg&I 187/00
13 47997 Ole Madsen Faaborg Skytteforening 185/00
14 136911 Erik Rasmussen Lunde Sg&I 184/00
15 130536 Leo Loubjerg Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 183/00
15 50242 Gitte Rasmussen Krogsbølle Skytteforening 183/00
17 46377 Frode Nielsen Lunde Sg&I 180/00
18 46304 Regner Kristensen Lunde Sg&I 178/00

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 131020 Tine Rejnberg Lumby Skytteforening 193/00

Til toppen