| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/00 200/00 399/00

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening 200/00
2 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening 199/00
2 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening 199/00
2 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 199/00
2 126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/00
6 127090 Kirstine Egholm Højby Skytteforening 198/00

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening 199/00
2 130576 Olivia Bekker Højby Skytteforening 198/00

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 136076 Bastian Pedersen Schou Højby Skytteforening 198/00
2 135839 Josephine Kjeldsen Tommerup Skytteforening 150/00
3 135845 Lauge Holst Tommerup Skytteforening 147/00

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 120920 Emma Klinck Horne Skytteforening 200/00
1 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 200/00

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 200/00
2 113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00
3 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 196/00
3 119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening 196/00

Luftriffel, 15m - Klasse VS2

1 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/00
2 91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening 189/00
3 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 188/00

Luftriffel, 15m - Klasse VS3

1 47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening 183/00

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ1

1 86498 Kristian Iversen Særslev Skytteforening 200/00
1 104491 Marius Bendixen Særslev Skytteforening 200/00
3 48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening 199/00
3 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening 199/00
3 102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening 199/00

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ2

1 129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening 200/00
2 129084 Ejgil Jensen Horne Skytteforening 198/00
3 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening 194/00
4 91738 Susanne Højbjerg Tommerup Skytteforening 186/00

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/00
2 52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening 199/00
2 49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening 199/00
2 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/00
5 110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening 198/00
5 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/00
7 112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening 196/00
7 49484 Aase Guld Særslev Skytteforening 196/00
9 49614 John Guld Særslev Skytteforening 195/00
10 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening 194/00
10 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/00

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 107142 Benny Jørgen Ohlsen Særslev Skytteforening 192/00

Til toppen