DGI Fyn Holdturnering Vinter 2018-19 Runde C (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
49614 John Guld Særslev Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
120920 Emma Klinck Horne Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
129084 Ejgil Jensen Horne Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening VÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
49484 Aase Guld Særslev Skytteforening SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
107142 Benny Jørgen Ohlsen Særslev Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening VS1 198.0 198.0 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 200.0 200.0 Mesterskab
49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening VS2 191.0 191.0 Hovedskydning
48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening VS2 181.0 181.0 Hovedskydning
47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening VS3 185.0 185.0 Hovedskydning
90487 Søren Thor Munkholm Horne Skytteforening VS2 182.0 182.0 Hovedskydning
135839 Josephine Kjeldsen Tommerup Skytteforening BK3 165.0 165.0 Hovedskydning
135845 Lauge Holst Tommerup Skytteforening BK3 149.0 149.0 Hovedskydning
119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
91738 Susanne Højbjerg Tommerup Skytteforening VÅ2 180.0 180.0 Hovedskydning
86498 Kristian Iversen Særslev Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
104491 Marius Bendixen Særslev Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
130576 Olivia Bekker Højby Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
129279 Tobias Klimek Højby Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning

Til toppen