| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 131854 Lærke Kofod Jensen Aakirkeby Skytteforening 198/05 200/06 398/11
2 131937 Ingeborg Louise Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 198/01 198/08 396/09
3 131940 Maja Kock-jensen Aakirkeby Skytteforening 199/02 196/05 395/07

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK2

1 114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening 200/06 196/04 396/10
2 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening 190/01 193/04 383/05
3 131944 Sead Cefo Nyvest Skytteforening 184/01 180/01 364/02

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK3

1 131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 197/04 199/04 396/08
2 125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 185/03 193/02 378/05
3 135963 Gustav Aakjær Aakirkeby Skytteforening 190/01 177/00 367/01
4 134386 Nicolaj Bager Østerlars Skytteforening 162/03 144/01 306/04

Luftriffel, 15m - Mesterskab J1

1 110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening 198/03 199/04 397/07

Luftriffel, 15m - Mesterskab J2

1 124819 Rebecca Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 193/03 195/05 388/08
2 126098 Benjamin Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening 189/00 179/00 368/00

Luftriffel, 15m - Mesterskab VS2

1 92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening 180/01 180/00 360/01

Luftriffel, 15m - Mesterskab VS3

1 61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening 193/03 194/03 387/06
2 115728 Theis Kofod Hounsgaard Nyvest Skytteforening 176/00 186/02 362/02
3 89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening 169/01 165/01 334/02

Luftriffel, 15m - Mesterskab VÅ1

1 60991 Henrik Ipsen Klemensker IF, Skytteafdelingen 199/07 197/03 396/10
2 126100 Jens Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening 197/04 194/07 391/11
3 61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening 195/02 195/05 390/07
4 61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening 195/02 195/01 390/03
5 61378 Flemming Kofod Aakirkeby Skytteforening 193/03 196/05 389/08

Luftriffel, 15m - Mesterskab VÅ2

1 117036 charlotte frederiksen Østerlars Skytteforening 199/02 198/06 397/08
2 61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening 199/04 197/03 396/07
3 126099 Iben Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening 196/02 199/06 395/08
4 134896 Jens-Ole Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening 199/09 195/03 394/12
5 108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 194/02 198/04 392/06
6 134895 Anne Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening 196/05 196/02 392/07

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE1

1 61310 Svend E. Pihl Nyvest Skytteforening 198/06 200/09 398/15
2 61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening 196/01 196/03 392/04
3 122617 Bente Ørum Aakirkeby Skytteforening 194/04 195/04 389/08

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE2

1 61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening 195/02 193/03 388/05
2 61518 Jytte Guldbæk Nyvest Skytteforening 176/01 189/02 365/03

Luftriffel, 15m - Mesterskab FRI

1 61483 Lene Pihl Nyvest Skytteforening 200/08 198/08 398/16

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 131940 Maja Kock-jensen Aakirkeby Skytteforening 199/02
2 131854 Lærke Kofod Jensen Aakirkeby Skytteforening 198/05
3 131937 Ingeborg Louise Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 198/01

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening 200/06
2 125253 Filucca Ager Höy Østerlars Skytteforening 190/01
3 131944 Sead Cefo Nyvest Skytteforening 184/01

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 131938 William Elias Stenby Kjøller Klemensker IF, Skytteafdelingen 197/04
2 135963 Gustav Aakjær Aakirkeby Skytteforening 190/01
3 125251 Christoffer Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 185/03
4 134386 Nicolaj Bager Østerlars Skytteforening 162/03

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening 198/03

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 124819 Rebecca Andersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 193/03
2 126098 Benjamin Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening 189/00

Luftriffel, 15m - Klasse VS2

1 92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening 180/01

Luftriffel, 15m - Klasse VS3

1 61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening 193/03
2 115728 Theis Kofod Hounsgaard Nyvest Skytteforening 176/00
3 89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening 169/01

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ1

1 60991 Henrik Ipsen Klemensker IF, Skytteafdelingen 199/07
2 126100 Jens Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening 197/04
3 61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening 195/02
3 61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening 195/02
5 61378 Flemming Kofod Aakirkeby Skytteforening 193/03

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ2

1 134896 Jens-Ole Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening 199/09
2 61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening 199/04
3 117036 charlotte frederiksen Østerlars Skytteforening 199/02
4 134895 Anne Kock-Jensen Aakirkeby Skytteforening 196/05
5 126099 Iben Falkenstrøm Aakirkeby Skytteforening 196/02
6 61050 Mathias Maegaard Østerlars Skytteforening 194/04
7 108153 Valdermar Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen 194/02

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 61310 Svend E. Pihl Nyvest Skytteforening 198/06
2 61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening 196/01
3 122617 Bente Ørum Aakirkeby Skytteforening 194/04

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening 195/02
2 61518 Jytte Guldbæk Nyvest Skytteforening 176/01

Luftriffel, 15m - Klasse FRI

1 61483 Lene Pihl Nyvest Skytteforening 200/08

Til toppen