| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening 200/18
2 130503 Pauline Andreassen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 200/16
2 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/16
4 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 200/15
4 126807 Emma Bai Hansen Skytteforening Kimbrerne 200/15
6 109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening 200/14
6 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening 200/14
8 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 200/13
8 130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/13
8 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/13
11 110291 Henriette Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/12
11 128742 Hannibal Kramer Thomsen Ullerup Skytteforening 200/12
11 121236 Mads Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 200/12
14 120708 Nefer Sofia Mondrup Samsø Skytteforening 200/11
14 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds 200/11
14 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 200/11
17 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 200/10
18 127135 Ina Cecilie Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/09
18 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds 200/09
18 108363 Anders Birk Dysted Sørensen Karby Skyttekreds 200/09
18 122035 Viktor Kragh Sørensen Særslev Skytteforening 200/09
22 120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/07
23 120709 Sinuhe Mondrup Samsø Skytteforening 199/12
24 128747 Julie S. Kjøller Otterup Skytteforening 199/11
25 129884 Mathilde Schlûnsen Særslev Skytteforening 199/10
25 131785 Ida H.L. Kristiansen Stege Ndr. Skytteforening 199/10
25 127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds 199/10
28 115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening 199/09
28 117858 Christian Abildgaard Viborg Skytteforening 199/09
28 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/09
28 123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening 199/09
28 116817 Sabrina Klara Christensen Horne Skytteforening 199/09
33 119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/08
33 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 199/08
33 127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening 199/08
36 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 199/07
36 117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 199/07
36 128528 Emilie West Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/07
39 126576 Rasmus Gottfredsen Ornebjerg Skytteforening 199/06
40 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening 198/10
41 124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening 198/09
42 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 198/08
42 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 198/08
44 122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening 198/06
45 128031 Tom Schjødt Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/05
46 123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening 197/08
46 114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening 197/08
48 121606 Jamie Illner Sønderborg Skyttekreds 196/09
49 117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening 196/08
50 117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening 196/06
50 129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening 196/06
52 128551 Jasmin Kofoed Sloth Greve Skytteforening 196/04
53 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 195/05
54 127598 Lukas Karstens Vojens Skytteforening 194/10

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening 200/14
2 121173 Jeppe Ejby Samsø Skytteforening 200/12
2 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening 200/12
4 120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening 200/11
5 131129 Marcus Nickelmann Ammitsbøl Sg&i 200/10
5 134515 Magnus Nielsen Skytteforening Kimbrerne 200/10
7 131615 Alexanndra Boisen Damsholte Skytteforening 200/09
8 132776 Markus De Lima Ring Skytteklubben DSB/ASF 200/08
9 134506 Nicolai Sølvberg Viborg Skytteforening 200/07
10 130257 Anton Abildgaard Viborg Skytteforening 199/10
10 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 199/10
12 130416 Mie Møller Skals Skytteforening 199/08
12 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds 199/08
14 127125 Jamie Køller Vejrum Randers Skyttekreds 199/05
15 126886 Laurits Pinnerup Hem Skytteforening 198/09
16 129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/07
16 128738 Jens-Christian Steenholdt Vojens Skytteforening 198/07
18 106572 Mikael Holm Samsø Skytteforening 198/05
19 124639 Sarah Ebbensgaard Grunstrup Greve Skytteforening 197/11
20 130774 Asger Larsen Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/09
21 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening 197/08
22 126323 Nikita Forsman Tommerup Skytteforening 197/06
23 131949 Lærke Holm Juhl Otterup Skytteforening 197/05
24 127221 Silje Bjerre Cordtz Gundsølille Sg&if 197/04
24 80902 Sara Aaslev Nørager Bay Stenløse Skytteforening 197/04
26 129204 Ida S Knudsen Samsø Skytteforening 196/09
27 123560 Jakob Andersson Ølstykke Skytteforening 196/08
27 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds 196/08
27 134502 Frederik Sølvberg Viborg Skytteforening 196/08
30 126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening 196/07
30 134501 Mathias Sølvberg Viborg Skytteforening 196/07
32 128935 Christian Heising Ravnsborg Skytteforening 195/06
33 130353 Pernille Middelbo Andersen Faaborg Skytteforening 195/05
34 134450 Anton Vang-Olsen Ravnsborg Skytteforening 194/06
35 131957 Andreas Kanstrup Sørensen Vojens Skytteforening 194/05
36 130748 Gustav Gregers Krogh Hem Skytteforening 194/03
37 127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds 193/05
38 125344 Rasmus Nielsen-Borup Ravnsborg Skytteforening 192/05
38 117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening 192/05
40 131827 Lui H.L. Kristiansen Stege Ndr. Skytteforening 190/03
41 118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening 188/01

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 133365 Jørgen Christian Helms Dalgaard Samsø Skytteforening 199/05
2 122024 Elias Sørensen Vemmelev Sg&i 198/11
3 129787 Mike Stryhn Sørensen Randers Skyttekreds 198/10
4 115851 Carl Emil Rasmussen Samsø Skytteforening 198/06
5 135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro 198/03
6 132416 Anton Dollemeyer Damsholte Skytteforening 197/06
7 131616 Freja Hoppe Damsholte Skytteforening 195/08
7 135798 Stefan Eriksen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 195/08
9 126233 Rasmus Klærke Silkeborg Skyttekreds 195/07
10 125431 Lasse Ulvmose Worm St. Restrup Idrætsforening 195/06
11 131814 Katja Stigsen Skals Skytteforening 195/05
12 131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening 194/05
13 131698 Katrine Hansen Tommerup Skytteforening 192/06
14 131130 Sissel Due Clemmensen Ammitsbøl Sg&i 192/02
15 132436 Christian Langvad Kristensen Skyttekreds Bjerringbro 191/05
16 130796 Isabella Samsing Ribe Skyttekreds 191/03
17 130754 Jeppe Thor Laursen Hem Skytteforening 191/01
18 126956 Oliver Budtz Greve Skytteforening 190/04
19 130877 Alexander Goldbeck Tingsted Skytteforening 190/02
20 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds 189/01
21 130795 Melanie Samsing Ribe Skyttekreds 178/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 136834 Lærke Bitsch Ribe Skyttekreds 197/04
2 134242 Daniella Floreza Faaborg Skytteforening 195/05
3 136891 Oliver Jørgensen Særslev Skytteforening 195/03
4 132787 Jeppe Steenstrup Tingsted Skytteforening 188/01
5 134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening 184/02
6 134409 Maja Kofoed Sloth Greve Skytteforening 184/01
7 136862 Lasse Håkansson Fløng-Hedehusene Skytteforening 183/01
8 125182 Christoffer Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 175/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 200/15
1 101490 Christoffer Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/15
3 120920 Emma Klinck Horne Skytteforening 200/14
4 105094 Katrine Christensen Tuse Skytteforening 200/13
4 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening 200/13
4 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening 200/13
7 117856 Julian Leimbeck Viborg Skytteforening 200/12
7 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/12
9 110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening 200/11
10 90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening 200/10
10 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening 200/10
12 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 200/09
12 123206 Natasja Dahl Vojens Skytteforening 200/09
14 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 199/12
15 109881 Annika Hansen Otterup Skytteforening 199/10
15 110396 Frida Vangsgaard Tuse Skytteforening 199/10
17 124029 Kenni Høj Ravnsborg Skytteforening 199/08
17 107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 199/08
17 110952 Nikoline Storm Ballerup Skytteforening 199/08
17 116490 Katrine Gade Skals Skytteforening 199/08
21 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 199/07
22 113898 Kevin Rej Ravnsborg Skytteforening 198/10
23 112684 Jonas Nørgård Karby Skyttekreds 198/08
24 123891 Mia Skov Nedergaard Rasmussen Ølstykke Skytteforening 198/07
24 118928 Tobias Melchert Greve Skytteforening 198/07
26 111680 Emil M. Jørgensen Ravnsborg Skytteforening 198/06
27 101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 197/09
28 97889 Luckas Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 197/08
29 119757 Annika Håkansson Fløng-Hedehusene Skytteforening 196/07
30 100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 196/06
30 113666 Thomas Broe Højriis Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/06
32 127775 Jonas Neergaard Randers Skyttekreds 196/04
33 122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds 196/03
34 120036 Rasmus Nissen Østerlars Skytteforening 195/08
35 118294 Nicolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 195/03
36 119509 Mads Mossin Nykøbing F. Skytteforening 190/05

Riffel, 15m - Klasse J2

1 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 200/12
1 124353 Jeppe Galsgaard Viborg Skytteforening 200/12
3 113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/11
4 112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening 200/09
5 118082 Simon Buhl Ziska Greve Skytteforening 200/08
6 108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening 200/05
7 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 199/08
7 122743 Jakob Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening 199/08
9 114363 Jacob Mortensen Samsø Skytteforening 198/12
10 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 198/09
11 125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/06
11 55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening 198/06
13 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 198/04
14 107021 Jeppe Ramus Samsø Skytteforening 197/07
14 122736 Tobias Hedemann Ornebjerg Skytteforening 197/07
14 121779 Frederik Pinnerup Hem Skytteforening 197/07
17 95601 Anna Falck Grony Særslev Skytteforening 196/09
18 114405 Laura Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/08
19 120233 Jeppe Olsen Ammitsbøl Sg&i 196/07
19 106786 Christoffer Damgaard Larsen Samsø Skytteforening 196/07
19 122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro 196/07
19 111324 William Arnsdorf Dam Stege Ndr. Skytteforening 196/07
23 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 196/06
24 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 196/05
25 121871 Chris Olsen Stege Ndr. Skytteforening 196/04
26 111494 Mads Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/07
26 115635 Ann-Mai Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 195/07
28 130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening 195/05
29 131033 Frida Rasmussen Greve Skytteforening 194/05
29 128988 Asbjørn Runge Rasmussen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 194/05
31 99927 Victor Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i 194/04
32 131336 Jonas Harfeld Tommerup Skytteforening 193/05
33 131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening 193/04
33 122511 Laura Pedersen Greve Skytteforening 193/04
33 106124 Mia Coermann Damsholte Skytteforening 193/04
33 124963 Anton Møller Skytteklubben DSB/ASF 193/04
37 120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 193/03
38 119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening 193/02
39 121000 Matthias W. Hansen Damsholte Skytteforening 192/06
40 131121 Matthias Olsen Ornebjerg Skytteforening 192/04
41 117386 Max Dahl Hem Skytteforening 192/02
42 132418 Kamma Dollemeyer Damsholte Skytteforening 191/04
42 113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening 191/04
44 113001 Mikkel Jepsen Hem Skytteforening 190/03
45 123872 Mikkel Forsman Tommerup Skytteforening 190/02
46 116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 189/04
47 126716 Mads Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 189/01
48 132437 Emil Germandsen Skyttekreds Bjerringbro 188/02
49 107180 Joachim Jørgensen Vojens Skytteforening 0/08

Riffel, 15m - Klasse VS1

1 43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening 199/08
1 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 199/08
3 30467 Niels H. Overgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/07
4 94795 Anna Skade Nielsen Særslev Skytteforening 198/11
5 45956 Laura Buch Særslev Skytteforening 198/09
6 97735 Lærke Amby Fabricius Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/07
6 26495 Steffen Halfdan Olsen Ballerup Skytteforening 198/07
8 98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne 198/05
9 107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening 197/10
10 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 197/08
10 17365 Camilla Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds 197/08
12 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening 197/06
13 99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening 197/05
14 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/04
15 57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 197/03
16 96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening 196/07
16 61820 Natasja Emilie Buchholdt Ølstykke Skytteforening 196/07
18 50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening 196/06
19 81936 Camilla Birch Nielsen Særslev Skytteforening 196/05
20 12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds 196/02
21 69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 195/08
22 28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 195/06
23 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening 195/03
23 87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/03
25 19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening 194/06
26 19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening 194/03
27 35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening 194/02
28 25297 Lasse Bertelsen Samsø Skytteforening 193/04
29 91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening 193/03
30 19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening 193/01
31 25340 Hanne Kristensen Samsø Skytteforening 192/02
32 55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening 191/02
32 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 191/02
34 80900 Kim Nørager Bay Stenløse Skytteforening 191/01
35 69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds 190/00
36 60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening 189/02
37 60116 Nicolai Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening 186/01

Riffel, 15m - Klasse VS2

1 48025 Morten Laursen Horne Skytteforening 195/04
2 96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 195/02
3 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening 194/06
4 85989 Mathias Engelst Karby Skyttekreds 192/04
5 100365 Natashia Hansen Ornebjerg Skytteforening 192/03
5 44303 Camilla Paulsen Vojens Skytteforening 192/03
7 85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening 191/06
8 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 191/04
9 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds 190/05
9 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 190/05
11 69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 190/04
12 86426 Frederikke Frederiksen Damsholte Skytteforening 190/03
12 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 190/03
12 112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 190/03
15 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 190/01
16 25211 Svend Bissø Samsø Skytteforening 189/04
17 85295 Chris Debel Ribe Skyttekreds 189/02
17 19101 Knud Christensen Viborg Skytteforening 189/02
19 15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening 189/01
20 119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 189/00
21 55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening 188/04
22 86870 Jesper Pedersen Ornebjerg Skytteforening 188/03
22 25354 Claus P V Jensen Samsø Skytteforening 188/03
24 55168 Line P. Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening 188/02
24 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 188/02
26 111722 Line Munk-Knudsen Ravnsborg Skytteforening 188/01
27 61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening 188/00
27 92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening 188/00
29 17339 Preben Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds 187/03
30 17356 Gitte Hansen Randers Skyttekreds 187/02
30 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 187/02
32 25202 Torben Kristensen Samsø Skytteforening 187/01
33 69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 187/00
34 53860 Birgitte Nielsen Ravnsborg Skytteforening 186/02
34 103569 Cecilie Højbjerg Hansen Tommerup Skytteforening 186/02
34 42496 Jens Hovgaard Larsen Otterup Skytteforening 186/02
37 68878 Elan Hansen Greve Skytteforening 186/01
38 42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds 185/01
38 52929 Jakob Nielsen Otterup Skytteforening 185/01
40 99690 Lasse T Andersen Samsø Skytteforening 185/00
41 73324 Peter Sigsgaard Vodskov Skytteforening 184/02
41 27351 Mads Priess Christoffersen Hem Skytteforening 184/02
43 81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening 184/01
44 54457 Mikael Green Tingsted Skytteforening 183/03
45 89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro 183/01
45 25387 Anders Alexandersen Samsø Skytteforening 183/01
47 69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 182/03
48 101878 Rene Møller Maciejewski Damsholte Skytteforening 182/00
49 39563 Nicki Fabricius Vojens Skytteforening 180/01
49 25213 Stine Jensen Samsø Skytteforening 180/01
51 16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening 179/00

Riffel, 15m - Klasse VS3

1 121755 Sofus Larsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 196/08
2 19218 Kristina Grubbe Andersen Skals Skytteforening 191/04
3 108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening 190/02
4 128348 Linas Zvirblis Blovstrød SG&I - Skytteafd. 188/05
5 97938 Jesper Skovgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 188/04
6 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 187/01
7 54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening 186/03
7 69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening 186/03
9 106868 Nicolaj Berg Lassen Randers Skyttekreds 186/02
10 53807 Henrik Leon Hansen Ravnsborg Skytteforening 186/01
11 27869 Michael Lauritsen Hem Skytteforening 185/01
12 47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening 185/00
13 48138 Jørgen Andersen Horne Skytteforening 184/03
14 92377 Pernille Noppenau Hem Skytteforening 184/01
14 27146 Allan Sørensen Karby Skyttekreds 184/01
16 82711 Louise Olesen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 184/00
17 115847 Søren Juul Møller Blovstrød SG&I - Skytteafd. 183/03
18 15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening 183/01
19 24595 Anita Grove Koppeheel Skytteklubben DSB/ASF 182/02
20 15859 Mads Sigsgaard Vodskov Skytteforening 182/01
21 50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 181/02
22 13100 Per Andersen Skytteforening Kimbrerne 181/00
23 50251 Erland Pedersen Otterup Skytteforening 180/01
24 22291 Palle Kvist Andersen Silkeborg Skyttekreds 178/01
25 69336 Stefan Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 178/00
25 57413 Morten Larsen Tuse Skytteforening 178/00
25 55698 Karsten Larsen Ornebjerg Skytteforening 178/00
28 118509 Karina Nielsen Ravnsborg Skytteforening 177/02
29 20012 Frederik Laursen Vojens Skytteforening 177/01
30 107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds 175/00
30 18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro 175/00
32 48012 Niels Hansen Faaborg Skytteforening 171/01
33 101873 Hanne Dall Coermann Damsholte Skytteforening 170/00
34 48270 Charles Banke Hansen Faaborg Skytteforening 169/00
34 91732 Frederik Back Olsen Tommerup Skytteforening 169/00
36 135667 Jannik Kjeldsen Tommerup Skytteforening 165/00
37 76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Tommerup Skytteforening 161/00
38 84580 Søren Højberg Pedersen Greve Skytteforening 159/00
39 121883 Mads W. Hansen Damsholte Skytteforening 158/00

Riffel, 15m - Klasse VÅ1

1 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/14
2 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening 200/13
2 92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening 200/13
2 18041 Lene Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds 200/13
2 67824 Therese Gregersen Randers Skyttekreds 200/13
2 102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening 200/13
2 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening 200/13
2 53723 Mikkel Villadsen Særslev Skytteforening 200/13
2 48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening 200/13
10 65536 Martin Bærtelsen Randers Skyttekreds 200/12
11 86498 Kristian Iversen Særslev Skytteforening 200/11
11 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 200/11
13 127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10
13 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10
13 126770 Dennis Christiansen Randers Skyttekreds 200/10
16 53644 Miriam K. Nielsen Ravnsborg Skytteforening 200/09
16 116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/09
16 106522 Anette Andersen Viborg Skytteforening 200/09
19 106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening 200/07
19 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/07
21 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening 200/06
21 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds 200/06
23 55275 Anne Boya Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening 199/15
24 98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne 199/13
25 37275 Tobias Volck Hybholt Ballerup Skytteforening 199/12
25 22122 Dorte Østerby Jakobsen Viborg Skytteforening 199/12
27 111899 Thomas Høvelskov Blovstrød SG&I - Skytteafd. 199/11
27 91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening 199/11
29 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds 199/10
29 103478 Rikke Christensen Ribe Skyttekreds 199/10
29 69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening 199/10
29 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 199/10
33 112325 Dorthe Vanggaard Blovstrød SG&I - Skytteafd. 199/08
33 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 199/08
33 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening 199/08
36 93567 Sara Hansen Ravnsborg Skytteforening 199/07
36 39706 Lars Nielsen Ribe Skyttekreds 199/07
36 57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening 199/07
39 61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening 199/04
39 61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening 199/04
41 83824 Tone V. S. Larsen Ammitsbøl Sg&i 199/03
42 91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/11
43 55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening 198/09
44 25221 Sanne Kristensen Samsø Skytteforening 198/08
44 49668 Christina Rasmussen Særslev Skytteforening 198/08
44 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/08
47 19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 198/07
47 60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/07
47 19457 Henrik Kronborg Lyksholm Viborg Skytteforening 198/07
50 101432 Allan Hjerresen Viborg Skytteforening 198/06
51 69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/04
52 104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening 197/11
53 25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening 197/10
54 25334 Henrik Berthelsen Samsø Skytteforening 197/09
55 48169 Jens Helding Horne Skytteforening 197/08
56 98179 Anders Holdt Christensen Samsø Skytteforening 196/07
57 27041 Maria Birk Sørensen Karby Skyttekreds 195/07
57 96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening 195/07
59 90533 Kaja Laursen Viborg Skytteforening 195/05
59 91098 Peder Nedergaard Samsø Skytteforening 195/05
61 55531 Gitte Larsen Damsholte Skytteforening 193/06
62 80548 Louise Bendix Ølstykke Skytteforening 193/04
63 126568 Keld Reimer Hansen Otterup Skytteforening 192/04

Riffel, 15m - Klasse VÅ2

1 127837 Brian H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 199/09
2 50021 Steffen Sørensen Otterup Skytteforening 198/08
3 99365 Elly Madsen Skytteforening Kimbrerne 198/06
4 86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro 197/11
5 126565 Steen Lage Otterup Skytteforening 197/10
6 125104 Henrik Christian Schmidt Vojens Skytteforening 197/09
7 133945 Simone Amalie Bache Lorentsen Faaborg Skytteforening 197/07
8 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening 197/06
8 99989 Jørgen Sloth Borregaard Vodskov Skytteforening 197/06
8 55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening 197/06
11 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening 197/05
12 120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening 196/07
13 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening 196/06
13 22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds 196/06
15 69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening 196/05
15 108983 Sten Færregaard Ornebjerg Skytteforening 196/05
17 55706 Christian Andersen Ornebjerg Skytteforening 196/04
17 129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening 196/04
19 104419 Per Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 194/07
20 11669 Malene Langgaard St. Restrup Idrætsforening 194/04
21 55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening 194/01
22 130354 Karen Buch-Olsen Faaborg Skytteforening 193/04
23 126409 Morten Franzen Jepsen Vojens Skytteforening 193/03
24 128706 Sine H. Jensen Damsholte Skytteforening 191/09

Riffel, 15m - Klasse VÅ3

1 127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening 195/03
2 129973 Jimmy Illner Sønderborg Skyttekreds 193/05
3 133354 Ruben Dollemeyer Damsholte Skytteforening 192/04
4 124558 Jan Andersen Tommerup Skytteforening 191/01
5 47306 Flemming B. Olsen Tommerup Skytteforening 190/03
5 122108 Mathias H. Nielsen Damsholte Skytteforening 190/03
7 91738 Susanne Højbjerg Tommerup Skytteforening 188/03
8 107530 Flemming G Nielsen Hem Skytteforening 185/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening 200/15
2 24583 Bruno Grove Nielsen Skytteklubben DSB/ASF 200/14
2 68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening 200/14
2 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 200/14
2 20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/14
6 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/12
6 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 200/12
8 101056 Børge Jørgensen Tingsted Skytteforening 200/10
8 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 200/10
10 40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds 200/09
11 57419 Lars Lund Tuse Skytteforening 200/07
12 25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening 200/06
12 69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 200/06
14 19466 Finn Karlsson Skals Skytteforening 200/05
15 19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening 200/04
16 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/14
17 25302 Knud Møller Samsø Skytteforening 199/11
18 25326 Jan O Jørgensen Samsø Skytteforening 199/10
19 44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/09
20 28888 Leif Noppenau Karby Skyttekreds 199/08
20 17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds 199/08
20 49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening 199/08
23 110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening 199/07
23 17347 Knud ove Gammeljord Randers Skyttekreds 199/07
25 35072 Bodil Hansen Ammitsbøl Sg&i 199/04
26 19294 Alfred L. Højgaard Skals Skytteforening 198/11
27 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/09
28 25369 Bjarne Andersen Samsø Skytteforening 198/08
29 14853 Børge Christensen Skytteforening Kimbrerne 197/12
30 19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening 197/10
31 60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/09
31 116952 Jette Hougaard Samsø Skytteforening 197/09
31 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/09
31 81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening 197/09
35 87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening 197/08
35 69461 INGE RUSBJERG Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/08
37 44389 William Kjær Vojens Skytteforening 197/07
38 127161 Ole Capion Viborg Skytteforening 197/06
39 120932 Karen Skovmand Viborg Skytteforening 197/04
40 33414 Tove Thomsen Secher Ullerup Skytteforening 196/08
41 19750 Elsebeth Kjeldsen Viborg Skytteforening 196/07
42 18938 Hans J. Steensig Skyttekreds Bjerringbro 196/06
43 109680 Karl Jon Hansen Vojens Skytteforening 196/05
43 68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening 196/05
43 101762 Poul Erik Christensen Horne Skytteforening 196/05
46 50177 Jørgen Sørensen Otterup Skytteforening 196/04
47 69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening 195/06
47 42922 Kaj Christensen Sønderborg Skyttekreds 195/06
49 57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening 194/06
50 18504 Anny Toft Randers Skyttekreds 194/05
51 18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds 193/09
52 54312 Bjarne Larsen Tingsted Skytteforening 191/04

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 15956 Egon Larsen Skytteforening Kimbrerne 199/10
2 48094 Lars Østergaard Faaborg Skytteforening 196/07
3 91589 Ivan Jensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 195/05
3 42834 Ole Hansen Sønderborg Skyttekreds 195/05
5 22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds 195/03
6 68823 Lis Jensen Greve Skytteforening 194/04
7 17359 Finn Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds 194/03
8 68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening 192/06
8 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds 192/06
10 116951 Preben Andersen Samsø Skytteforening 191/06
11 27509 Niels Hansen Hem Skytteforening 191/03
11 47043 Karen Sparrewath Faaborg Skytteforening 191/03
13 39825 Jens Laursen Ribe Skyttekreds 190/00
14 25240 Ole Truelsen Samsø Skytteforening 188/02
15 50246 Frank Andersen Otterup Skytteforening 187/01
16 101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds 186/02

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 107161 John Axel Gadegaard St. Restrup Idrætsforening 189/01
2 94293 Kaj Sørensen Hem Skytteforening 186/02
3 59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds 186/01

Til toppen