Struer Stævne - 5 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
131649 Maja Kristensen Vinderup Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
131649 Maja Kristensen Vinderup Skytteforening BK3 189.0 189.0 Mesterskab
98806 Henry Nielsen Vinderup Skytteforening SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
98806 Henry Nielsen Vinderup Skytteforening SE2 194.0 194.0 Mesterskab
131911 Jan Mølgaard Vinderup Skytteforening VÅ3 189.0 189.0 Hovedskydning
131911 Jan Mølgaard Vinderup Skytteforening VÅ3 192.0 192.0 Mesterskab
131915 Karl E. Glusted Vinderup Skytteforening SE3 178.0 178.0 Hovedskydning
131915 Karl E. Glusted Vinderup Skytteforening SE3 180.0 180.0 Mesterskab
109016 Bent Andersen Vinderup Skytteforening SE3 189.0 189.0 Hovedskydning
109016 Bent Andersen Vinderup Skytteforening SE3 194.0 194.0 Mesterskab
131914 Frank Eg Vinderup Skytteforening VÅ3 187.0 187.0 Hovedskydning
131914 Frank Eg Vinderup Skytteforening VÅ3 190.0 190.0 Mesterskab
131913 Kristian Tanderup Vinderup Skytteforening SE3 182.0 182.0 Hovedskydning
131913 Kristian Tanderup Vinderup Skytteforening SE3 185.0 185.0 Mesterskab
109018 Tove Strunk Vinderup Skytteforening SE3 191.0 191.0 Hovedskydning
109018 Tove Strunk Vinderup Skytteforening SE3 192.0 192.0 Mesterskab
88138 Jørgen Strunk Vinderup Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
88138 Jørgen Strunk Vinderup Skytteforening SE2 191.0 191.0 Mesterskab
131916 Poul A. Poulsen Vinderup Skytteforening SE3 183.0 183.0 Hovedskydning
131916 Poul A. Poulsen Vinderup Skytteforening SE3 185.0 185.0 Mesterskab
98805 Jan Hein Vinderup Skytteforening VÅ3 193.0 193.0 Hovedskydning
98805 Jan Hein Vinderup Skytteforening VÅ3 190.0 190.0 Mesterskab
123545 Lucca Nørregård Vinderup Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
123545 Lucca Nørregård Vinderup Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
123542 Natasja Zobbe Vinderup Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
123542 Natasja Zobbe Vinderup Skytteforening J2 191.0 191.0 Mesterskab
131646 Frey Breiner Vinderup Skytteforening BK3 177.0 177.0 Hovedskydning
131646 Frey Breiner Vinderup Skytteforening BK3 186.0 186.0 Mesterskab
131641 Mogens Jensen Vinderup Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
131641 Mogens Jensen Vinderup Skytteforening BK3 182.0 182.0 Mesterskab
136974 Henning Jensen Vinderup Skytteforening VS3 161.0 161.0 Hovedskydning
136974 Henning Jensen Vinderup Skytteforening VS3 170.0 170.0 Mesterskab
136970 Bent Poulsen Vinderup Skytteforening SE3 179.0 179.0 Hovedskydning
136970 Bent Poulsen Vinderup Skytteforening SE3 178.0 178.0 Mesterskab
136969 Peter Kildal Vinderup Skytteforening SE3 189.0 189.0 Hovedskydning
136969 Peter Kildal Vinderup Skytteforening SE3 181.0 181.0 Mesterskab
136968 Malthe Mølgård Vinderup Skytteforening BK4 165.0 165.0 Hovedskydning
136968 Malthe Mølgård Vinderup Skytteforening BK4 165.0 165.0 Mesterskab
136961 Magnus Haugård Vinderup Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
136961 Magnus Haugård Vinderup Skytteforening J2 182.0 182.0 Mesterskab
109011 Lasse Hein Vinderup Skytteforening VÅ3 190.0 190.0 Hovedskydning
109011 Lasse Hein Vinderup Skytteforening VÅ3 193.0 193.0 Mesterskab
136955 Nicklas Madsen Vinderup Skytteforening BK4 187.0 187.0 Hovedskydning
136955 Nicklas Madsen Vinderup Skytteforening BK4 186.0 186.0 Mesterskab
136957 Lucas Lind Vinderup Skytteforening BK4 170.0 170.0 Hovedskydning
136957 Lucas Lind Vinderup Skytteforening BK4 177.0 177.0 Mesterskab
136958 Xander Høgh Lyngsø Vinderup Skytteforening BK4 177.0 177.0 Hovedskydning
136958 Xander Høgh Lyngsø Vinderup Skytteforening BK4 183.0 183.0 Mesterskab
136965 Nicolas Klokmose Vinderup Skytteforening BK4 173.0 173.0 Hovedskydning
136965 Nicolas Klokmose Vinderup Skytteforening BK4 170.0 170.0 Mesterskab
136964 Sebastian Klokmose Vinderup Skytteforening BK4 155.0 155.0 Hovedskydning
136964 Sebastian Klokmose Vinderup Skytteforening BK4 166.0 166.0 Mesterskab
136959 Bjarke Rasmussen Vinderup Skytteforening BK4 168.0 168.0 Hovedskydning
136959 Bjarke Rasmussen Vinderup Skytteforening BK4 175.0 175.0 Mesterskab
136960 Rasmus Byskov Vinderup Skytteforening BK4 166.0 166.0 Hovedskydning
136960 Rasmus Byskov Vinderup Skytteforening BK4 167.0 167.0 Mesterskab
136963 Marcus Pedersen Vinderup Skytteforening BK4 159.0 159.0 Hovedskydning
136963 Marcus Pedersen Vinderup Skytteforening BK4 159.0 159.0 Mesterskab
136962 Elias Sørensen Vinderup Skytteforening BK4 146.0 146.0 Hovedskydning
136962 Elias Sørensen Vinderup Skytteforening BK4 156.0 156.0 Mesterskab
136966 Andreas Dalsgård Vinderup Skytteforening BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
136966 Andreas Dalsgård Vinderup Skytteforening BK4 187.0 187.0 Mesterskab
29627 Erland Wøjcik Struer Skyttekreds SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
29627 Erland Wøjcik Struer Skyttekreds SE2 195.0 195.0 Mesterskab
121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds VÅ2 190.0 190.0 Hovedskydning
121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds VÅ2 189.0 189.0 Mesterskab
131656 Mette Brandt Nielsen Struer Skyttekreds VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
131656 Mette Brandt Nielsen Struer Skyttekreds VÅ2 197.0 197.0 Mesterskab
131664 Valdemar Skydsgaard Struer Skyttekreds BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
131664 Valdemar Skydsgaard Struer Skyttekreds BK3 181.0 181.0 Mesterskab
127754 Clara Brandt Madsen Struer Skyttekreds BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
127754 Clara Brandt Madsen Struer Skyttekreds BK2 194.0 194.0 Mesterskab
134571 Kim Kristensen Struer Skyttekreds VS2 182.0 182.0 Hovedskydning
134571 Kim Kristensen Struer Skyttekreds VS2 188.0 188.0 Mesterskab
122118 Morten Nielsen Struer Skyttekreds J2 191.0 191.0 Hovedskydning
122118 Morten Nielsen Struer Skyttekreds J2 186.0 186.0 Mesterskab
29483 Poul Gaardsted Struer Skyttekreds SE3 188.0 188.0 Hovedskydning
29483 Poul Gaardsted Struer Skyttekreds SE3 192.0 192.0 Mesterskab
137338 Lars Dantoft Vinderup Skytteforening VS3 163.0 163.0 Hovedskydning
137338 Lars Dantoft Vinderup Skytteforening VS3 162.0 162.0 Mesterskab

Til toppen