Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Klasser
Klasser
| Min Idræt
Stævneresultater - Klasser
Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1
1
128497
Liane Filtenborg Hessler
Sparta Idrætsforening
200/14
200/12
400/26
2
127460
Emma Falck Lauridsen
Bramming Skytteforening
200/14
200/06
400/20
3
132214
Maja Olesen
Sparta Idrætsforening
200/06
200/08
400/14
Luftriffel, 15m - Mesterskab BK2
1
130801
Heidi Madsen
Ribe Skyttekreds
199/03
197/06
396/09
2
119462
Mathilde Nørby Jensen
Alslev Skytteforening
196/07
192/01
388/08
3
127818
Kasper Skjøt Larsen
Ribe Skyttekreds
195/02
188/03
383/05
4
124767
Isabella Rosa Poulsen
Holsted Skyttekreds
192/04
190/02
382/06
Luftriffel, 15m - Mesterskab BK3
1
127803
Julie Møbjerg
Sdr. Omme Skytteforening
189/03
190/02
379/05
2
122478
Sebastian Broholm
Gørding-Vejrup Skyttekreds
191/06
182/04
373/10
3
135880
Tobias Lambertsen
Gørding-Vejrup Skyttekreds
175/00
178/00
353/00
4
137219
Ronnie Christensen
Gørding-Vejrup Skyttekreds
161/00
160/01
321/01
Luftriffel, 15m - Mesterskab J2
1
111047
Kasper B. Søgaard
Bramming Skytteforening
200/07
195/04
395/11
2
98104
Sofus Løbner
Gørding-Vejrup Skyttekreds
195/03
196/05
391/08
3
135106
Jacob Tagesen
Holsted Skyttekreds
190/03
183/00
373/03
Luftriffel, 15m - Mesterskab VS1
1
40125
Lone B. Lund
Bramming Skytteforening
197/04
197/01
394/05
2
69466
Helle Kirstine Larsen
Ribe Skyttekreds
190/02
195/08
385/10
Luftriffel, 15m - Mesterskab VS2
1
40827
Nicolai Christensen
Ribe Skyttekreds
184/01
193/03
377/04
2
98706
Emma Thyssen
Grænseegnens Skytteforening
184/02
178/01
362/03
Luftriffel, 15m - Mesterskab VS3
1
103514
Lasse Elkjær Nielsen
Ribe Skyttekreds
178/00
177/00
355/00
2
41489
Christian Falkner Sørensen
Ribe Skyttekreds
169/01
183/04
352/05
Luftriffel, 15m - Mesterskab VÅ1
1
88843
Signe B. Andersen
Gesten Skytteforening
197/08
199/06
396/14
2
113675
Lisbeth Meldgaard
Helle Skytteforening
197/05
199/08
396/13
3
41477
Alice Frandsen
Ribe Skyttekreds
198/07
198/02
396/09
4
97256
Kasper Stensgård Jensen
Holsted Skyttekreds
198/05
198/03
396/08
5
126135
Martin Osther
Holsted Skyttekreds
194/02
200/05
394/07
6
121953
Jens Peter Fischer
Ribe Skyttekreds
197/05
196/04
393/09
Luftriffel, 15m - Mesterskab VÅ2
1
97267
Torben Jensen
Holsted Skyttekreds
197/06
198/07
395/13
2
39625
Irene Oksen
Sparta Idrætsforening
195/02
197/03
392/05
3
93056
Jytte Sørensen
Alslev Skytteforening
194/03
196/03
390/06
Luftriffel, 15m - Mesterskab SE1
1
40983
Else Jensen
Ribe Skyttekreds
199/09
199/09
398/18
2
40622
Knud Erik Høgh
Esbjerg Skyttekreds
197/01
199/05
396/06
Luftriffel, 15m - Mesterskab SE2
1
59402
Torben Kaalund-Ramm
Ribe Skyttekreds
188/00
192/02
380/02
Luftriffel, 15m - Klasse BK1
1
128497
Liane Filtenborg Hessler
Sparta Idrætsforening
200/14
1
127460
Emma Falck Lauridsen
Bramming Skytteforening
200/14
3
132214
Maja Olesen
Sparta Idrætsforening
200/06
Luftriffel, 15m - Klasse BK2
1
130801
Heidi Madsen
Ribe Skyttekreds
199/03
2
119462
Mathilde Nørby Jensen
Alslev Skytteforening
196/07
3
127818
Kasper Skjøt Larsen
Ribe Skyttekreds
195/02
4
124767
Isabella Rosa Poulsen
Holsted Skyttekreds
192/04
Luftriffel, 15m - Klasse BK3
1
122478
Sebastian Broholm
Gørding-Vejrup Skyttekreds
191/06
2
127803
Julie Møbjerg
Sdr. Omme Skytteforening
189/03
3
132482
Oliver Derkacz Flodgaard
Gesten Skytteforening
177/00
4
135880
Tobias Lambertsen
Gørding-Vejrup Skyttekreds
175/00
5
135993
Jonas Estrup
Gørding-Vejrup Skyttekreds
167/01
6
137219
Ronnie Christensen
Gørding-Vejrup Skyttekreds
161/00
7
131475
Valdemar Brønd
Gesten Skytteforening
158/00
8
135403
Tristan Svendsen
Gesten Skytteforening
150/00
Luftriffel, 15m - Klasse J2
1
111047
Kasper B. Søgaard
Bramming Skytteforening
200/07
2
98104
Sofus Løbner
Gørding-Vejrup Skyttekreds
195/03
3
135106
Jacob Tagesen
Holsted Skyttekreds
190/03
Luftriffel, 15m - Klasse VS1
1
40125
Lone B. Lund
Bramming Skytteforening
197/04
2
69466
Helle Kirstine Larsen
Ribe Skyttekreds
190/02
Luftriffel, 15m - Klasse VS2
1
98706
Emma Thyssen
Grænseegnens Skytteforening
184/02
2
40827
Nicolai Christensen
Ribe Skyttekreds
184/01
Luftriffel, 15m - Klasse VS3
1
103514
Lasse Elkjær Nielsen
Ribe Skyttekreds
178/00
2
41489
Christian Falkner Sørensen
Ribe Skyttekreds
169/01
Luftriffel, 15m - Klasse VÅ1
1
41477
Alice Frandsen
Ribe Skyttekreds
198/07
2
97256
Kasper Stensgård Jensen
Holsted Skyttekreds
198/05
3
88843
Signe B. Andersen
Gesten Skytteforening
197/08
4
121953
Jens Peter Fischer
Ribe Skyttekreds
197/05
4
113675
Lisbeth Meldgaard
Helle Skytteforening
197/05
6
126135
Martin Osther
Holsted Skyttekreds
194/02
Luftriffel, 15m - Klasse VÅ2
1
97267
Torben Jensen
Holsted Skyttekreds
197/06
2
39625
Irene Oksen
Sparta Idrætsforening
195/02
3
93056
Jytte Sørensen
Alslev Skytteforening
194/03
Luftriffel, 15m - Klasse SE1
1
40983
Else Jensen
Ribe Skyttekreds
199/09
2
40622
Knud Erik Høgh
Esbjerg Skyttekreds
197/01
Luftriffel, 15m - Klasse SE2
1
59402
Torben Kaalund-Ramm
Ribe Skyttekreds
188/00
Til toppen