Nytårsstævne 2019 i Bogense Skytteforening (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
117281 Benjamin Larsen Bogense Skytteforening FRI 176.0 176.0 Hovedskydning
137353 Silas West Olesen Bogense Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
137353 Silas West Olesen Bogense Skytteforening BK4 182.0 182.0 Mesterskab
137356 Stefan Olsen Holmstrøm Bogense Skytteforening BK4 176.0 176.0 Hovedskydning
137356 Stefan Olsen Holmstrøm Bogense Skytteforening BK4 176.0 176.0 Mesterskab
137357 Nor Laus Rønnebo Bogense Skytteforening BK4 182.0 182.0 Hovedskydning
137357 Nor Laus Rønnebo Bogense Skytteforening BK4 174.0 174.0 Mesterskab
94888 Arne Hansen Bogense Skytteforening SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
94888 Arne Hansen Bogense Skytteforening SE2 192.0 192.0 Mesterskab
50893 Bente M. Lohmann Bullerup Skyttekreds SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
50893 Bente M. Lohmann Bullerup Skyttekreds SE1 197.0 197.0 Mesterskab
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab
49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE2 195.0 195.0 Mesterskab
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 198.0 198.0 Mesterskab
45755 Kurt Pedersen Herrested Skytteforening SE3 189.0 189.0 Hovedskydning
45755 Kurt Pedersen Herrested Skytteforening SE3 187.0 187.0 Mesterskab
49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening VS1 191.0 191.0 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening VS1 189.0 189.0 Mesterskab
48836 Mogens Larsen Herrested Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
48836 Mogens Larsen Herrested Skytteforening SE2 188.0 188.0 Mesterskab
117322 Lasse Gundersen Bogense Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
117322 Lasse Gundersen Bogense Skytteforening J2 190.0 190.0 Mesterskab
130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 198.0 198.0 Mesterskab
112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
136891 Oliver Jørgensen Særslev Skytteforening BK4 197.0 197.0 Hovedskydning
136891 Oliver Jørgensen Særslev Skytteforening BK4 194.0 194.0 Mesterskab
112359 René L. Andersen Kværndrup Idrætsforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
112359 René L. Andersen Kværndrup Idrætsforening VÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
52684 Tage Skovgaard Paarup Skytteforening SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
52684 Tage Skovgaard Paarup Skytteforening SE2 192.0 192.0 Mesterskab
52566 Leif Nielsen Paarup Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
52566 Leif Nielsen Paarup Skytteforening SE2 192.0 192.0 Mesterskab
117284 Sara Kristoffersen Bogense Skytteforening VÅ3 187.0 187.0 Hovedskydning
117284 Sara Kristoffersen Bogense Skytteforening VÅ3 188.0 188.0 Mesterskab
49614 John Guld Særslev Skytteforening SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
49614 John Guld Særslev Skytteforening SE1 191.0 191.0 Mesterskab
50452 Jytte Andersen Bogense Skytteforening FRI 196.0 196.0 Hovedskydning
50452 Jytte Andersen Bogense Skytteforening FRI 197.0 197.0 Mesterskab
123594 Thomas Kristoffersen Bogense Skytteforening BK3 177.0 177.0 Hovedskydning
123594 Thomas Kristoffersen Bogense Skytteforening BK3 174.0 174.0 Mesterskab
49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 195.0 195.0 Mesterskab
112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening SE2 194.0 194.0 Mesterskab
107892 Søren Peter Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening VÅ1 195.0 195.0 Hovedskydning
107892 Søren Peter Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening SE1 191.0 191.0 Hovedskydning
75477 Line Mortensen Krogsbølle Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
75477 Line Mortensen Krogsbølle Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
137376 Alvin Ipsen Krogsbølle Skytteforening BK4 182.0 182.0 Hovedskydning
137376 Alvin Ipsen Krogsbølle Skytteforening BK4 185.0 185.0 Mesterskab
132304 Sebastian Johannes Grundsted Krogsbølle Skytteforening BK4 186.0 186.0 Hovedskydning
132304 Sebastian Johannes Grundsted Krogsbølle Skytteforening BK4 190.0 190.0 Mesterskab
137375 Villum Ipsen Krogsbølle Skytteforening BK4 182.0 182.0 Hovedskydning
137375 Villum Ipsen Krogsbølle Skytteforening BK4 182.0 182.0 Mesterskab
50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening VS1 192.0 192.0 Mesterskab
50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening VS1 198.0 198.0 Hovedskydning
129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening J2 190.0 190.0 Mesterskab
129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening BK4 198.0 198.0 Hovedskydning
137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening BK4 200.0 200.0 Mesterskab
130932 Kasper Jørgensen Bullerup Skyttekreds BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
130932 Kasper Jørgensen Bullerup Skyttekreds BK2 197.0 197.0 Mesterskab
137147 Freja Lodberg Bullerup Skyttekreds BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
137147 Freja Lodberg Bullerup Skyttekreds BK4 183.0 183.0 Mesterskab
131949 Lærke Holm Juhl Otterup Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
131949 Lærke Holm Juhl Otterup Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
122828 Victor Holmegaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
122828 Victor Holmegaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds BK1 200.0 200.0 Mesterskab
128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds BK1 199.0 199.0 Mesterskab
49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
134617 Amalie Strunge Bullerup Skyttekreds BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
134617 Amalie Strunge Bullerup Skyttekreds BK3 188.0 188.0 Mesterskab
114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds J1 200.0 200.0 Hovedskydning
114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds J1 200.0 200.0 Mesterskab
49613 John Vennerstrøm Nr. Esterbølle Skytteforening SE2 185.0 185.0 Hovedskydning
49613 John Vennerstrøm Nr. Esterbølle Skytteforening SE2 194.0 194.0 Mesterskab
126565 Steen Lage Otterup Skytteforening VÅ2 198.0 198.0 Hovedskydning
126565 Steen Lage Otterup Skytteforening VÅ2 199.0 199.0 Mesterskab
49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening VS2 187.0 187.0 Mesterskab
49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening VS2 185.0 185.0 Hovedskydning
134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening BK3 184.0 184.0 Mesterskab
124558 Jan Andersen Tommerup Skytteforening VÅ3 189.0 189.0 Hovedskydning
124558 Jan Andersen Tommerup Skytteforening VÅ3 189.0 189.0 Mesterskab
50333 Svend E. Christensen Bogense Skytteforening SE2 185.0 185.0 Hovedskydning
50333 Svend E. Christensen Bogense Skytteforening SE2 185.0 185.0 Mesterskab
115635 Ann-Mai Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
115635 Ann-Mai Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
136568 Lizette Bæk Tommerup Skytteforening VS3 167.0 167.0 Hovedskydning
136568 Lizette Bæk Tommerup Skytteforening VS3 173.0 173.0 Mesterskab
120701 Jørgen Henning Olsen Tommerup Skytteforening SE3 186.0 186.0 Hovedskydning
120701 Jørgen Henning Olsen Tommerup Skytteforening SE3 181.0 181.0 Mesterskab
123874 Casper Nielsen Tommerup Skytteforening J2 181.0 181.0 Hovedskydning
123874 Casper Nielsen Tommerup Skytteforening J2 188.0 188.0 Mesterskab
126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK2 191.0 191.0 Mesterskab
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 198.0 198.0 Mesterskab
136358 Marie Kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
136358 Marie Kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
126323 Nikita Forsman Tommerup Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
126323 Nikita Forsman Tommerup Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
136509 Malik Albæk Hansen Horne Skytteforening BK4 187.0 187.0 Hovedskydning
136509 Malik Albæk Hansen Horne Skytteforening BK4 188.0 188.0 Mesterskab
135667 Jannik Kjeldsen Tommerup Skytteforening VS3 158.0 158.0 Hovedskydning
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 186.0 186.0 Hovedskydning
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 189.0 189.0 Mesterskab
136905 Matilde Westergaard Maaløe Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK4 194.0 194.0 Hovedskydning
136905 Matilde Westergaard Maaløe Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK4 196.0 196.0 Mesterskab
52423 Henrik G. Nielsen Sportsskydeklubben Odense VS2 185.0 185.0 Hovedskydning
52423 Henrik G. Nielsen Sportsskydeklubben Odense VS2 186.0 186.0 Mesterskab
50324 Torben Christiansen Særslev Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
50324 Torben Christiansen Særslev Skytteforening VÅ1 196.0 196.0 Mesterskab
121197 Thomas Brun Madsen Vissenbjerg Skytteforening VS2 185.0 185.0 Hovedskydning
121197 Thomas Brun Madsen Vissenbjerg Skytteforening VS2 184.0 184.0 Mesterskab
121198 Nanna Madsen Vissenbjerg Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
121198 Nanna Madsen Vissenbjerg Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening VÅ2 190.0 190.0 Hovedskydning
126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Mesterskab
122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
126568 Keld Reimer Hansen Otterup Skytteforening VÅ1 194.0 194.0 Hovedskydning
126568 Keld Reimer Hansen Otterup Skytteforening VÅ1 194.0 194.0 Mesterskab
109881 Annika Hansen Otterup Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
109881 Annika Hansen Otterup Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
114405 Laura Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
114405 Laura Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
132953 Sofie Høg Madsen Vissenbjerg Skytteforening BK3 173.0 173.0 Mesterskab
132953 Sofie Høg Madsen Vissenbjerg Skytteforening BK3 179.0 179.0 Hovedskydning
136765 Magnus b b Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
136765 Magnus b b Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK3 194.0 194.0 Mesterskab
129390 Henrik Jensen Højby Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
129390 Henrik Jensen Højby Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
133967 Thea Bai Larsen Vissenbjerg Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
133967 Thea Bai Larsen Vissenbjerg Skytteforening BK3 190.0 190.0 Mesterskab
117934 Tobias Bai Larsen Vissenbjerg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
117934 Tobias Bai Larsen Vissenbjerg Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening VÅ2 190.0 190.0 Hovedskydning
129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Mesterskab
123595 Laila Torpsgaard Bogense Skytteforening FRI 192.0 192.0 Hovedskydning
123595 Laila Torpsgaard Bogense Skytteforening FRI 189.0 189.0 Mesterskab

Til toppen