Nytårsstævne 2019 i Bogense Skytteforening (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
132191 Marcus Holm Andersen Bogense Skytteforening BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
128183 Silas Kampp Richter Lassen Bogense Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
128183 Silas Kampp Richter Lassen Bogense Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
137351 Merle Bruun Sørensen Bogense Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
137351 Merle Bruun Sørensen Bogense Skytteforening BK3 184.0 184.0 Mesterskab
137352 Gustav Bruun Sørensen Bogense Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
137352 Gustav Bruun Sørensen Bogense Skytteforening BK3 184.0 184.0 Mesterskab
123586 Christina Wallentin Bogense Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
123586 Christina Wallentin Bogense Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
137355 Lærke Bruun Frederiksen Bogense Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
137355 Lærke Bruun Frederiksen Bogense Skytteforening BK3 195.0 195.0 Mesterskab
110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening SE1 195.0 195.0 Mesterskab
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 198.0 198.0 Mesterskab
49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 200.0 200.0 Mesterskab
52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening SE1 198.0 198.0 Mesterskab
114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds J1 200.0 200.0 Hovedskydning
114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds J1 200.0 200.0 Mesterskab
129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds BK2 199.0 199.0 Mesterskab
135839 Josephine Kjeldsen Tommerup Skytteforening BK3 170.0 170.0 Hovedskydning
135839 Josephine Kjeldsen Tommerup Skytteforening BK3 174.0 174.0 Mesterskab
47799 Bo Haverholm Svendsen Tommerup Skytteforening VS3 157.0 157.0 Hovedskydning
47799 Bo Haverholm Svendsen Tommerup Skytteforening VS3 165.0 165.0 Mesterskab
122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 194.0 194.0 Mesterskab
50324 Torben Christiansen Særslev Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning

Til toppen