| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ1

1 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/07 200/07 200/07

Riffel, 15m - Klasse VS1

1 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 198/09
2 91277 Simone Berg Aalborg Skyttekreds 195/04
3 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 193/03
4 16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds 192/08
5 14878 Andy Petersen Vester Hassing Skytteforening 190/03
6 16969 Morten Larsen Aalborg Skyttekreds 189/03

Riffel, 15m - Klasse VS2

1 53523 Annette Munkbøl Aalborg Skyttekreds 191/05
2 85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening 184/01
3 13651 Jørgen Brogård Pandrup Skytteforening 182/00
4 73324 Peter Sigsgaard Vodskov Skytteforening 180/02

Riffel, 15m - Klasse VS3

1 117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds 190/02
2 113118 Anders Hansen Aalborg Skyttekreds 189/02
3 15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening 185/04
4 15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening 185/02
5 15856 Mads Juul Jensen Vodskov Skytteforening 183/01
6 113442 Lars Padfield Hjørring Skytteforening 180/01
7 15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 180/00
8 15633 Eyvind Kristensen Hjallerup Skytteforening 179/02
9 109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening 177/00
10 127908 Kim Holmgaard Pedersen Ulsted Skytteforening 175/01
11 13678 Hans Verner Frandsen Pandrup Skytteforening 171/00
12 15890 Karsten Vestergaard Vester Hassing Skytteforening 169/01
13 13668 Jan Viese Sørensen Pandrup Skytteforening 169/00
14 13653 Jørgen Jensen Pandrup Skytteforening 167/01
15 86970 Christian Alcayde Larsen Ulsted Skytteforening 166/01
16 15368 Anna-Maria Thierry Andersen Vester Hassing Skytteforening 157/00

Riffel, 15m - Klasse VÅ1

1 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds 200/12
2 106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds 200/10
3 113903 Tom Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 200/09
4 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/07
5 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/06
6 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 199/11
7 11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening 198/06
8 116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds 197/09
8 11744 Søren Højgaard Andersen Vilsted Skytteforening 197/09
10 29050 Else Jensen Sjørring Skytteforening 196/07
11 103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening 196/05
12 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening 195/10
13 108503 Evan Petersen Vilsted Skytteforening 195/06
14 112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening 195/04
15 103697 Jens Ingerslev Larsen Vodskov Skytteforening 194/03
16 125467 Kian Nedrud Vodskov Skytteforening 192/07
17 98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne 189/02

Riffel, 15m - Klasse VÅ2

1 15206 Maria Nørregaard Ulsted Skytteforening 198/08
2 88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening 198/06
3 130142 Asger Milborg Vodskov Skytteforening 197/10
4 99989 Jørgen Sloth Borregaard Vodskov Skytteforening 197/07
4 116491 Lisa Andersen Frederikshavn Skyttekreds 197/07
4 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 197/07
7 126252 Camilla Brandi Hjallerup Skytteforening 197/04
7 131180 Mogens Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 197/04
9 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds 196/08
10 126884 Carsten Munkholm Larsen Sæby og omegns skytteforening 196/05
11 15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening 196/04
12 15832 Michael Herskind Vodskov Skytteforening 196/03
13 28466 Nikolaj Madsen Sjørring Skytteforening 195/05
14 136029 Louise Niemann Anderson Ulsted Skytteforening 195/04
15 108488 Jonas Dahl Pedersen Sjørring Skytteforening 194/06
16 99365 Elly Madsen Skytteforening Kimbrerne 194/03
17 130183 Kent Stoklund Frederikshavn Skyttekreds 191/03
18 122058 Yvonne Nielsen Sæby og omegns skytteforening 189/01
19 29117 Bitten Hansen Sjørring Skytteforening 188/04

Riffel, 15m - Klasse VÅ3

1 135590 Sead Smajic Skytteforening Kimbrerne 198/02
2 134531 Jimmi Jensen Hjallerup Skytteforening 196/04
3 122125 Claus Nielsen Vodskov Skytteforening 193/04
3 135038 Jimmy Sørensen Frederikshavn Skyttekreds 193/04
5 83441 Michael Sørensen Skytteforening Kimbrerne 193/02
6 134532 John Pedersen Hjallerup Skytteforening 192/03
7 134865 Ole Vigsø Nielsen Vodskov Skytteforening 191/05
8 129905 Annika Andersen Frederikshavn Skyttekreds 191/04
9 130103 Christina Røgilds Ulsted Skytteforening 190/03
10 133557 Johan Nielsen Hjørring Skytteforening 190/01
11 131452 Poul Erik Nielsen Sæby og omegns skytteforening 190/00
12 127639 Carsten Vestby Jensen Vilsted Skytteforening 189/03
13 136102 Jens Horne Hjørring Skytteforening 189/02
14 130107 Karsten Hansen Ulsted Skytteforening 189/01
15 134141 David Ørebro Hjørring Skytteforening 189/00
16 134334 Kevin Nielsen Hjørring Skytteforening 187/01
17 136718 Dan Sørensen Hjallerup Skytteforening 186/00
18 135787 Christian Michael Gustavsen Pandrup Skytteforening 185/01
19 130102 Anni Lund Ravnsbæk Ulsted Skytteforening 184/02
20 110438 Mathias Freund Rasmussen Sæby og omegns skytteforening 183/01
21 134808 Birgit Padfield Hjørring Skytteforening 183/00
22 116199 Jette Dalsgaard Hansen Hjallerup Skytteforening 181/02
23 135789 Claus Madsen Pandrup Skytteforening 165/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 200/14
2 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds 200/11
3 29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening 199/07
4 14853 Børge Christensen Skytteforening Kimbrerne 199/05
5 17242 Birgitte Kort Jørgensen Aalborg Skyttekreds 198/11
6 93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 198/08
7 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds 197/09
8 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds 197/08
9 17287 Allan Prior Aalborg Skyttekreds 197/06
10 112494 Frank Skaarup Sjørring Skytteforening 197/05
11 124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds 196/09
12 11161 Hanne K. Schultz Hjørring Skytteforening 195/06
13 11203 Bent S. Jensen Hjørring Skytteforening 194/05
13 17244 Birgit Prior Aalborg Skyttekreds 194/05
15 10462 Peter Møller Frederikshavn Skyttekreds 194/04
16 28888 Leif Noppenau Karby Skyttekreds 193/08
17 16498 Frede Kristensen Aalborg Skyttekreds 192/04
18 106063 Poul Erik Christensen Frederikshavn Skyttekreds 191/02

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 15956 Egon Larsen Skytteforening Kimbrerne 197/06
2 17108 John Lichon Aalborg Skyttekreds 194/06
3 29045 Erik Reinbach Hansen Sjørring Skytteforening 194/05
4 14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening 193/04
4 116012 Kaj Haulrich Vodskov Skytteforening 193/04
6 13106 Morten Andersen Skytteforening Kimbrerne 193/03
6 10827 Ole-Vagn Larsen Hjørring Skytteforening 193/03
8 15095 Flemming Lindemann Vodskov Skytteforening 193/02
9 11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening 193/01
10 13168 Birgith Andersen Skytteforening Kimbrerne 190/05
11 93954 Erling Munkholm Boddum-Ydby Skytteforening 190/04
12 130824 Ove Ravndahl Frederikshavn Skyttekreds 190/02
13 16622 Bente W. Kjelgaard Skytteforening Kimbrerne 190/01

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 134429 Ole Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening 196/03
2 101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 192/03
3 26791 Hans Christensen Karby Skyttekreds 188/05
4 26777 Knud Søndergård Karby Skyttekreds 185/03
5 11260 Lisbeth Sørensen Hjørring Skytteforening 185/02
6 134554 Niels Kristian Andersen Sjørring Skytteforening 184/00
7 10910 Henning Nielsen Hjørring Skytteforening 181/01
8 26902 Jette Mikkelsen Karby Skyttekreds 181/00

Til toppen