Vinderup Stævne - 1 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
136974 Henning Jensen Vinderup Skytteforening VS3 168.0 168.0 Hovedskydning
136974 Henning Jensen Vinderup Skytteforening VS3 155.0 155.0 Mesterskab
98806 Henry Nielsen Vinderup Skytteforening SE2 193.0 193.0 Hovedskydning
98806 Henry Nielsen Vinderup Skytteforening SE2 194.0 194.0 Mesterskab
136970 Bent Poulsen Vinderup Skytteforening SE3 175.0 175.0 Hovedskydning
136970 Bent Poulsen Vinderup Skytteforening SE3 175.0 175.0 Mesterskab
131911 Jan Mølgaard Vinderup Skytteforening VÅ3 190.0 190.0 Hovedskydning
131911 Jan Mølgaard Vinderup Skytteforening VÅ3 192.0 192.0 Mesterskab
131915 Karl E. Glusted Vinderup Skytteforening SE3 183.0 183.0 Hovedskydning
131915 Karl E. Glusted Vinderup Skytteforening SE3 174.0 174.0 Mesterskab
109016 Bent Andersen Vinderup Skytteforening SE3 186.0 186.0 Hovedskydning
109016 Bent Andersen Vinderup Skytteforening SE3 189.0 189.0 Mesterskab
136969 Peter Kildal Vinderup Skytteforening SE3 186.0 186.0 Hovedskydning
136969 Peter Kildal Vinderup Skytteforening SE3 184.0 184.0 Mesterskab
131914 Frank Eg Vinderup Skytteforening VÅ3 188.0 188.0 Hovedskydning
131914 Frank Eg Vinderup Skytteforening VÅ3 186.0 186.0 Mesterskab
131913 Kristian Tanderup Vinderup Skytteforening SE3 183.0 183.0 Hovedskydning
131913 Kristian Tanderup Vinderup Skytteforening SE3 182.0 182.0 Mesterskab
109018 Tove Strunk Vinderup Skytteforening SE3 189.0 189.0 Hovedskydning
109018 Tove Strunk Vinderup Skytteforening SE3 190.0 190.0 Mesterskab
88138 Jørgen Strunk Vinderup Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
88138 Jørgen Strunk Vinderup Skytteforening SE2 190.0 190.0 Mesterskab
131916 Poul A. Poulsen Vinderup Skytteforening SE3 180.0 180.0 Hovedskydning
131916 Poul A. Poulsen Vinderup Skytteforening SE3 189.0 189.0 Mesterskab
98805 Jan Hein Vinderup Skytteforening VÅ3 188.0 188.0 Hovedskydning
98805 Jan Hein Vinderup Skytteforening VÅ3 193.0 193.0 Mesterskab
131649 Maja Kristensen Vinderup Skytteforening BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
131649 Maja Kristensen Vinderup Skytteforening BK3 184.0 184.0 Mesterskab
136955 Nicklas Madsen Vinderup Skytteforening BK4 187.0 187.0 Hovedskydning
136955 Nicklas Madsen Vinderup Skytteforening BK4 185.0 185.0 Mesterskab
136957 Lucas Lind Vinderup Skytteforening BK4 172.0 172.0 Hovedskydning
136957 Lucas Lind Vinderup Skytteforening BK4 175.0 175.0 Mesterskab
136958 Xander Høgh Lyngsø Vinderup Skytteforening BK4 175.0 175.0 Hovedskydning
136958 Xander Høgh Lyngsø Vinderup Skytteforening BK4 184.0 184.0 Mesterskab
136965 Nicolas Klokmose Vinderup Skytteforening BK4 173.0 173.0 Hovedskydning
136965 Nicolas Klokmose Vinderup Skytteforening BK4 159.0 159.0 Mesterskab
136964 Sebastian Klokmose Vinderup Skytteforening BK4 168.0 168.0 Hovedskydning
136964 Sebastian Klokmose Vinderup Skytteforening BK4 164.0 164.0 Mesterskab
136959 Bjarke Rasmussen Vinderup Skytteforening BK4 160.0 160.0 Hovedskydning
136959 Bjarke Rasmussen Vinderup Skytteforening BK4 179.0 179.0 Mesterskab
136960 Rasmus Byskov Vinderup Skytteforening BK4 178.0 178.0 Hovedskydning
136960 Rasmus Byskov Vinderup Skytteforening BK4 180.0 180.0 Mesterskab
123545 Lucca Nørregård Vinderup Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
123545 Lucca Nørregård Vinderup Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
136962 Elias Sørensen Vinderup Skytteforening BK4 150.0 150.0 Hovedskydning
136962 Elias Sørensen Vinderup Skytteforening BK4 165.0 165.0 Mesterskab
123542 Natasja Zobbe Vinderup Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
123542 Natasja Zobbe Vinderup Skytteforening J2 191.0 191.0 Mesterskab
136966 Andreas Dalsgård Vinderup Skytteforening BK4 180.0 180.0 Hovedskydning
136966 Andreas Dalsgård Vinderup Skytteforening BK4 182.0 182.0 Mesterskab
136968 Malthe Mølgård Vinderup Skytteforening BK4 180.0 180.0 Hovedskydning
136968 Malthe Mølgård Vinderup Skytteforening BK4 177.0 177.0 Mesterskab
136961 Magnus Haugård Vinderup Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
136961 Magnus Haugård Vinderup Skytteforening J2 180.0 180.0 Mesterskab
131646 Frey Breiner Vinderup Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
131646 Frey Breiner Vinderup Skytteforening BK3 186.0 186.0 Mesterskab
109011 Lasse Hein Vinderup Skytteforening VÅ3 190.0 190.0 Hovedskydning
109011 Lasse Hein Vinderup Skytteforening VÅ3 195.0 195.0 Mesterskab
131641 Mogens Jensen Vinderup Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
131641 Mogens Jensen Vinderup Skytteforening BK3 183.0 183.0 Mesterskab
137338 Lars Dantoft Vinderup Skytteforening VS3 163.0 163.0 Hovedskydning
137338 Lars Dantoft Vinderup Skytteforening VS3 153.0 153.0 Mesterskab
29627 Erland Wøjcik Struer Skyttekreds SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
29627 Erland Wøjcik Struer Skyttekreds SE2 191.0 191.0 Mesterskab
134571 Kim Kristensen Struer Skyttekreds VS2 189.0 189.0 Hovedskydning
134571 Kim Kristensen Struer Skyttekreds VS2 194.0 194.0 Mesterskab
121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds VÅ2 188.0 188.0 Hovedskydning
121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds VÅ2 192.0 192.0 Mesterskab
131656 Mette Brandt Nielsen Struer Skyttekreds VÅ2 198.0 198.0 Hovedskydning
131656 Mette Brandt Nielsen Struer Skyttekreds VÅ2 193.0 193.0 Mesterskab
131664 Valdemar Skydsgaard Struer Skyttekreds BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
131664 Valdemar Skydsgaard Struer Skyttekreds BK3 181.0 181.0 Mesterskab
127754 Clara Brandt Madsen Struer Skyttekreds BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
127754 Clara Brandt Madsen Struer Skyttekreds BK2 198.0 198.0 Mesterskab
29483 Poul Gaardsted Struer Skyttekreds SE3 189.0 189.0 Hovedskydning
29483 Poul Gaardsted Struer Skyttekreds SE3 187.0 187.0 Mesterskab

Til toppen