LDM Sydøstjylland 2019 - riffel og pistol (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
33414 Tove Thomsen Secher Ullerup Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
33414 Tove Thomsen Secher Ullerup Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening VS3 181.0 181.0 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening VS3 185.0 185.0 Mesterskab
33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening VÅ1 195.0 195.0 Hovedskydning
33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening VÅ1 195.0 195.0 Mesterskab
111862 Petri Brask-Nielsen Ullerup Skytteforening VÅ2 199.0 199.0 Hovedskydning
111862 Petri Brask-Nielsen Ullerup Skytteforening VÅ2 199.0 199.0 Mesterskab
125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
129690 Sally Grotkjær Grunnet Sørensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
129690 Sally Grotkjær Grunnet Sørensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
132423 Nicolaj Rønhof Brink Blåhøj Skytteforening BK3 200.0 200.0 Hovedskydning
132423 Nicolaj Rønhof Brink Blåhøj Skytteforening BK3 200.0 200.0 Mesterskab
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
34879 Peter Tørslev Vejle Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
34879 Peter Tørslev Vejle Skytteforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab
33621 Henrik Lund Jelling fS VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
33621 Henrik Lund Jelling fS VÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
120368 Claus Kristoffersen Jelling fS VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
120368 Claus Kristoffersen Jelling fS VÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
33139 Peter Frandsen Blåhøj Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
33139 Peter Frandsen Blåhøj Skytteforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS BK1 200.0 200.0 Mesterskab
34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS J1 199.0 199.0 Hovedskydning
104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS J1 200.0 200.0 Mesterskab
130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
34764 Olaf Kurth Jensen Vejle Skytteforening SE2 197.0 197.0 Hovedskydning
34764 Olaf Kurth Jensen Vejle Skytteforening SE2 195.0 195.0 Mesterskab
96841 Tim Mikkelsen Jelling fS VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
96841 Tim Mikkelsen Jelling fS VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
135973 Tim Wohlert Ahlquist Vejle Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
135973 Tim Wohlert Ahlquist Vejle Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
129892 Jonas Bøgelund Mortensen Vejle Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
129892 Jonas Bøgelund Mortensen Vejle Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
33790 Ove Laursen Jelling fS SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
123669 Maja Pedersen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
123669 Maja Pedersen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
80547 Jens Peter Ladegaard Jelling fS SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
80547 Jens Peter Ladegaard Jelling fS SE1 200.0 200.0 Mesterskab
108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
101490 Christoffer Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
101490 Christoffer Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening VS2 182.0 182.0 Hovedskydning
34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening VS2 189.0 189.0 Mesterskab
35001 Jan Ryholl Vejle Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
35001 Jan Ryholl Vejle Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VS2 190.0 190.0 Hovedskydning
112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VS2 188.0 188.0 Mesterskab
127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
129784 Annebell Chen Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
129784 Annebell Chen Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
128742 Hannibal Kramer Thomsen Ullerup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
128742 Hannibal Kramer Thomsen Ullerup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
130869 Sarah Jensen Jelling fS BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
130869 Sarah Jensen Jelling fS BK1 198.0 198.0 Mesterskab
100603 Jens Sten Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
100603 Jens Sten Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab
137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK3 200.0 200.0 Hovedskydning
137465 Anna Victoria Dohn Rix Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK3 200.0 200.0 Mesterskab
127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VS2 193.0 193.0 Hovedskydning
87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VS2 195.0 195.0 Mesterskab
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Jelling fS VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
110291 Henriette Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
110291 Henriette Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
120513 Michael Jens Gram Jakobsen Vejle Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
120513 Michael Jens Gram Jakobsen Vejle Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab
137885 Thea Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 177.0 177.0 Hovedskydning
107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
131129 Marcus Nickelmann Ammitsbøl Sg&i BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
131129 Marcus Nickelmann Ammitsbøl Sg&i BK2 190.0 190.0 Mesterskab
34517 Bo W. Knudsen Fredericia Garnisons Idrætsforening VS3 171.0 171.0 Hovedskydning
33812 Lis Andersen Jelling fS SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
33812 Lis Andersen Jelling fS SE1 197.0 197.0 Mesterskab
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening VS3 193.0 193.0 Hovedskydning
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening VS3 192.0 192.0 Mesterskab
33816 Knud Andersen Jelling fS SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
33816 Knud Andersen Jelling fS SE1 200.0 200.0 Mesterskab
125274 Cecilie Højlund Nilsson Klejs-Juelsminde Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
125274 Cecilie Højlund Nilsson Klejs-Juelsminde Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 200.0 200.0 Mesterskab
85786 Sara Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening VS3 170.0 170.0 Hovedskydning
33339 Erling Hansen Blåhøj Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
33339 Erling Hansen Blåhøj Skytteforening SE2 193.0 193.0 Mesterskab
121624 Simon Høgh Kristoffersen Brande Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
121624 Simon Høgh Kristoffersen Brande Skytteforening BK1 195.0 195.0 Mesterskab
111577 Niels Ladegaard Vejle Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
111577 Niels Ladegaard Vejle Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
121887 Malene Nørgaard Brande Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
135768 Magnus Christiansen Vejle Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
135768 Magnus Christiansen Vejle Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening J2 200.0 200.0 Mesterskab

Til toppen