Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Honum pistolterræn (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordjylland
DGI Vestjylland
DGI Midtjylland
DGI Østjylland
DGI Sydøstjylland
DGI Sydvest
DGI Sønderjylland
DGI Fyn
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Nordsjælland
DGI Storkøbenhavn
DGI Storstrømmen
Alle foreninger
Bramming Skytteforening
Dalum Skytteforening
Djurslands PistolKlub
Engesvang Skyttekreds
Galten Skytteforening
Hem Skytteforening
Hillerød Skytteforening
Holmegaard Skytteforening
Honum & Omegns Skytteforening
Horsens Skyttekreds
Hørsholm Pistolforening
Idrætsforeningen Flyvestation Karup
Klejs-Juelsminde Skytteforening
Knabstrup Skytteforening
Københavns Amts Skyttelaug
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
Lind Skytteforening
Lunde Sg&I
Løsning-Hedensted Skytteforening
Nyborg Skytteforening
Nykøbing Mors Skyttekreds
RI 98 Skytteforening
Ribe Skyttekreds
Ringsted Skytteforening
Sdr. Omme Skytteforening
Skjern Skytteforening
Skytteklubben DSB/ASF
Sorø Skytteforening
Sports skytterne Snedsted
Strøby Skytteforening
Vejle Skytteforening
Vissenbjerg Skytteforening
Ølsted Skytteforening
Østbirk Pistol Skytter
Aabenraa Skytteforening
Århus Pistolklub
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
120600
Kurt Petersen
Knabstrup Skytteforening
GPA
50.000
37.000
Hovedskydning
125023
Carlo Pedersen
Nyborg Skytteforening
GPA
22.000
16.000
Hovedskydning
115517
Gerhard Wirenfeldt
Idrætsforeningen Flyvestation Karup
GPA
46.000
34.000
Hovedskydning
131879
Jørgen Damborg
Sorø Skytteforening
GPA
51.000
38.000
Hovedskydning
105441
Søren Ejegod Nielsen
Sorø Skytteforening
GPA
40.000
29.000
Hovedskydning
94652
Kaare Grønvold
Strøby Skytteforening
GPA
50.000
37.000
Hovedskydning
93721
Morten Furholt Hansen
Ringsted Skytteforening
GPA
57.000
42.000
Hovedskydning
127348
Lars Hedegaard Larsen
Hillerød Skytteforening
GPA
40.000
29.000
Hovedskydning
34791
Henrik Nielsen
Løsning-Hedensted Skytteforening
GPA
65.000
48.000
Hovedskydning
40949
Henrik Rasmussen
Ribe Skyttekreds
GPA
55.000
40.000
Hovedskydning
66086
Ejner Nicolaisen
Hørsholm Pistolforening
GPA
66.000
49.000
Hovedskydning
123557
Klaus Andersen
Honum & Omegns Skytteforening
GPA
26.000
19.000
Hovedskydning
31423
Erik A. Christensen
Engesvang Skyttekreds
GPA
51.000
38.000
Hovedskydning
31381
Poul Arne Sørensen
Engesvang Skyttekreds
GPA
52.000
38.000
Hovedskydning
136810
Thomas Hansen
Engesvang Skyttekreds
GPA
20.000
15.000
Hovedskydning
31414
Ivan Kristensen
Engesvang Skyttekreds
GPA
54.000
40.000
Hovedskydning
70375
Jan Bodé
Københavns Amts Skyttelaug
GPA
50.000
37.000
Hovedskydning
24121
Steffen Høgh
Århus Pistolklub
GPA
43.000
32.000
Hovedskydning
110818
Peter Wallén
Århus Pistolklub
GPA
39.000
29.000
Hovedskydning
111858
Mikael Jensen
Århus Pistolklub
GPA
41.000
30.000
Hovedskydning
21521
Dan Hansen
Vejle Skytteforening
GPA
54.000
40.000
Hovedskydning
96449
Niels Knudstrup
Nykøbing Mors Skyttekreds
GPA
45.000
33.000
Hovedskydning
27071
Jørn Nordgaard Kristensen
Nykøbing Mors Skyttekreds
GPA
66.000
49.000
Hovedskydning
27136
Bent Mortensen
Nykøbing Mors Skyttekreds
GPA
57.000
42.000
Hovedskydning
120503
Morten Lindhardt Zühlke
Bramming Skytteforening
GPA
47.000
35.000
Hovedskydning
43974
Sten Aarestrup
Aabenraa Skytteforening
GPA
60.000
44.000
Hovedskydning
44032
Henning Dall
Aabenraa Skytteforening
GPA
44.000
32.000
Hovedskydning
82469
Bernhard Paetzke
Aabenraa Skytteforening
GPA
43.000
32.000
Hovedskydning
105216
Jascha Paetzke
Aabenraa Skytteforening
GPA
40.000
29.000
Hovedskydning
82468
Manfred Thiel
Aabenraa Skytteforening
GPA
31.000
23.000
Hovedskydning
55982
Jens Peter Jensen
Holmegaard Skytteforening
GPA
56.000
41.000
Hovedskydning
96343
Niels Bank Simonsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
GPA
48.000
35.000
Hovedskydning
92832
Sebastian Mikkelsen
Sports skytterne Snedsted
GPA
48.000
35.000
Hovedskydning
33640
Flemming Skourup
Sdr. Omme Skytteforening
GPA
35.000
26.000
Hovedskydning
134712
Daniel Sønderholm
RI 98 Skytteforening
GPA
33.000
24.000
Hovedskydning
130097
Tim Lindholm Nittka
Lunde Sg&I
GPA
32.000
24.000
Hovedskydning
46305
Rasmus Milling Varmdal
Lunde Sg&I
GPA
59.000
43.000
Hovedskydning
122885
Niels-Jørgen Poulsen
Vejle Skytteforening
GPA
32.000
24.000
Hovedskydning
121613
Carsten Jensen
Vejle Skytteforening
GPA
39.000
29.000
Hovedskydning
121612
Brian Holm
Vejle Skytteforening
GPA
29.000
21.000
Hovedskydning
18474
Bjarne Skibild
Djurslands PistolKlub
GPA
51.000
38.000
Hovedskydning
129977
Niels Peter Hviid
Djurslands PistolKlub
GPA
27.000
20.000
Hovedskydning
115713
Henrik Andersen
Djurslands PistolKlub
GPA
64.000
47.000
Hovedskydning
31374
Søren Andersen
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
GPA
63.000
46.000
Hovedskydning
32361
Knud Jensen
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
GPA
30.000
22.000
Hovedskydning
89048
Jørn Vestervig Christensen
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
GPA
35.000
26.000
Hovedskydning
GPA
68.000
50.000
Hovedskydning
32357
Knud Erik Sørensen
Lind Skytteforening
GPA
69.000
51.000
Hovedskydning
105816
Kenneth Andersen
Vissenbjerg Skytteforening
GPA
56.000
41.000
Hovedskydning
51584
Palle Rosthøj
Vissenbjerg Skytteforening
GPA
37.000
27.000
Hovedskydning
86797
Leif Ravn
Hem Skytteforening
GPA
60.000
44.000
Hovedskydning
24910
Carsten Østergaard
Østbirk Pistol Skytter
GPA
50.000
37.000
Hovedskydning
122103
Henrik Sjang Davidsen
Skytteklubben DSB/ASF
GPA
52.000
38.000
Hovedskydning
119518
Anders Lykke Christensen
Skytteklubben DSB/ASF
GPA
31.000
23.000
Hovedskydning
88571
Rene Sørensen
Galten Skytteforening
GPA
14.000
10.000
Hovedskydning
133018
Sune Bækgaard Sørensen
Lind Skytteforening
GPA
24.000
18.000
Hovedskydning
134893
Hans Henrik Skjerning
Galten Skytteforening
GPA
38.000
28.000
Hovedskydning
130399
Jeppe Stjernholm
Galten Skytteforening
GPA
59.000
43.000
Hovedskydning
127110
Keld Due Kaiser
Galten Skytteforening
GPA
24.000
18.000
Hovedskydning
87302
Bjarne Høj
Skjern Skytteforening
GPA
60.000
44.000
Hovedskydning
132156
Per Fjord Carlsen
Skjern Skytteforening
GPA
34.000
25.000
Hovedskydning
87303
Alex Høj
Skjern Skytteforening
GPA
33.000
24.000
Hovedskydning
21173
Jan Pedersen
Horsens Skyttekreds
GPA
63.000
46.000
Hovedskydning
123694
Jens Peder Jørgensen
Horsens Skyttekreds
GPA
53.000
39.000
Hovedskydning
103995
Kenn Sandberg
Horsens Skyttekreds
GPA
46.000
34.000
Hovedskydning
20987
Morten Bjerremand Mortensen
Horsens Skyttekreds
GPA
43.000
32.000
Hovedskydning
117406
Magnus Juul Nordstrøm
Dalum Skytteforening
GPA
50.000
37.000
Hovedskydning
23209
Henrik Kjeldsen
Skytteklubben DSB/ASF
GPA
59.000
43.000
Hovedskydning
127672
Jacob Walsøe
Klejs-Juelsminde Skytteforening
GPA
44.000
32.000
Hovedskydning
137987
Jeppe Rasmussen
Idrætsforeningen Flyvestation Karup
GPA
28.000
21.000
Hovedskydning
127070
Eva Hviid Christensen
Østbirk Pistol Skytter
GPA
41.000
30.000
Hovedskydning
97307
Kim S. J. Jensen
Østbirk Pistol Skytter
GPA
68.000
50.000
Hovedskydning
109163
René Mosegaard
Østbirk Pistol Skytter
GPA
68.000
50.000
Hovedskydning
128962
David Skrostrup Nielsen
Ølsted Skytteforening
GPA
38.000
28.000
Hovedskydning
128897
Torben Nielsen
Ølsted Skytteforening
GPA
49.000
36.000
Hovedskydning
126656
Steen Rasch
Ølsted Skytteforening
GPA
39.000
29.000
Hovedskydning
90255
Preben Skov Troelsen
Lind Skytteforening
GPA
31.000
23.000
Hovedskydning
32164
Michael Brandt
Lind Skytteforening
GPA
57.000
42.000
Hovedskydning
121115
Kasper Udengaard Kristoffersen
Sorø Skytteforening
GPA
60.000
44.000
Hovedskydning
128868
Tue Christensen
Østbirk Pistol Skytter
GPA
61.000
45.000
Hovedskydning
40096
Michael Rosenlund
Bramming Skytteforening
GPA
18.000
13.000
Hovedskydning
35259
Benny Jensen
Vejle Skytteforening
GPA
25.000
18.000
Hovedskydning
20666
Jesper Larsen
Ølsted Skytteforening
GPA
63.000
46.000
Hovedskydning
52072
Benny Jensen
Dalum Skytteforening
GPA
22.000
16.000
Hovedskydning
126355
Kenny Sønderborg
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
GPA
45.000
33.000
Hovedskydning
Til toppen