Nørresundby skf. klubmesterskab - Runde 9-10 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
97539 Inger Hierzman Nørresundby Skytteforening SE3 179.0 179.0 Hovedskydning
97539 Inger Hierzman Nørresundby Skytteforening SE3 174.0 174.0 Mesterskab
14643 Markus Hierzmann Nørresundby Skytteforening SE3 188.0 188.0 Hovedskydning
137466 Mikkel Jørgensen Nørresundby Skytteforening J2 183.0 183.0 Hovedskydning
137466 Mikkel Jørgensen Nørresundby Skytteforening J2 181.0 181.0 Mesterskab
137467 Troels Stentoft Nørresundby Skytteforening J2 175.0 175.0 Hovedskydning
137467 Troels Stentoft Nørresundby Skytteforening J2 177.0 177.0 Mesterskab
137469 Rasmus Vinding Nørresundby Skytteforening J2 160.0 160.0 Hovedskydning
137469 Rasmus Vinding Nørresundby Skytteforening J2 174.0 174.0 Mesterskab
137472 Abbas Ajoub Nørresundby Skytteforening BK4 164.0 164.0 Hovedskydning
137472 Abbas Ajoub Nørresundby Skytteforening BK4 178.0 178.0 Mesterskab
136585 Alexander Lundin Nørresundby Skytteforening BK3 177.0 177.0 Hovedskydning
136585 Alexander Lundin Nørresundby Skytteforening BK3 180.0 180.0 Mesterskab
136586 Hjalte Vigholt Nørresundby Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
136586 Hjalte Vigholt Nørresundby Skytteforening BK3 191.0 191.0 Mesterskab
136587 David Blok Nørresundby Skytteforening BK4 151.0 151.0 Hovedskydning
136587 David Blok Nørresundby Skytteforening BK4 165.0 165.0 Mesterskab
136588 Emil Jacobsen Nørresundby Skytteforening BK4 176.0 176.0 Hovedskydning
136588 Emil Jacobsen Nørresundby Skytteforening BK4 186.0 186.0 Mesterskab
136589 Oliver Jørgensen Nørresundby Skytteforening BK4 166.0 166.0 Hovedskydning
136589 Oliver Jørgensen Nørresundby Skytteforening BK4 163.0 163.0 Mesterskab
136590 Lauge Holme Nørresundby Skytteforening BK3 180.0 180.0 Hovedskydning
136590 Lauge Holme Nørresundby Skytteforening BK3 186.0 186.0 Mesterskab
136591 Oliver K. Nielsen Nørresundby Skytteforening BK4 172.0 172.0 Hovedskydning
136591 Oliver K. Nielsen Nørresundby Skytteforening BK4 170.0 170.0 Mesterskab
136592 Magnus Willazen Nørresundby Skytteforening BK4 185.0 185.0 Hovedskydning
136592 Magnus Willazen Nørresundby Skytteforening BK4 179.0 179.0 Mesterskab
14158 Svenning Aanundsen Hougaard Nørresundby Skytteforening SE3 190.0 190.0 Mesterskab
14158 Svenning Aanundsen Hougaard Nørresundby Skytteforening SE3 179.0 179.0 Hovedskydning
14807 Gorm Østergaard Nørresundby Skytteforening VS3 161.0 161.0 Mesterskab
14807 Gorm Østergaard Nørresundby Skytteforening VS3 154.0 154.0 Hovedskydning
129763 Rudi Hierzmann Nørresundby Skytteforening VÅ3 185.0 185.0 Mesterskab
129763 Rudi Hierzmann Nørresundby Skytteforening VÅ3 187.0 187.0 Hovedskydning
135440 Mikkel S. Madsen Nørresundby Skytteforening VÅ3 175.0 175.0 Hovedskydning
135434 Andreas Parmo Nørresundby Skytteforening VÅ3 153.0 153.0 Hovedskydning
135436 Martin Buus Nørresundby Skytteforening VÅ3 169.0 169.0 Mesterskab
135436 Martin Buus Nørresundby Skytteforening VÅ3 160.0 160.0 Hovedskydning
135432 Mathias Hierzmann Nørresundby Skytteforening J2 184.0 184.0 Mesterskab
135432 Mathias Hierzmann Nørresundby Skytteforening J2 185.0 185.0 Hovedskydning
138066 Julius Hejgaard Nørresundby Skytteforening J1 185.0 185.0 Mesterskab
138066 Julius Hejgaard Nørresundby Skytteforening J1 178.0 178.0 Hovedskydning

Til toppen