Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Raekke
Info
Oversigt
Program
A Rækken | Min Idræt
Pulje-og rækkeinfo
Turnering:
DGI Vestjylland Petanque 2019
Turneringsansvarlige
Der er ikke registreret nogen turneringsansvarlige
Dokumenter
Reglement
Holdkort
Bemærkninger
Pulje oversigt
A Rækken
Pulje 1
Rofi 2
-
Lyne 2
-
HBF 1
-
HBF 2
-
Mejdal-Halgård 1
-
Støfi 1
-
Bremdal IK
-
Aadum I&U 2
-
Ørnhøj OSK 2
-
Mejdal-Halgård 4
https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=98970
Komplet kampprogram
A Rækken
Kampnr.
Dag
Dato/tid
Hjemme/Ude
Sted/bane/hal
Resultat
Arrangør
725722
Mandag
08-04-19
18:30
Mejdal-Halgård 1
-
Mejdal-Halgård 4
Spillested
Mejdal Hallen
3 - 1
(43 - 18)
725723
Mandag
08-04-19
18:30
Ørnhøj OSK 2
-
Lyne 2
Spillested
Ørnhøj Hallen
1 - 3
(26 - 41)
725724
Mandag
08-04-19
18:30
Støfi 1
-
Bremdal IK
Spillested
STØFI Hjemmebane - Bagved Falck
2 - 2
(36 - 47)
725725
Mandag
08-04-19
18:30
Aadum I&U 2
-
Rofi 2
Spillested
Aadum Petanquebane
1 - 3
(26 - 51)
725726
Mandag
08-04-19
18:30
HBF 1
-
HBF 2
Spillested
Herrup Stadion
1 - 3
(37 - 47)
725727
Tirsdag
23-04-19
18:30
Lyne 2
-
Mejdal-Halgård 1
Spillested
Lyne Krocket- Og Petanqueklub
0 - 4
(30 - 52)
725728
Tirsdag
23-04-19
18:30
Mejdal-Halgård 4
-
Støfi 1
Spillested
Mejdal Hallen
1 - 3
(32 - 47)
725729
Tirsdag
23-04-19
18:30
Rofi 2
-
Bremdal IK
Spillested
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
0 - 4
(7 - 52)
725730
Tirsdag
23-04-19
18:30
HBF 2
-
Ørnhøj OSK 2
Spillested
Herrup Stadion
2 - 2
(40 - 32)
725731
Tirsdag
23-04-19
18:30
HBF 1
-
Aadum I&U 2
Spillested
Herrup Stadion
3 - 1
(46 - 40)
725732
Mandag
06-05-19
18:30
Mejdal-Halgård 4
-
Ørnhøj OSK 2
Spillested
Mejdal Hallen
3 - 1
(42 - 30)
725733
Mandag
06-05-19
18:30
HBF 2
-
Lyne 2
Spillested
Herrup Stadion
2 - 2
(41 - 33)
725734
Mandag
06-05-19
18:30
Rofi 2
-
Mejdal-Halgård 1
Spillested
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
0 - 4
(25 - 52)
725735
Mandag
06-05-19
18:30
Aadum I&U 2
-
Støfi 1
Spillested
Aadum Petanquebane
3 - 1
(51 - 47)
725736
Mandag
06-05-19
18:30
Bremdal IK
-
HBF 1
Spillested
Bremdal Petanquebane
2 - 2
(36 - 39)
725737
Mandag
20-05-19
18:30
Bremdal IK
-
Lyne 2
Spillested
Bremdal Petanquebane
4 - 0
(52 - 17)
725738
Mandag
20-05-19
18:30
HBF 2
-
Mejdal-Halgård 4
Spillested
Herrup Stadion
4 - 0
(52 - 14)
725739
Mandag
20-05-19
18:30
Ørnhøj OSK 2
-
Aadum I&U 2
Spillested
Ørnhøj Hallen
2 - 2
(43 - 36)
725740
Mandag
20-05-19
18:30
Støfi 1
-
Rofi 2
Spillested
STØFI Hjemmebane - Bagved Falck
3 - 1
(50 - 34)
725741
Mandag
20-05-19
18:30
Mejdal-Halgård 1
-
HBF 1
Spillested
Mejdal Hallen
4 - 0
(52 - 8)
725742
Mandag
03-06-19
18:30
Ørnhøj OSK 2
-
Rofi 2
Spillested
Ørnhøj Hallen
2 - 2
(41 - 48)
725743
Mandag
03-06-19
18:30
Mejdal-Halgård 1
-
Støfi 1
Spillested
Mejdal Hallen
4 - 0
(52 - 15)
725744
Mandag
03-06-19
18:30
Bremdal IK
-
HBF 2
Spillested
Bremdal Petanquebane
1 - 3
(41 - 43)
725745
Mandag
03-06-19
18:30
Lyne 2
-
Aadum I&U 2
Spillested
Lyne Krocket- Og Petanqueklub
4 - 0
(52 - 29)
725746
Mandag
03-06-19
18:30
Mejdal-Halgård 4
-
HBF 1
Spillested
Mejdal Hallen
2 - 2
(41 - 41)
725747
Mandag
17-06-19
18:30
Bremdal IK
-
Ørnhøj OSK 2
Spillested
Bremdal Petanquebane
4 - 0
(52 - 10)
725748
Mandag
17-06-19
18:30
Lyne 2
-
Mejdal-Halgård 4
Spillested
Lyne Krocket- Og Petanqueklub
2 - 2
(36 - 35)
725749
Mandag
17-06-19
18:30
Støfi 1
-
HBF 2
Spillested
STØFI Hjemmebane - Bagved Falck
1 - 3
(30 - 50)
725750
Mandag
17-06-19
18:30
Mejdal-Halgård 1
-
Aadum I&U 2
Spillested
Mejdal Hallen
4 - 0
(52 - 16)
725751
Mandag
17-06-19
18:30
HBF 1
-
Rofi 2
Spillested
Herrup Stadion
3 - 1
(50 - 18)
725752
Mandag
05-08-19
18:30
Rofi 2
-
Lyne 2
Spillested
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
2 - 2
(44 - 42)
725753
Mandag
05-08-19
18:30
Ørnhøj OSK 2
-
Mejdal-Halgård 1
Spillested
Ørnhøj Hallen
0 - 4
(13 - 52)
725754
Mandag
05-08-19
18:30
Bremdal IK
-
Mejdal-Halgård 4
Spillested
Bremdal Petanquebane
3 - 1
(47 - 44)
725755
Mandag
05-08-19
18:30
Aadum I&U 2
-
HBF 2
Spillested
Aadum Petanquebane
1 - 3
(30 - 49)
725756
Mandag
05-08-19
18:30
HBF 1
-
Støfi 1
Spillested
Herrup Stadion
4 - 0
(52 - 16)
725757
Mandag
19-08-19
18:30
Rofi 2
-
HBF 2
Spillested
Ringkøbing Og Omegns Firmaidræt - DFIF
2 - 2
(43 - 46)
725758
Mandag
19-08-19
18:30
Mejdal-Halgård 1
-
Bremdal IK
Spillested
Mejdal Hallen
4 - 0
(52 - 22)
725759
Mandag
19-08-19
18:30
Støfi 1
-
Ørnhøj OSK 2
Spillested
STØFI Hjemmebane - Bagved Falck
4 - 0
(52 - 30)
725760
Mandag
19-08-19
18:30
Mejdal-Halgård 4
-
Aadum I&U 2
Spillested
Mejdal Hallen
4 - 0
(52 - 30)
725761
Mandag
19-08-19
18:30
Lyne 2
-
HBF 1
Spillested
Lyne Krocket- Og Petanqueklub
2 - 2
(42 - 39)
725762
Mandag
02-09-19
18:30
HBF 2
-
Mejdal-Halgård 1
Spillested
Herrup Stadion
1 - 3
(40 - 46)
725763
Mandag
02-09-19
18:30
Lyne 2
-
Støfi 1
Spillested
Lyne Krocket- Og Petanqueklub
2 - 2
(43 - 32)
725764
Mandag
02-09-19
18:30
Mejdal-Halgård 4
-
Rofi 2
Spillested
Mejdal Hallen
4 - 0
(52 - 28)
725765
Mandag
02-09-19
18:30
Aadum I&U 2
-
Bremdal IK
Spillested
Aadum Petanquebane
2 - 2
(39 - 33)
725766
Mandag
02-09-19
18:30
Ørnhøj OSK 2
-
HBF 1
Spillested
Ørnhøj Hallen
1 - 3
(39 - 42)
Til toppen