| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/12 200/15 400/27
2 123669 Maja Pedersen Ousted Tåning Skytteforening 200/13 200/14 400/27
3 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 200/12 200/13 400/25
4 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening 199/13 200/13 399/26
5 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 199/11 200/12 399/23
6 122878 Conrad Ejsing Sørensen Paarup Skytteforening 199/09 200/12 399/21
7 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 200/07 199/07 399/14
8 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening 198/09 200/16 398/25
9 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 198/11 200/11 398/22
9 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/11 200/11 398/22
11 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 200/14 196/10 396/24
12 117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening 198/05 197/07 395/12
13 128747 Julie S. Kjøller Otterup Skytteforening 198/07 196/02 394/09
14 129884 Mathilde Schlûnsen Særslev Skytteforening 196/03 197/09 393/12

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 131015 Mikkel Nielsen Lumby Skytteforening 199/09 198/06 397/15
2 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 196/07 199/08 395/15
3 136891 Oliver Jørgensen Særslev Skytteforening 198/07 195/05 393/12
4 136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening 198/07 194/06 392/13
5 136765 Magnus b b Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/05 195/03 389/08
6 130932 Kasper Jørgensen Bullerup Skyttekreds 192/05 192/05 384/10

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening 189/02 194/05 383/07
2 132192 Oliver Lauridsen Bogense Skytteforening 186/01 193/03 379/04
3 131013 Laurits Jørgensen Lumby Skytteforening 190/02 186/01 376/03
4 135287 Oskar Canning Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 181/02 193/04 374/06
5 134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening 182/00 183/01 365/01
6 133029 Phillip Lauridsen Bogense Skytteforening 182/01 177/02 359/03
7 123594 Thomas Kristoffersen Bogense Skytteforening 174/02 183/01 357/03

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening 199/10 199/07 398/17
2 137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening 198/09 196/05 394/14
3 137736 Nicolai Tolstrup Særslev Skytteforening 193/02 193/04 386/06
4 137717 Kaya Grevelund Nielsen Otterup Skytteforening 191/03 188/02 379/05
5 137620 Thor Helding Madsen Paarup Skytteforening 185/00 187/02 372/02
6 137328 Mathias hegnsgaard Leshøtt Særslev Skytteforening 180/02 191/03 371/05

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 120920 Emma Klinck Horne Skytteforening 200/13 200/12 400/25
2 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 200/12 200/12 400/24
3 109881 Annika Hansen Otterup Skytteforening 200/07 200/09 400/16
4 86191 Sofus Helding Andersen Horne Skytteforening 200/07 199/07 399/14
5 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 197/06 200/10 397/16
6 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 198/12 199/14 397/26
7 112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening 198/09 197/06 395/15
8 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 198/11 196/10 394/21

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 197/10 199/06 396/16
2 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 198/07 196/10 394/17
3 124595 Laura Hansen Paarup Skytteforening 194/07 195/02 389/09
4 117322 Lasse Gundersen Bogense Skytteforening 189/02 192/05 381/07

Riffel, 15m - Mesterskab VS1

1 43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening 196/04 197/05 393/09
2 45956 Laura Buch Særslev Skytteforening 195/06 197/06 392/12

Riffel, 15m - Mesterskab VS2

1 52423 Henrik G. Nielsen Sportsskydeklubben Odense 192/04 190/03 382/07
2 49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening 185/00 186/03 371/03

Riffel, 15m - Mesterskab VS3

1 136568 Lizette Bæk Tommerup Skytteforening 169/00 170/01 339/01
2 135667 Jannik Kjeldsen Tommerup Skytteforening 163/00 170/00 333/00

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ1

1 86498 Kristian Iversen Særslev Skytteforening 200/16 200/12 400/28
2 95724 John Helstrup Svinninge Skytteforening 200/13 200/09 400/22
3 50324 Torben Christiansen Særslev Skytteforening 200/11 200/10 400/21
4 102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening 199/08 200/08 399/16
5 49668 Christina Rasmussen Særslev Skytteforening 200/14 199/09 399/23
6 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening 197/08 200/08 397/16
7 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening 197/10 199/11 396/21
8 126568 Keld Reimer Hansen Otterup Skytteforening 195/07 195/08 390/15

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ2

1 126565 Steen Lage Otterup Skytteforening 199/11 198/10 397/21
2 129084 Ejgil Jensen Horne Skytteforening 196/05 196/04 392/09
3 133516 Lisbeth Helstrup Svinninge Skytteforening 194/03 196/05 390/08
4 128666 Heidi Nyborg Horne Skytteforening 196/07 194/01 390/08
5 51445 Heidi Madsen Lumby Skytteforening 190/05 188/01 378/06

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ3

1 137687 Bendt Hvidkjær Særslev Skytteforening 196/07 195/04 391/11
2 117284 Sara Kristoffersen Bogense Skytteforening 188/01 184/01 372/02

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/11 200/15 400/26
2 49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening 199/08 199/10 398/18
3 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening 200/11 197/05 397/16
4 49614 John Guld Særslev Skytteforening 199/03 196/10 395/13
5 49581 Lise Larsen Særslev Skytteforening 196/04 197/07 393/11
6 50427 Kurt Christoffersen Nr. Esterbølle Skytteforening 196/05 196/05 392/10
7 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/04 196/08 389/12
8 110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening 193/06 195/02 388/08
9 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/06 193/04 388/10
10 52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening 191/01 195/05 386/06

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/08 194/08 391/16
2 112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening 196/10 194/03 390/13
3 49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 192/04 197/03 389/07
4 49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening 196/05 192/03 388/08
5 94888 Arne Hansen Bogense Skytteforening 193/03 190/03 383/06
6 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 189/03 193/03 382/06
7 48836 Mogens Larsen Herrested Skytteforening 189/03 190/02 379/05
8 50533 Bent Jacobsen Nr. Esterbølle Skytteforening 189/04 188/01 377/05
9 49613 John Vennerstrøm Nr. Esterbølle Skytteforening 189/02 186/00 375/02
10 50333 Svend E. Christensen Bogense Skytteforening 187/03 187/00 374/03

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 45755 Kurt Pedersen Herrested Skytteforening 183/01 193/02 376/03
2 116779 Ove Pedersen Nr. Esterbølle Skytteforening 186/02 187/02 373/04
3 45763 Karl Larsen Herrested Skytteforening 188/05 184/04 372/09

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 50452 Jytte Andersen Bogense Skytteforening 193/05 194/06 387/11

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 200/14
2 123669 Maja Pedersen Ousted Tåning Skytteforening 200/13
3 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 200/12
3 136358 Marie kej Eskesen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/12
5 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 200/07
6 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening 199/13
7 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 199/11
8 122878 Conrad Ejsing Sørensen Paarup Skytteforening 199/09
9 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 198/11
9 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/11
11 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening 198/09
12 128747 Julie S. Kjøller Otterup Skytteforening 198/07
13 117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening 198/05
14 129884 Mathilde Schlûnsen Særslev Skytteforening 196/03

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 131015 Mikkel Nielsen Lumby Skytteforening 199/09
2 136945 Natalie Kjeldbjerg Otterup Skytteforening 198/07
2 136891 Oliver Jørgensen Særslev Skytteforening 198/07
4 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 196/07
5 136765 Magnus b b Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/05
6 130932 Kasper Jørgensen Bullerup Skyttekreds 192/05

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 131013 Laurits Jørgensen Lumby Skytteforening 190/02
2 135317 Lukas Kling Larsen Horne Skytteforening 189/02
3 132192 Oliver Lauridsen Bogense Skytteforening 186/01
4 133029 Phillip Lauridsen Bogense Skytteforening 182/01
5 134773 Mikkel Jørgensen Tommerup Skytteforening 182/00
6 135287 Oskar Canning Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling 181/02
7 123594 Thomas Kristoffersen Bogense Skytteforening 174/02

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 137364 Ida Damtoft Nielsen Otterup Skytteforening 199/10
2 137627 Tanja Volynets Særslev Skytteforening 198/09
3 137736 Nicolai Tolstrup Særslev Skytteforening 193/02
4 137717 Kaya Grevelund Nielsen Otterup Skytteforening 191/03
5 137620 Thor Helding Madsen Paarup Skytteforening 185/00
6 137328 Mathias hegnsgaard Leshøtt Særslev Skytteforening 180/02

Riffel, 15m - Klasse J1

1 120920 Emma Klinck Horne Skytteforening 200/13
2 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 200/12
3 109881 Annika Hansen Otterup Skytteforening 200/07
3 86191 Sofus Helding Andersen Horne Skytteforening 200/07
5 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 198/12
6 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 198/11
7 112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening 198/09
8 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 197/06

Riffel, 15m - Klasse J2

1 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 198/07
2 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 197/10
3 124595 Laura Hansen Paarup Skytteforening 194/07
4 117322 Lasse Gundersen Bogense Skytteforening 189/02

Riffel, 15m - Klasse VS1

1 43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening 196/04
2 45956 Laura Buch Særslev Skytteforening 195/06

Riffel, 15m - Klasse VS2

1 52423 Henrik G. Nielsen Sportsskydeklubben Odense 192/04
2 49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening 185/00

Riffel, 15m - Klasse VS3

1 136568 Lizette Bæk Tommerup Skytteforening 169/00
2 135667 Jannik Kjeldsen Tommerup Skytteforening 163/00

Riffel, 15m - Klasse VÅ1

1 86498 Kristian Iversen Særslev Skytteforening 200/16
2 49668 Christina Rasmussen Særslev Skytteforening 200/14
3 95724 John Helstrup Svinninge Skytteforening 200/13
4 50324 Torben Christiansen Særslev Skytteforening 200/11
5 102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening 199/08
6 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening 197/10
7 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening 197/08
8 126568 Keld Reimer Hansen Otterup Skytteforening 195/07

Riffel, 15m - Klasse VÅ2

1 126565 Steen Lage Otterup Skytteforening 199/11
2 128666 Heidi Nyborg Horne Skytteforening 196/07
3 129084 Ejgil Jensen Horne Skytteforening 196/05
4 133516 Lisbeth Helstrup Svinninge Skytteforening 194/03
5 51445 Heidi Madsen Lumby Skytteforening 190/05

Riffel, 15m - Klasse VÅ3

1 137687 Bendt Hvidkjær Særslev Skytteforening 196/07
2 117284 Sara Kristoffersen Bogense Skytteforening 188/01

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening 200/11
1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/11
3 49644 Hans Otto Rasmussen Særslev Skytteforening 199/08
3 49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening 199/08
5 49614 John Guld Særslev Skytteforening 199/03
6 50893 Bente M. Lohmann Bullerup Skyttekreds 198/10
7 51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds 198/07
8 50427 Kurt Christoffersen Nr. Esterbølle Skytteforening 196/05
9 49581 Lise Larsen Særslev Skytteforening 196/04
10 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/06
11 110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening 193/06
12 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/04
13 52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening 191/01

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/08
2 112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening 196/10
3 49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening 196/05
4 94888 Arne Hansen Bogense Skytteforening 193/03
5 49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 192/04
6 50533 Bent Jacobsen Nr. Esterbølle Skytteforening 189/04
7 48836 Mogens Larsen Herrested Skytteforening 189/03
7 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 189/03
9 49613 John Vennerstrøm Nr. Esterbølle Skytteforening 189/02
10 50333 Svend E. Christensen Bogense Skytteforening 187/03

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 45763 Karl Larsen Herrested Skytteforening 188/05
2 116779 Ove Pedersen Nr. Esterbølle Skytteforening 186/02
3 45755 Kurt Pedersen Herrested Skytteforening 183/01

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 50452 Jytte Andersen Bogense Skytteforening 193/05

Til toppen