| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 121236 Mads Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 200/16
2 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 200/14
2 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/14
4 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 200/13
4 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds 200/13
6 129884 Mathilde Schlûnsen Særslev Skytteforening 200/11
6 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 200/11
6 133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening 200/11
6 110291 Henriette Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11
10 127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening 200/10
11 120708 Nefer Sofia Mondrup Samsø Skytteforening 199/09
12 128528 Emilie West Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/06
13 117858 Christian Abildgaard Viborg Skytteforening 198/06
14 115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening 197/09
15 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 195/04
16 117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening 194/06

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 123560 Jakob Andersson Ølstykke Skytteforening 198/07
2 130774 Asger Larsen Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening 196/06
3 117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening 188/02

Riffel, 15m - Klasse J1

1 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening 200/14
2 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 200/13
3 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening 200/12
3 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening 200/12
5 101490 Christoffer Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11
6 113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/11
7 90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening 197/10
8 112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening 197/09
9 123891 Mia Skov Nedergaard Rasmussen Ølstykke Skytteforening 196/03

Riffel, 15m - Klasse J2

1 125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening 200/03
2 122743 Jakob Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/10
3 55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening 196/09
4 122736 Tobias Hedemann Ornebjerg Skytteforening 193/06

Riffel, 15m - Klasse VS1

1 30467 Niels H. Overgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/09
2 94795 Anna Skade Nielsen Særslev Skytteforening 200/08
2 99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening 200/08
4 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 197/05
5 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/07
6 17365 Camilla Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds 196/06
7 61820 Natasja Emilie Buchholdt Ølstykke Skytteforening 195/10
8 43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening 194/06
9 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 194/05
10 57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 192/05
11 107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening 192/03
12 60116 Nicolai Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening 190/03
13 96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening 189/04
14 25340 Hanne Kristensen Samsø Skytteforening 187/04

Riffel, 15m - Klasse VS2

1 49392 Camilla Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/10
2 111722 Line Munk-Knudsen Ravnsborg Skytteforening 189/05
3 100365 Natashia Hansen Ornebjerg Skytteforening 189/04
4 53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening 188/02
5 55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening 181/00

Riffel, 15m - Klasse VÅ1

1 53723 Mikkel Villadsen Særslev Skytteforening 200/12
1 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/12
3 86498 Kristian Iversen Særslev Skytteforening 200/07
3 22122 Dorte Østerby Jakobsen Viborg Skytteforening 200/07
5 65536 Martin Bærtelsen Randers Skyttekreds 200/06
6 91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening 199/13
7 53644 Miriam K. Nielsen Ravnsborg Skytteforening 199/11
8 55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening 199/09
9 127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/11
10 106522 Anette Andersen Viborg Skytteforening 198/05
11 106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening 197/11
12 69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/06
13 80548 Louise Bendix Ølstykke Skytteforening 196/09

Riffel, 15m - Klasse VÅ2

1 124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening 195/04
2 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening 194/08

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening 200/12
2 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/11
2 19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening 200/11
4 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 199/12
5 49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening 199/10
6 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/10
7 25302 Knud Møller Samsø Skytteforening 197/10
8 101056 Børge Jørgensen Tingsted Skytteforening 197/07
9 69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening 195/07
10 17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds 195/06

Til toppen