Landsdel turnering 2.omg 2018-19 (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug S2H1 280.000 280.000 Hovedskydning
68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug S2H1 278.000 278.000 Mesterskab
70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug V2H1 275.000 275.000 Hovedskydning
70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug V2H1 272.000 272.000 Mesterskab
92240 Rasmus Wrønding Elf Københavns Amts Skyttelaug V2H1 274.000 274.000 Hovedskydning
92240 Rasmus Wrønding Elf Københavns Amts Skyttelaug V2H1 272.000 272.000 Mesterskab
60905 Bo Johannesson Københavns Amts Skyttelaug V2H1 280.000 280.000 Hovedskydning
60905 Bo Johannesson Københavns Amts Skyttelaug V2H1 280.000 280.000 Mesterskab
106388 Peter Allan Reynolds Københavns Amts Skyttelaug S2H2 215.000 215.000 Hovedskydning
106388 Peter Allan Reynolds Københavns Amts Skyttelaug S2H2 211.000 211.000 Mesterskab
131288 Sanja Lund Københavns Amts Skyttelaug V2H2 141.000 141.000 Hovedskydning
131288 Sanja Lund Københavns Amts Skyttelaug V2H2 172.000 172.000 Mesterskab
131337 Patrick Thueson Lademann Københavns Amts Skyttelaug V2H2 196.000 196.000 Hovedskydning
131337 Patrick Thueson Lademann Københavns Amts Skyttelaug V2H2 171.000 171.000 Mesterskab
135400 Kathrine Vestergaard Jørgensen Københavns Amts Skyttelaug V2H2 213.000 213.000 Hovedskydning
135400 Kathrine Vestergaard Jørgensen Københavns Amts Skyttelaug V2H2 212.000 212.000 Mesterskab
93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug V2H1 269.000 269.000 Hovedskydning
93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug V2H1 268.000 268.000 Mesterskab
131882 Tarik Bouzroud Københavns Amts Skyttelaug V2H2 236.000 236.000 Hovedskydning
131882 Tarik Bouzroud Københavns Amts Skyttelaug V2H2 229.000 229.000 Mesterskab
128255 Emre Topal Københavns Amts Skyttelaug V2H2 253.000 253.000 Hovedskydning
130908 Sigurd W. F. Ekberg Københavns Amts Skyttelaug BK 200.000 200.000 Hovedskydning
130908 Sigurd W. F. Ekberg Københavns Amts Skyttelaug BK 187.000 187.000 Mesterskab
124316 Nikolaj Peyk Københavns Amts Skyttelaug V2H2 242.000 242.000 Hovedskydning
124316 Nikolaj Peyk Københavns Amts Skyttelaug V2H2 235.000 235.000 Mesterskab
137020 Gönül Bicen Københavns Amts Skyttelaug V2H1 165.000 165.000 Hovedskydning
137167 Jeanett Wickstrøm Københavns Amts Skyttelaug V1H3 274.000 274.000 Hovedskydning
137167 Jeanett Wickstrøm Københavns Amts Skyttelaug V1H3 270.000 270.000 Mesterskab
133765 Tabita Maria Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden V2H2 253.000 253.000 Hovedskydning
133765 Tabita Maria Jørgensen Skytteforeningen Krudttønden V2H2 261.000 261.000 Mesterskab
82972 Carsten Tang-Petersen Skytteforeningen Krudttønden S2H1 252.000 252.000 Hovedskydning
82972 Carsten Tang-Petersen Skytteforeningen Krudttønden S2H1 233.000 233.000 Mesterskab
86172 Søren Lindow Rådhusets Idrætsforening FRI 229.000 229.000 Hovedskydning
86172 Søren Lindow Rådhusets Idrætsforening FRI 204.000 204.000 Mesterskab
70232 Bent Hansen Rådhusets Idrætsforening FRI 239.000 239.000 Hovedskydning
70232 Bent Hansen Rådhusets Idrætsforening FRI 226.000 226.000 Mesterskab
86095 Lars Ewald Jensen Rådhusets Idrætsforening FRI 248.000 248.000 Hovedskydning
86095 Lars Ewald Jensen Rådhusets Idrætsforening FRI 229.000 229.000 Mesterskab
119014 Jorge Abos Rådhusets Idrætsforening FRI 256.000 256.000 Hovedskydning
119014 Jorge Abos Rådhusets Idrætsforening FRI 255.000 255.000 Mesterskab

Til toppen