| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening 200/16
2 111707 Rasmus Knudsen Nissen Sønderborg Skyttekreds 200/15
2 110291 Henriette Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/15
4 133776 Mikkel Henriksen Ravnsborg Skytteforening 200/14
4 109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening 200/14
6 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 200/13
6 130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/13
6 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening 200/13
9 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening 200/12
9 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 200/12
9 126807 Emma Bai Hansen Skytteforening Kimbrerne 200/12
12 120708 Nefer Sofia Mondrup Samsø Skytteforening 200/11
12 131631 Silas Petersen Damsholte Skytteforening 200/11
12 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 200/11
15 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10
15 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10
17 117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/09
17 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 200/09
19 123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening 200/08
20 126576 Rasmus Gottfredsen Ornebjerg Skytteforening 200/07
21 122035 Viktor Kragh Sørensen Særslev Skytteforening 199/13
22 120709 Sinuhe Mondrup Samsø Skytteforening 199/12
23 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds 199/11
23 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 199/11
23 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 199/11
26 128528 Emilie West Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/10
26 115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening 199/10
28 122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening 199/09
29 121236 Mads Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 199/08
29 108363 Anders Birk Dysted Sørensen Karby Skyttekreds 199/08
31 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/06
32 117858 Christian Abildgaard Viborg Skytteforening 198/11
33 123604 Line Thomsen Vojens Skytteforening 198/10
34 127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening 198/07
35 129884 Mathilde Schlûnsen Særslev Skytteforening 198/05
36 128031 Tom Schjødt Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/08
37 117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening 196/05
38 114306 Victoria Ager Höy Østerlars Skytteforening 194/05

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening 200/09
2 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds 200/08
3 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening 200/05
4 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 199/09
5 134515 Magnus Nielsen Skytteforening Kimbrerne 199/08
6 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening 199/07
7 123560 Jakob Andersson Ølstykke Skytteforening 198/09
8 130416 Mie Møller Skals Skytteforening 198/05
9 127125 Jamie Køller Vejrum Randers Skyttekreds 198/02
10 130774 Asger Larsen Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/09
11 131949 Lærke Holm Juhl Otterup Skytteforening 197/06
12 134502 Frederik Sølvberg Viborg Skytteforening 195/09
13 127221 Silje Bjerre Cordtz Gundsølille Sg&if 195/07
14 135798 Stefan Eriksen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 195/05
15 134506 Nicolai Sølvberg Viborg Skytteforening 194/05
16 129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 194/04
17 117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening 191/03

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 115851 Carl Emil Rasmussen Samsø Skytteforening 198/06
2 136298 Mathilde Schelde Mikkelsen Ribe Skyttekreds 194/02
3 131855 Mikkel Elfstrøm kofoed Østerlars Skytteforening 193/02
3 131814 Katja Stigsen Skals Skytteforening 193/02
5 126956 Oliver Budtz Greve Skytteforening 192/03
6 131130 Sissel Due Clemmensen Ammitsbøl Sg&i 191/03
7 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds 187/03

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 137327 Buster Bøllingtoft Særslev Skytteforening 193/05

Riffel, 15m - Klasse J1

1 120920 Emma Klinck Horne Skytteforening 200/16
1 101490 Christoffer Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/16
3 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening 200/14
4 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 200/13
4 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening 200/13
4 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 200/13
7 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 200/09
8 117856 Julian Leimbeck Viborg Skytteforening 200/08
8 90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening 200/08
10 101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 199/09
11 108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening 199/07
12 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening 198/13
13 120036 Rasmus Nissen Østerlars Skytteforening 198/10
14 123891 Mia Skov Nedergaard Rasmussen Ølstykke Skytteforening 198/04
15 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 197/10
16 100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/09
16 110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening 197/09
18 113666 Thomas Broe Højriis Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 197/08
19 116490 Katrine Gade Skals Skytteforening 197/06
20 119757 Annika Håkansson Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/05
20 123206 Natasja Dahl Vojens Skytteforening 197/05
20 124353 Jeppe Galsgaard Viborg Skytteforening 197/05
23 97889 Luckas Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 196/07
24 122364 Emma Sofia Vogt Widtfeldt Sønderborg Skyttekreds 189/03

Riffel, 15m - Klasse J2

1 112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening 200/11
2 113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/05
3 113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening 199/11
4 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 199/07
5 55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening 199/06
5 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 199/06
7 114363 Jacob Mortensen Samsø Skytteforening 198/12
8 125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/09
9 122736 Tobias Hedemann Ornebjerg Skytteforening 198/07
10 99927 Victor Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i 197/08
11 95601 Anna Falck Grony Særslev Skytteforening 197/07
12 122743 Jakob Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening 196/05
13 114405 Laura Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/05
14 128988 Asbjørn Runge Rasmussen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 193/02
15 122511 Laura Pedersen Greve Skytteforening 189/04

Riffel, 15m - Klasse VS1

1 30467 Niels H. Overgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10
2 43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening 199/14
3 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/09
4 94795 Anna Skade Nielsen Særslev Skytteforening 199/08
5 81936 Camilla Birch Nielsen Særslev Skytteforening 198/06
6 97735 Lærke Amby Fabricius Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/04
7 45956 Laura Buch Særslev Skytteforening 198/02
8 99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening 197/12
9 17365 Camilla Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds 197/07
10 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 197/06
10 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 197/06
12 57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 196/07
13 96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening 196/06
14 19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening 196/04
15 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening 195/08
16 107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening 195/07
17 19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening 195/06
18 28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 194/06
19 61820 Natasja Emilie Buchholdt Ølstykke Skytteforening 194/05
20 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening 194/04
21 12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds 193/05
22 87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 193/04
23 98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne 193/03
24 50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening 192/03
25 25340 Hanne Kristensen Samsø Skytteforening 192/02
26 69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds 191/05
27 19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening 191/03
28 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening 190/05
29 60116 Nicolai Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening 189/04
30 69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 187/01

Riffel, 15m - Klasse VS2

1 86870 Jesper Pedersen Ornebjerg Skytteforening 193/04
2 42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds 191/01
3 111722 Line Munk-Knudsen Ravnsborg Skytteforening 190/04
4 85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening 190/03
4 100365 Natashia Hansen Ornebjerg Skytteforening 190/03
6 112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 190/02
7 25211 Svend Bissø Samsø Skytteforening 189/04
7 39769 Morten Petermann Ribe Skyttekreds 189/04
9 48025 Morten Laursen Horne Skytteforening 189/01
9 55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening 189/01
11 25354 Claus P V Jensen Samsø Skytteforening 188/03
12 15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening 188/02
13 86426 Frederikke Frederiksen Damsholte Skytteforening 188/01
14 92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening 187/02
15 25202 Torben Kristensen Samsø Skytteforening 187/01
16 73324 Peter Sigsgaard Vodskov Skytteforening 186/00
17 96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 184/02
17 69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 184/02
19 61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening 184/01
20 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 183/01

Riffel, 15m - Klasse VS3

1 13100 Per Andersen Skytteforening Kimbrerne 193/01
2 19218 Kristina Grubbe Andersen Skals Skytteforening 191/04
3 108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening 190/02
4 47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening 188/02
5 27146 Allan Sørensen Karby Skyttekreds 187/01
6 106868 Nicolaj Berg Lassen Randers Skyttekreds 186/04
6 69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening 186/04
8 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 182/00
9 115847 Søren Juul Møller Blovstrød SG&I - Skytteafd. 181/01
10 82711 Louise Olesen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 180/02
11 48138 Jørgen Andersen Horne Skytteforening 180/01
12 50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 174/00
13 50251 Erland Pedersen Otterup Skytteforening 167/01

Riffel, 15m - Klasse VÅ1

1 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/15
1 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening 200/15
1 86498 Kristian Iversen Særslev Skytteforening 200/15
4 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening 200/14
4 91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/14
6 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/13
6 102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening 200/13
6 53723 Mikkel Villadsen Særslev Skytteforening 200/13
9 116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 200/12
9 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 200/12
9 53644 Miriam K. Nielsen Ravnsborg Skytteforening 200/12
9 104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening 200/12
13 112325 Dorthe Vanggaard Blovstrød SG&I - Skytteafd. 200/11
13 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11
15 127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10
15 61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening 200/10
15 65536 Martin Bærtelsen Randers Skyttekreds 200/10
18 39706 Lars Nielsen Ribe Skyttekreds 200/09
18 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 200/09
20 106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening 200/08
20 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds 200/08
22 80548 Louise Bendix Ølstykke Skytteforening 200/07
23 106522 Anette Andersen Viborg Skytteforening 200/05
23 82492 Rene Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/05
25 49668 Christina Rasmussen Særslev Skytteforening 199/12
26 91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening 199/11
27 19457 Henrik Kronborg Lyksholm Viborg Skytteforening 199/07
28 55532 Gitte Overgaard Ornebjerg Skytteforening 199/06
29 61073 Hans Ove Maegård Østerlars Skytteforening 198/11
30 60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/08
30 25221 Sanne Kristensen Samsø Skytteforening 198/08
32 69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/07
32 22122 Dorte Østerby Jakobsen Viborg Skytteforening 198/07
32 48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening 198/07
35 27041 Maria Birk Sørensen Karby Skyttekreds 198/05
36 25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening 197/10
37 126770 Dennis Christiansen Randers Skyttekreds 197/09
38 69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/08
39 91098 Peder Nedergaard Samsø Skytteforening 195/05
40 98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne 194/05
41 55531 Gitte Larsen Damsholte Skytteforening 192/03

Riffel, 15m - Klasse VÅ2

1 126565 Steen Lage Otterup Skytteforening 199/11
2 99365 Elly Madsen Skytteforening Kimbrerne 198/07
3 124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening 198/06
4 55366 Svend Overgaard Ornebjerg Skytteforening 197/01
5 96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening 196/10
6 129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening 196/08
7 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening 195/07
8 55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening 193/04
9 55706 Christian Andersen Ornebjerg Skytteforening 192/02

Riffel, 15m - Klasse VÅ3

1 127632 Christian Iversen Ornebjerg Skytteforening 195/03

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/15
2 110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening 200/13
3 19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening 200/12
4 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11
4 44389 William Kjær Vojens Skytteforening 200/11
6 44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10
7 87542 Claus Frederiksen Damsholte Skytteforening 200/09
8 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 200/08
8 57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening 200/08
8 49642 Helge Larsen Særslev Skytteforening 200/08
11 25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening 200/06
12 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 199/12
13 19466 Finn Karlsson Skals Skytteforening 199/11
13 25302 Knud Møller Samsø Skytteforening 199/11
15 19750 Elsebeth Kjeldsen Viborg Skytteforening 199/10
15 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/10
17 101056 Børge Jørgensen Tingsted Skytteforening 199/08
18 69461 INGE RUSBJERG Fløng-Hedehusene Skytteforening 199/07
19 14853 Børge Christensen Skytteforening Kimbrerne 199/05
20 69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 198/08
21 17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds 198/04
22 116952 Jette Hougaard Samsø Skytteforening 197/09
22 20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/09
24 68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening 197/06
25 19294 Alfred L. Højgaard Skals Skytteforening 196/05
26 101762 Poul Erik Christensen Horne Skytteforening 195/06
27 35072 Bodil Hansen Ammitsbøl Sg&i 195/04
28 42922 Kaj Christensen Sønderborg Skyttekreds 195/03
29 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 195/01
30 19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening 194/03

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 15956 Egon Larsen Skytteforening Kimbrerne 200/08
2 68823 Lis Jensen Greve Skytteforening 196/03
3 101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds 195/09
4 17359 Finn Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds 193/06
5 50246 Frank Andersen Otterup Skytteforening 193/03
6 39825 Jens Laursen Ribe Skyttekreds 189/01

Til toppen